Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć dal' je prevara West Mark

Pozdrav danas sam mu poslala zvučnike u united kingdom imam adresu koja je kao od njegove zene mogu li zaista zaustaviti paket...u čemu je caka? Kako njegova banka me trazila potvrdu o slanju nakon čeg mi je poslala da u roku 24-48 sati šalju novce? A on sve na finjaka... Ima adresu podatke moj Iban mob grad swift code bojim se da mi se ne skine sto sa racuna molim pomoć
2019 04 11
> antonijica: > Pozdrav danas sam mu poslala zvučnike u united kingdom imam adresu koja je kao od njegove zene mogu li zaista zaustaviti paket...u čemu je caka? Kako njegova banka me trazila potvrdu o slanju nakon čeg mi je poslala da u roku 24-48 sati šalju novce? A on sve na finjaka... > Ima adresu podatke moj Iban mob grad swift code bojim se da mi se ne skine sto sa racuna molim pomoć Molim pomoć kako se zaustavi paket
2019 04 11
Nije mi jasan taj lik uopće
2019 04 11
Strah me da meni iovako jadnoj ne skinu sa računa
2019 04 11
Ujutro na postu da se stopira paket,prije nego se njemu isporuci Kad je poslan paket? Toliko se pise o tim prevarama,i uvijek netko nasjedne
2019 04 11
Ajme ovo je teska prevara :( moj muz je tom liku trebao poslati novi mobitel i on mu je rekao da je uplatio novce i da ce te novce njegova banka aktivirati kad on posalje potvrdu o slanju paketa. Ugl ovo su zesce prevare. Sretno u rjesavanju situacije
2019 04 11
Ljudi moji pa sta je s vama?? Pa kako netko uopce nasjedne na to? Bas bi netko iz UK isao kupovat ovde, jer eto, to ne postoji nigdje na svitu. I onda jos puste zavrzlame s bankama.... ja se stvarno ne mogu nacudit.
2019 04 12
Možda zato što u UK nema zvučnika za kupiti :).
2019 04 12
Ja sam od tog muljatora već par puta dobila upite, čim stavim novi artikl, evo ga s istom porukom.. i imao je već preko 20 negativnih.. nisu mi jasne dvije stvari?!?? Kako prvo ne pogledaš povratne i kako možeš prvo slati pa onda čekati uplatu?!!
2019 04 12
Upravo se meni javio za klompe .Ima 3 negativne.Nisam mu odgovorila ništa.Traži da mu se javim na mail i cijenu u eurima :(
2019 04 12
Nemoj nasjedati na upite tipa da cijenu pošaljete u eurima ili drugoj valuti na tu i tu email stranicu. Takvi su bili i na let go-u.
2019 04 12
> girlb0ss_zg: > Nemoj nasjedati na upite tipa da cijenu pošaljete u eurima ili drugoj valuti na tu i tu email stranicu. Takvi su bili i na let go-u. Nisam mu odgovorila.Takvih sam upita već imala ali preko njuškala.
2019 04 12
> antonijica: > > antonijica: > > Pozdrav danas sam mu poslala zvučnike u united kingdom imam adresu koja je kao od njegove zene mogu li zaista zaustaviti paket...u čemu je caka? Kako njegova banka me trazila potvrdu o slanju nakon čeg mi je poslala da u roku 24-48 sati šalju novce? A on sve na finjaka... > > Ima adresu podatke moj Iban mob grad swift code bojim se da mi se ne skine sto sa racuna molim pomoć > Molim pomoć kako se zaustavi paket Jeste li uspjeli stopirati paket u pošti?
2019 04 12
Pozzz....sta se desi kad otvoris maill
2019 04 12
,:) nisam odgovorila...Hvala ti
2019 04 12
1 2