Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Dostavljen krivi paket

Imamo jedan problem , naime poslali smo kremicu jednoj djevojci u Vrbovec , ona je umjesto paket s kremom dobila paket s kaputom unutra . Sad me zanima ako ste naišli na takvu situaciju , kako ju je tisak riješio i je li ju uopće riješio ?? I drugo ako je neka cura slala kaput iz Španskog u Zagrebu neka se javi :) Iskreno ova situacija me malo nasmijala u rano jutro krema se od Zagreba do Vrbovca pretvorila u kaput [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 09 21
da i ja to pročitala, ajde da dođe na krivi kiosk ali da paket stigne krivoj osobi.............. ah.... [:vrti]
2013 09 21
ajme uplašila si me sad.. tako sam ja slala jednom četiri paketa.. i neki dan dva samo da ne dodje krivo
2013 09 21
vjerovatno vam se dogodilo kao i meni prošli tjedan, tete na kiosku su napisale na kutiju drukčiji broj od onog koji je bio na papiru jer je vjerojatno netko iza mene također poslao paket. Trebate zvati tisak da oni isprave grešku. Nama su riješili također, potrajalo je, ali je rješeno.
2013 09 21
meni se dogodilo...slala sam curi kratke hlače, zove ona dobila dječje igračke...i vratila je to na tisak...a ja sam slala mail i kontektirali su me ...nakon par dana su nali moje hlačice u Splitu i prosljedili ovoj mojoj...cura mi iz Tiska rekla akose ne nađe, vratiće lovu, iako meni nije bilo do love već da cura dobije što je i naručila, jer je jadna prvo posumnjala u mene pa mi beeed bilo...al rješilo se hvala Bogu
2013 09 21
@smisnamala - nešto im se te greške potkradaju previše u zadnje vrijeme. a to nismo mi krivi nego samo zaposlenice kioska. njima se omakla greška.
2013 09 21
A ništa sad ću zvat onaj njihov broj pa da vidim sta ce mi oni rec. Luda kuca a taj dan smo slali 30 paketa mislim da je dobar omjer da je 29 doslo kako spada [:hihot]
2013 09 21
subotom ti ne radi taj broj mislim:D pon - pet [:smije]
2013 09 21
Nista cudno, kad ti onak bahato daju da ispunis listjc pa 3 dana tipkaju po tipkovnici da bi izdale racun i sifru paketa, to je jos i dobro kak bi moglo zavrsiti xd
2013 09 21
Ja sam ta cura koja je primila kaput umjesto kreme [:hihot] Kaput je crni, benetton, velicina 46. Kasnije cu staviti slike. Neka se javi ako netko zna nesto o tome. Naime na kutiji pise sifra TW00012615, a na onom papiricu pise TA01543887 (to je sifra od kremice).
2013 09 21
rokeric@ išlla ja naravno moju tetu na kiosku ko fol pitat...odma se uzjogunila ma neeee nije ona mogla pogriješit....ajde reko...kad nije prošlo par dana šaljem dva paketa u jednom ogrlica u drugom balerinke...reko Pazite molim vas...kad zove cura šta je ogrlicu dobila, što je ovo ja balerinke neke dobila, reko nhhh...drugi dan zove ova šta je balerinke tribala dobit dobila ogrlicu...ja na tisak teti lekciju očitala-reko ajde razmislite ko je sad pogriješio, nitko nego vi...zamjenila žena pakete, e kako sam u elementu bila onako na finjaka sam joj se svašta nagovorila, i reko sad ću u tisak pustit pritužbu baš na vas...ona samo slježe ramenima... [:frustriran] kaže onda pa eto dobro našli ste sad samo nek te cure pošalju jedna drugoj, ma reko kako li ste samo promićurni pa to je čudo , može o vašem osobnom trošku?
2013 09 21
Dobro da si mi rekla , joj sad ce ova jadna cura koja je cekala kaput biti isto izbezumljena , razmisljam da otvorim temu i pitam jel netko slao kaput iz Španskog , čisto da cura ne misli da su je preveslali ?!
2013 09 21
@smisnamala - znam, ja sam zvala tisak i žalila se na obje zaposlenice tiska iz tog dana, imale su promjenu smjene i bile su užasno bahate i bezobrazne. Meni su par puta znale reći posprdno kako one uopce nemaju koristi od mog slanja paketa [:ljut] Jučer sam prošla i vidim da više ne rade, niti jedna. E pa kad ti se takva greška potkrade više od jednog puta, e ne'š više radit.
2013 09 21
Juturna 29 od 30...dobar skor...još malo pa ćemo kladionice ovde otvarat [:hihot]
2013 09 21
ja kad saljem više paketa radi svoje sigurnosti ne njihove, prvo ispunim jedan paket papir pa stavim pa joj dam da to uvede, i onda ne moze pobrčkat morate shvatit da su i te zene opterećene, imaju prodaju kave pa ti one tamo rade kavu iz automata, pa fotokopiraju, pa lutrija, pa bingo, pa naši pakaeti pa ootnice pa bonovi pa duhan pa novine. moraju biti rastrgane an sto strana
2013 09 21
1 2