Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć dal' je prevara West Mark

> Pavlaa: > > antonijica: > > > antonijica: > > > Pozdrav danas sam mu poslala zvučnike u united kingdom imam adresu koja je kao od njegove zene mogu li zaista zaustaviti paket...u čemu je caka? Kako njegova banka me trazila potvrdu o slanju nakon čeg mi je poslala da u roku 24-48 sati šalju novce? A on sve na finjaka... > > > Ima adresu podatke moj Iban mob grad swift code bojim se da mi se ne skine sto sa racuna molim pomoć > > Molim pomoć kako se zaustavi paket > Jeste li uspjeli stopirati paket u pošti? Uspjela je stopirat paket,pa joj se lik prijetio interpolom :') :') :')
2019 04 12
Ma da, ima svačega. Baš treba biti oprezan. U svakom slučaju, nadam se da će se situacija riješiti. :")
2019 04 12
> kozmetika88: > > Pavlaa: > > > antonijica: > > > > antonijica: > > > > Pozdrav danas sam mu poslala zvučnike u united kingdom imam adresu koja je kao od njegove zene mogu li zaista zaustaviti paket...u čemu je caka? Kako njegova banka me trazila potvrdu o slanju nakon čeg mi je poslala da u roku 24-48 sati šalju novce? A on sve na finjaka... > > > > Ima adresu podatke moj Iban mob grad swift code bojim se da mi se ne skine sto sa racuna molim pomoć > > > Molim pomoć kako se zaustavi paket > > Jeste li uspjeli stopirati paket u pošti? > Uspjela je stopirat paket,pa joj se lik prijetio interpolom :') :') :') Koji bolesnik 😂 Opet ima novi profil.. samo se nadam da se netko opet neće nasukati..
2019 04 12
Interpol :') :') Da baš nemaju pametnijeg posla :') Zašto mu nitko nikad ne pošalje email ili neki kontakt policije u poruci? ili porezne ili naše vlade? pa nek njih zaje.... :') :') :')
2019 04 12
Uspjela stopirat paket u pošti
2019 04 12
> antonijica: > Uspjela stopirat paket u pošti Super, drago mi je da je izvisio, prevarant jedan!!!
2019 04 12
Moja prijateljica je nasjela nažalost i poslala iphone, nije uspjela stopirati paket :(
2019 04 12
Najveci problem u svemu kada mu preko maila posaljete broj racuna, eto ti vraga, najbolje vam je nazvat banku i ponistit karticu, iovako je rizicno slati podatke ali ovak dobije i mail i broj racuna, oprez
2019 04 12
Prijavit policiji ovi koji imaju podatke za slanje
2019 04 12
I meni se javio jutros. Cim sam mu odgovorila da ja prodajem za kune i da saljem samo unutar RH, nastao je muk. Bas mi je mirisalo na prevaru.
2019 04 12
Pozdrav,treba mi pomoc javile su mi se dvije gospode iz Uk koje bi kupile tenisice trazile su da im posaljem ime banke i ostalo zovu se Angelina Macova i Anicceta Anthorny neznam dal je to prevara ili sto nisam im nista poslao pomoc molim
2020 02 01
I> avi666: > I meni se javio jutros. > Cim sam mu odgovorila da ja prodajem za kune i da saljem samo unutar RH, nastao je muk. > Bas mi je mirisalo na prevaru. Ista situacijq meni se je javilo 2 prvo na Hrvatskom mislio sam da su Hrvati pa su krenuli na engleskom i cijena u eurima prvo sam sokirao se od kad englezi koriste mojekrpice.hr i mislim da je to prevara
2020 02 01
Svaki dan nova tema o tim prevarantima e mail adresom. Ne mogu vjerovati da netko još uvijek nasjeda na to
2020 02 07
1 2