Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Vračanje paketa

Pozdrav! Ne znam gdje bih postavila ovo pitanje, odn. u koju rubriku. Naime ženica mi je uplatila novce za robucu, poslala sam joj paket, ali ona nije stigla podić paket u petak, rekli su joj da paket vračaju u utorak i moli me da joj vratim paket nazad, platit će opet pt. Sad mene zanima kako to ide jer mi se to nije nikada dogodilo, a slano je kao paket za 20 kn preko pošte. Jel ja sada plaćam pt što se meni vrača i opet pt ako njoj ponovo šaljem ili?
2019 04 15
Pozdrav Da, naplacuje se dodatnih 10kn za preuzimanje paketa nazad. I opet placate jos jednu postarinu za slanje nazad njoj.
2019 04 15
> AshleyAstrid: > Pozdrav > Da, naplacuje se dodatnih 10kn za preuzimanje paketa nazad. > I opet placate jos jednu postarinu za slanje nazad njoj. Znači plaćam 10 kn za vračanje i još 20 kn za ponovo slanje? Jel ja to moram opet nanovo nešto popunjaviti, na kutiju ponovo pisati ili?
2019 04 15
> Znači plaćam 10 kn za vračanje i još 20 kn za ponovo slanje? Jel ja to moram opet nanovo nešto popunjaviti, na kutiju ponovo pisati ili? da, da i vjerojatno nanovo pakirate ovisno na što će ličiti paket kad se vrati, zna biti išarano i kupus
2019 04 15
Poludjeti ću! To je veća kutija, A ja nisam u gradu nego na selu i sad ja to moram mislit kako ću ja to podic i vratit s tim da mali i ja idemo za Dj sad preko praznika, A ja pošiljatelj, ne muz, on ne ide s nama
2019 04 15
> GORANKAC: > > AshleyAstrid: > > Pozdrav > > Da, naplacuje se dodatnih 10kn za preuzimanje paketa nazad. > > I opet placate jos jednu postarinu za slanje nazad njoj. > Znači plaćam 10 kn za vračanje i još 20 kn za ponovo slanje? Jel ja to moram opet nanovo nešto popunjaviti, na kutiju ponovo pisati ili? Tako je. Ako ste samo papir zaljepili gore na kutiji s podatcima, naljepite drugi. I ponovo papiric popunjavate
2019 04 15
> AshleyAstrid: > > GORANKAC: > > > AshleyAstrid: > > > Pozdrav > > > Da, naplacuje se dodatnih 10kn za preuzimanje paketa nazad. > > > I opet placate jos jednu postarinu za slanje nazad njoj. Hvala! :-) > > Znači plaćam 10 kn za vračanje i još 20 kn za ponovo slanje? Jel ja to moram opet nanovo nešto popunjaviti, na kutiju ponovo pisati ili? > Tako je. Ako ste samo papir zaljepili gore na kutiji s podatcima, naljepite drugi. I ponovo papiric popunjavate
2019 04 16