Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Molim misljenje o "odlicno" ocuvanim tajicama

Hahahahha pa ko je onda platio postarinu ja ili vi kako tvrdite? Isuse Boze, koma ahahahha I vi meni govorite da cete mi vratit 80kn a postarinu koju ste VI platili necete?
2019 03 22
I ne izokrecite moje rijeci... posaljite podatke za uplatu ovih 80 kn. Tajice mi vratit ne morate. Ako ste u redu stim da vam vratim 80 kn koliko ste ih platili bez postarine u redu... ja ionak nemam nikakve zarade kad vam vratim... a jos jedna postarina prioritetna je trosk dodatni...
2019 03 22
> iks0605: > I ne izokrecite moje rijeci... posaljite podatke za uplatu ovih 80 kn. Tajice mi vratit ne morate. Ako ste u redu stim da vam vratim 80 kn koliko ste ih platili bez postarine u redu... ja ionak nemam nikakve zarade kad vam vratim... a jos jedna postarina prioritetna je trosk dodatni... Ne izokrecem ja vase rijeci, pisem ono sto ste vi meni napisali. Nezelim ih iz principa, to nisu moje tajice. I pristat cu na onoliko koliko sam ja vama platila sa pt 95kn sa tim da cu vam ih vratit nazad.
2019 03 22
Vi bi na krpama zarađivala. Mrak.
2019 03 22
Pa ona cijelo vrijeme tvrdi da je ona platila postarinu. I sad bi ja trebala biti u minusu 30 kn i ostavit sebi te tajice, kao sto sam napisala ne zelim ih, hocu nazad svojih 95 kn, platit cu postarinu ja i biti 15kn u gubitku i gotovo! Znaci ja sam njoj uplatila 95 kn, i opet od tih 95kn cu platit postarinu 15kn i vratit joj ih, i tu je moj gubitak od 30kn, ali zelim svoje nazad i njoj vratit njene tajice.
2019 03 22
Ok. Moze, posalji pripritetno kak sam i ja. Ja cu vratit novce i to je to.... tajice se nece ni vratit kakve sam poslala jer barem etiketa sogurno nije bila takva....tako da dalhje cemo o ovom s adminkom... ne planiram vise pisat ovdje. Eventualno poslat slike tik pred slanje.. novci ce bit vraceni
2019 03 22
Isprike na greskama u pisanju, na mobu sam i nisam doma
2019 03 22
> iks0605: > Ok. Moze, posalji pripritetno kak sam i ja. Ja cu vratit novce i to je to.... tajice se nece ni vratit kakve sam poslala jer barem etiketa sogurno nije bila takva....tako da dalhje cemo o ovom s adminkom... ne planiram vise pisat ovdje. Eventualno poslat slike tik pred slanje.. novci ce bit vraceni Kao sto sam vec rekla ne znam ni ja koliko puta nisam ih ni ja izmucala ni razvrzala etiketu!! A niste ih ni vi nosili max 3 puta jer su mucaste i izderane malo. Da ste napisali u opisu da su takve, rijec nebi rekla, ali ovo nije odlicno ocuvano stanje! Saljem vam ih prioritetno kao i vi meni, nije uopce problem. Posaljite mi adresu ja cu vama iban i to je to! Znaci 95kn, nakon sto mi sjedne uplata ja vam ih saljem! I ovako smo mogle odma to rijesit kad sam vam rekla da zelim novce nazad a ja vama nazad tajice,jer nisu u stanju kakvom ste ih opisali!
2019 03 22
Sad su vec izderane? To mi niste spomenuli danas u porukama... 😂😂😂😂
2019 03 22
> iks0605: > Sad su vec izderane? To mi niste spomenuli danas u porukama... 😂😂😂😂 Da, tamo gdje su mucice izmedu nogu vidi se da se pocela tkanina lizati, mislim cak da je i vidljivo i na slici. Ali to ste valjda vec i sami vidjeli kad ste ih nosili.
2019 03 22
Ne, nisam vidjela... cudno da mi to kazete nakon ovoliko poruka... novce sam vratila, jel tako? Eto vratite ih nazad
2019 03 22
Maaajko mojaaa ljudi dragi svako drugi dan ovakva tema. Ne kuzim zas je toliki problem trazit dodatne slike i pitat OPET BEZ OBZIRA STO VEC PISE U OPISU u kakvom su stanju? Ne opravdavam nikoga ali ovo je sve 90% polovna roba neke stvari ako se i 2x nose znaju imat i mucicu i ovo i ono. I sad ne kuzim su muckaste samo ili i poderane? Znaci Bozeee 😂😂
2019 03 22
Bile su muckaste, sad nakon par sati su i poderane... gore je slika da sam novce vratila... kakve tajice cu dobiti natrag ne znam
2019 03 22
IvanaHercegovac a kak Vi zovete kad nesto prodate?? Ako nije zarada....
2019 03 22
Vi ste trebala njoj uplatiti još jednu poštarinu, jer kad vam vrati tajice na gubitku je 15 kuna. 115 kuna. Za vraćanje tajica. Prije toga tajice ne vraćajte dok vam iks ne uplati još 15.
2019 03 22