Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ako se pitate...

Hej svima (: Početkom ovog tjedna poslala sam 3 paketa, i danas idem provjeriti gdje su i šta su, i na svima piše da su još u mom gradu. Naravno da sam se zabrinula i išla provjeriti gdje je problem, tj. što se dešava. Poslala sam mail Tisku i dobila ovaj odgovor, pa eto ukoliko se slučajno i Vi brinete što je s paketom da ne paničarite... (: Poštovana, Zahvaljujemo Vam što ste nam se obratili. Zbog procesa prijenosa poslovanja na novu tvrtku Tisak Plus, do ponedjeljka 1.4.2019. distribucija C2C paketa može biti sporija od uobičajene te bi tada Vaš paket trebao stići na odredišno prodajno mjesto. Zahvaljujemo Vam na razumijevanju i ispričavamo se radi eventualnih neugodnosti. S poštovanjem, Tisak Lijep pozdrav svima i ugodan sunčani vikend (:
2019 03 29
Ja cekam 3 i isto vidim da se vec tri dana nisu maknula. A rekla mi je teta na kiosku da njih posta zeli kupit. A za sad je taj prijenos vezan i uz ono kaj konzum isto postaje konzum plus il kaj vec
2019 03 29
> kkorina: > Ja cekam 3 i isto vidim da se vec tri dana nisu maknula. A rekla mi je teta na kiosku da njih posta zeli kupit. A za sad je taj prijenos vezan i uz ono kaj konzum isto postaje konzum plus il kaj vec Tko će znati što sad mute... Sad kad S paket bude 20kn :')
2019 03 29
> trouhgmyeyes: > > kkorina: > > Ja cekam 3 i isto vidim da se vec tri dana nisu maknula. A rekla mi je teta na kiosku da njih posta zeli kupit. A za sad je taj prijenos vezan i uz ono kaj konzum isto postaje konzum plus il kaj vec > Tko će znati što sad mute... Sad kad S paket bude 20kn :') I velicine kutijice za prsten 🤪😂
2019 03 29
> Maleficent80: > > trouhgmyeyes: > > > kkorina: > > > Ja cekam 3 i isto vidim da se vec tri dana nisu maknula. A rekla mi je teta na kiosku da njih posta zeli kupit. A za sad je taj prijenos vezan i uz ono kaj konzum isto postaje konzum plus il kaj vec > > Tko će znati što sad mute... Sad kad S paket bude 20kn :') > I velicine kutijice za prsten 🤪😂 E onda je vrijeme da Moje krpice otvore svoj tisak za slanje :D
2019 03 29
Paket iz Splita poslan u ponedjeljak za Zagreb još stoji u Splitu. Eto..
2019 03 29
> furMadchen: > Paket iz Splita poslan u ponedjeljak za Zagreb još stoji u Splitu. > Eto.. I ja sam jedan u ponedjeljak poslala, jos je tu : ( Bas bezveze, ali eto znamo da nismo "jedine" samo mislim da bi bilo ok da su upozorili na to...
2019 03 29
Ajme katastrofa...a ja za St poslala zive biljke srecom u zemlji sadnice🥺
2019 03 29
Super sto ste javili jer sam vec 10 puta danas gledala jel se paket pomaknuo s mjesta (a danas je trebao stici) 😂😂 hvala!
2019 03 29
> furMadchen: > Paket iz Splita poslan u ponedjeljak za Zagreb još stoji u Splitu. > Eto.. strasno,to je ipak previse nekad stvarno brzo dođe paket,a nekad kao da ga na magarcu salju ide sporo a na to ne mozemo utjecat nego samo cekat
2019 03 29
Poslala sam tri paketa 25.3., 27.3. su bili zaprimljeni na prodajnom mjestu. Nema pravila.
2019 03 29
Danas mi je rekla teta na Tisku da sa 1.4. rastu i cijene paketa za 3 kn...
2019 03 29
> SilaVila: > Danas mi je rekla teta na Tisku da sa 1.4. rastu i cijene paketa za 3 kn... No krasno :(
2019 03 29
Ja danas obišla 3 tiska i nisu mogli poslati paketic Kažu tek u ponedjeljak da ce se moći
2019 03 29
> rebecca555: > Ja danas obišla 3 tiska i nisu mogli poslati paketic > Kažu tek u ponedjeljak da ce se moći Ja sam prije 45 min poslala,sustav ga jos nije obradio pa cekam da vidim dali ce proradit uopce
2019 03 29
1 2 3