Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ako se pitate...

Meni nisu ni zaprimili paketic
2019 03 29
> rebecca555: > Meni nisu ni zaprimili paketic Mozda je i bolje da nisu,moj ocito nece biti obrađen do ponedjeljka ovako ispada da ga nisam ni poslala bar imam racun i drugu sifru,ali isto pokazuje
2019 03 29
Evo ne vjerujem. Jutros sam poslala 4 paketa, nijedan nije obrađen, po šifri kao da nije ni poslan. 'paket nije pronađen'
2019 03 29
> furMadchen: > Evo ne vjerujem. > Jutros sam poslala 4 paketa, nijedan nije obrađen, po šifri kao da nije ni poslan. > 'paket nije pronađen' Nije ni moj paket obrađen,mislim da cemo cekat ponedjeljak,pa dok posalju to di treba stvarno ce se oduzit
2019 03 29
Mene od jutra šetaju.Prvo ne čita im kod na obrascu kreiranom doma,te mi na mobu neće otvoriti bar kod,uzrujana pristanem dati 5 kuna više,ispunim novi obrazac na kiosku,dođem doma unesem šifru veli putuje u drugi grad!!!!!!!!Jurim nazad,storniram paket,kao slučajno nije još odputovao,nakon 100 poziva tete na kiosku njihovim službama,uspijem osobno promjeniti primatelja na paketu.Dođem kući sa dvije šifre,ukucam ,kad ono,ni jedna ne postoji :@ Bjesna,jadna....što reći.
2019 03 29
Da je bar netko prije otvorio temu,ne bih niti slala tiskom.
2019 03 29
Posta je koma,tisak poskupljuje jos cemo paket slat po golubovima kako je krenulo
2019 03 29
Meni iskreno pošta uopće nije loša, samo su uvijek dugi redovi. Ali ako se šalje odjeću, sada će biti i jeftinija
2019 03 29
> furMadchen: > Evo ne vjerujem. > Jutros sam poslala 4 paketa, nijedan nije obrađen, po šifri kao da nije ni poslan. > 'paket nije pronađen' Nemojte na to obraćati pažnju, paketi normalno 'put putuju'.
2019 03 30
Cure jel koja od vas uspjela poslat i pratit paket? Ja neee jos uvijek
2019 03 30
moj je uspio za 2 dana doc u zagreb ali u sortirni centar ocito, ne znam kad ce doci na kiosk. mislim da ovo sta je za zg da ide brze, a ako je u pitanju ostatak hr da ce to potrajat
2019 03 30
> kozmetika88: > Posta je koma,tisak poskupljuje > jos cemo paket slat po golubovima kako je krenulo Hahahahahaha ajme bas sam se nasmijala ,:) Ja osobno mrzim slati postom (slala sam nekoliko puta i to na inzistiranje kupca pa sam popustila), a zasto, zato sto bi mi postarina uvijek izasla preskupa i vise od onoga koliko mi je kupac uplatio, ne znam na koju foru ljudi salju za 10 kn al mene bi uvijek izaslo preko 20 kn.. Tisak mi je uvijek bio najsigurniji i jeftin, nisam nikad imala problema s tiskom da mi se paket zagubio i slicno, s postom jesam kad mi je cura slala preporuceno cak, prema sifri pisalo da je predano primatelju a paket se vracao nazad posiljatelju i to je putovalo 3 tjedna PREPORUCENA posiljka. Ali sad vise ne znam ni sama, tisak je sad jako skup. ,:( razmisljam da odustanem od krpica
2019 03 30
> InesLagancic: > > kozmetika88: > > Posta je koma,tisak poskupljuje > > jos cemo paket slat po golubovima kako je krenulo > Hahahahahaha ajme bas sam se nasmijala ,:) > Ja osobno mrzim slati postom (slala sam nekoliko puta i to na inzistiranje kupca pa sam popustila), a zasto, zato sto bi mi postarina uvijek izasla preskupa i vise od onoga koliko mi je kupac uplatio, ne znam na koju foru ljudi salju za 10 kn al mene bi uvijek izaslo preko 20 kn.. > Tisak mi je uvijek bio najsigurniji i jeftin, nisam nikad imala problema s tiskom da mi se paket zagubio i slicno, s postom jesam kad mi je cura slala preporuceno cak, prema sifri pisalo da je predano primatelju a paket se vracao nazad posiljatelju i to je putovalo 3 tjedna PREPORUCENA posiljka. > Ali sad vise ne znam ni sama, tisak je sad jako skup. ,:( razmisljam da odustanem od krpica Slazem se ovo za postu, mene je isto uvik izaslo preko 20kn Posta slanje
2019 03 31
> Maleficent80: > > trouhgmyeyes: > > > kkorina: > > > Ja cekam 3 i isto vidim da se vec tri dana nisu maknula. A rekla mi je teta na kiosku da njih posta zeli kupit. A za sad je taj prijenos vezan i uz ono kaj konzum isto postaje konzum plus il kaj vec > > Tko će znati što sad mute... Sad kad S paket bude 20kn :') > I velicine kutijice za prsten 🤪😂 😂😂😂😂
2019 03 31
I ? Kako stojite s paketima? Jesu se pokrenuli i stigli? Jer meni nisu nazalost.. :|
2019 04 01