Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Piling za tijelo

pozz, zanima me dali netko radi diy pilinge za tijelo te ako bi mozda podijeli iskustvo i recept :D
2019 03 25
Talog od kave, šećer vulgaris i maslinovo ulje toliko da se sve skupa poveže i bude mazivo.
2019 03 25
Ja ti u saku stavim gel za tusiranje(moj gel je uljni) i na to nadodam krupno mljevenu kukuruznu krupicu i to mi je peeling,isto sam nekad znala napravit peeling glave sa tim.
2019 03 25
hvala na savjetima :) a s nekim etericinm uljima ste probale mozda? ono kao dodat ih u piling? ja sam bas pri kraju sa ovim sta sada koristim, al voljela bi pocet neke svoje "stvarat" :P
2019 03 25
Ja u svoj gel za tuširanje sipam sode bikarbone, prije sam znala k. Krupicu i kavu, ali sam si skontala da bi se odvod mogao zaštopati, pa to više ne radim.. 😁
2019 03 25
Kokosovo ulje i kava mljevena, meni najdraža kombinacija :")
2019 03 25
> GreenQueen: > Kokosovo ulje i kava mljevena, meni najdraža kombinacija :") Same here ❤️
2019 03 25
ajme da i ja obozavam kokosovo ulje za sve <3, hvala vam puno :D
2019 03 26
Miješam maslinovo ulje i kavu, a dobar mi je Geomar (osjećaj nove kože) i Nivein u tubi.
2020 02 05
> Nensy97: > pozz, zanima me dali netko radi diy pilinge za tijelo te ako bi mozda podijeli iskustvo i recept :D Radim već godinama, uglavnom si napravim u veliku kanticu (preferabilno od jogurta, vrhnja) i onda si prebacujem u manju piksu koja mi stoji u tušu. Peeling radim bar 3-4 x tjedno, suha mi je koža i često se peruta od suhoće pa mi to jaako pomaže + nemam one gadne prišteve po dupetu i pureću kožu na nadlakticama ;O) Recept je slijedeći, iako s vremena na vrijeme modificiram vrstu i omjer ulja 1 kg šećera (teoretski može i sol ali ja ju izbjegavam zbog peckanja kod možebitnih ranica na tijelu) 50 ml ulja lavande (afrodita ulje za masažu, cijena nekih 30 kn) 100 ml ulja badema (bitno je da je bazno ulje, može bilo koje) sok od 1 limuna (procijediti da nema pulpe) OPCIONALNO: Kap nekog eteričnog ulja za bolji miris Sve fino zamiješati :) Ja ga uvijek radim na kraju tuširanja, dakle operem tijelo svime i onda peeling na kraju. Po ispiranju ostaneš masna i koža ti je automatski nahranjena. Ja ipak dodatno mažem tijelo zbog suhoće. KAVU i slične namirnice IZBJEGAVATI jer ZAČEPE ODVODE. Masno + talog nije prijatelj vašim cijevima ;) -- Ne pada mi napamet već godinama davati pare za skupe pilinge, koje potrošiš ono odmah. npr onaj od Lane Jurčević mi je izvrstan ali preskup za takvu malu gramažu.
2020 02 12