Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

'PUŠTANJE' PORUKA U INBOX

Cure ja ne znam jel samo to meni (ili mi se čini) no zadnjih tjedana (možda mjesec dana) mi se događa ovakva situacija: sve normalno, poruke dolaze u inbox, onda npr. sam usred komunikacije sa kupcem oko nekog artikla, tipa dam podatke za uplatu ili napišem mjere ili slično i onda nema odgovora... Ne smatram da kupac ne odgovara, nego da mi krpice štekaju i da tamo neko 'ne pušta' poruke u inbox :') Jer se to uredno događa i kad punim dućan, najčešće vikendom (jer tad imam vremena slikati odjeću), očekujem navalu upita i onda neko zatišje i onda krene sve.. Onda drugi dan bude 5+ poruka, neke poslane jučer, danas stigle.. Jel se još kome to događa?
2019 04 12
Ne. Kad je zatišje,onda mi niko ne šalje poruke :).Jedino što ne dobijam redovno obavještenja za poruku.
2019 04 12
Zna mi se dogoditi da zaštekaju MK pa se moram odjaviti i ponovo prijaviti. Isto usred razgovora i onda kako sam klikala "odgovori" u razgovoru bude 5 istih poruka :') :') Ali kad je zatišje, zatišje je, što kaže i Silkica, ništa ne dolazi, ni danas, ni sutra :')
2019 04 12
Nije problem u porukama Problem je u kupcima koji ne znaju da je kulturno zavrsit zapoceti razgovor bilo da hoce nesto kupit ili ne a uzimanje podataka i ne javljanje vise da ne spominjem ne vrijedi se zamarat
2019 04 12
> kozmetika88: > Nije problem u porukama > Problem je u kupcima koji ne znaju da je kulturno zavrsit zapoceti razgovor > bilo da hoce nesto kupit ili ne > a uzimanje podataka i ne javljanje vise da ne spominjem > ne vrijedi se zamarat Upravo to..u zadnjih mj dana sam imala toliko bezobraznih kupaca kojima sam dodatno slikala i mjerila pa spustila cijenu i onda zatisje..to je za mene nekultura i bezobrazuk
2019 04 12
> velimir: > > kozmetika88: > > Nije problem u porukama > > Problem je u kupcima koji ne znaju da je kulturno zavrsit zapoceti razgovor > > bilo da hoce nesto kupit ili ne > > a uzimanje podataka i ne javljanje vise da ne spominjem > > ne vrijedi se zamarat > Upravo to..u zadnjih mj dana sam imala toliko bezobraznih kupaca kojima sam dodatno slikala i mjerila pa spustila cijenu i onda zatisje..to je za mene nekultura i bezobrazuk I ako se odluce na kupnju (a prethodno si dodatno slikao, spustio cijenu, lijepo zamotao, poslao poklon) nisu u stanju ostaviti povratnu ni kad ih zamolis
2019 04 12
> lolly12: > > velimir: > > > kozmetika88: > > > Nije problem u porukama > > > Problem je u kupcima koji ne znaju da je kulturno zavrsit zapoceti razgovor > > > bilo da hoce nesto kupit ili ne > > > a uzimanje podataka i ne javljanje vise da ne spominjem > > > ne vrijedi se zamarat > > Upravo to..u zadnjih mj dana sam imala toliko bezobraznih kupaca kojima sam dodatno slikala i mjerila pa spustila cijenu i onda zatisje..to je za mene nekultura i bezobrazuk > I ako se odluce na kupnju (a prethodno si dodatno slikao, spustio cijenu, lijepo zamotao, poslao poklon) nisu u stanju ostaviti povratnu ni kad ih zamolis Ima lijek i za takve ja sam uredno svima ostavljala povratne,na kraju meni njih 45 nije nikad uzvratilo lijepo isla redom i pregledavala i brisala one koji nisu uzvratili pa ako je njima tesko uzvratit jbg,meni nije problem obrisat
2019 04 12
Da, ja sam isto počela brisati ako ne ostave...
2019 04 12
Bome i ja, ostavim svoju povratnu pet dana, eto....ako se nisu odmah sjetile ostavit, a onda s guštom obrišem
2019 04 12
Mene je to jedno vrijeme živciralo, onda mi je postao svejedno, a u zadnje vrijeme me užasno živcira pogotovo kad vidim da netko sa 50+ povratnih ne zna kulturno započeti i završiti razgovor... Mislim ako se u tih 50+ suradnji nisi naučio kako se komunicira, jadna ti majka. U zadnje vrijeme jednostavno ignoriram takve poruke pa ako dobijem "?" u porukama napišem zašto nisam odgovorila. Zbilja mi nije sila ništa prodati i kad vidim da je netko tako "sumnjiv" u startu onda se ni ne upuštam u suradnju.
2019 04 12
Nova sam tu, ali dosad su mi se desile neke situacije gdje se pitam dal sam ja luda ili druga strana... Od toga da traze da spustim cijenu za 60% (za nesto novo i nekoristeno), do toga da mi se javi osoba s 80+ pozitivnih pa ne zna odgovoriti kad posaljem dodatne slike ili mjere ili nesto sto vec traze, do toga da ne odgovaraju po tri dana nakon sto odgovore na prvu poruku... Bas kao sto je monadamon rekla ako zapocnes onda i zavrsi razgovor. :(
2019 04 12
E hvala na odgovorima. Možda onda stvarno ne šalju, pa ono drugi ili treći dan pošalju hrpu poruka koje ipak stignu! A ovo što kažete za povratne, meni ove godine sigurno pola onih kojima sam ja ostavljala nije napisalo ništa. Iako se jave i kažu da je sve OK i zahvale se i onda ja ponekad i napišem molim povratnu, pa ništa. Ali zaista, pobrisati ću i ja one kojima sam ostavila a koje meni nisu. Ne kužim kaj je tak teško copy/paste neku rečenicu, ono, bilo sve ok.. bla bla Ja ostavim povratnu čim primim uplatu i pošaljem paket. Tako znam da sam riješila brigu i da nemam ništa osim čekati da jave da je sve ok (ili nije, ali nemam takvih slučajeva) Čudno, i to su uvijek one sa puno povratnih.
2019 04 12