Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zasto brisete povratne?

> vedranapv: > Meni se isto čini da je u pitanju ovo šta je IvanaHercegovac napisala, da pročitaju komentare > na Forumu, pa im se baš i ne svide ,:) nije se nitko rodio da bi svima ugodio :') Ovo je budalaština, ali mislim da je bilo takvih slučajeva da su brisale povratne ako im proturječite na forumu ,:) Meni se nije dogodilo još da mi je netko obrisao, ali da nisu ostavile nakon što ja jesam njima, nisu, pa sam tako svoje obrisala nakon 3 dana. Ako te lijepo zamolim za povratnu na kraju suradnje, bila ja kupac ili prodavač, ja tebi ostavim, a ti se prema meni praviš tutlek, sorry bro, nestaje i tebi tvoja :') A kad je netko kupac kod mene, odmah po uplati mu javim da je sjelo i kada šaljem, te ostavim povratnu. Kada sam ja kupac, nikad odmah po uplati ne dobijem povratnu već tek kad primim paket i javim kakvo je.
2019 04 22
> kkorina: > Ja kad primim paket napisem povratnu i ne javim paket je stigao jer mi se ne da. Da nesto ne stima javila bi se. Ovako mi je bezveze ikaj pisat tipa stiglo pusice srceka sretna sam i bla bla. Ako sam ostavila pozitivnu povratnu sa opisom ne znam zakaj bi ista pisala u inbox. Meni su gori oni koji prime uplatu id mene odmah nakon dogovora i onda cekaju da im upisem ocjenu pa tek onda oni meni. Mislim ako sam ti poslala novac ja sam svoj dio ispostovala. Tako sam ja prije kupilicama cim bi uplatile ostavila povratnu, jer su one svoj dio ispostovale. Ali onda ju ne bi dobila nazad kada bi primile paket, ni a ni b a glupo mi je brisati povratne. Sada pisem povratne kada jave da su primile paket i one puste meni i ja njima naravno...
2019 04 22
> Marinera: > > kkorina: > > Ja kad primim paket napisem povratnu i ne javim paket je stigao jer mi se ne da. Da nesto ne stima javila bi se. Ovako mi je bezveze ikaj pisat tipa stiglo pusice srceka sretna sam i bla bla. Ako sam ostavila pozitivnu povratnu sa opisom ne znam zakaj bi ista pisala u inbox. Meni su gori oni koji prime uplatu id mene odmah nakon dogovora i onda cekaju da im upisem ocjenu pa tek onda oni meni. Mislim ako sam ti poslala novac ja sam svoj dio ispostovala. > Tako sam ja prije kupilicama cim bi uplatile ostavila povratnu, jer su one svoj dio ispostovale. Ali onda ju ne bi dobila nazad kada bi primile paket, ni a ni b a glupo mi je brisati povratne. Sada pisem povratne kada jave da su primile paket i one puste meni i ja njima naravno... To sam i ja prije radila, jer sam smatrala da je kupac svoj dio posla uredno odradio, i tako mi se činilo najpoštenije, zapravo i dalje mislim da je tako najbolje, ali sam redovito ostajala bez povratne. Sada i ja čekam da paket dođe ;)
2019 04 22
> vedranapv: > Meni se isto čini da je u pitanju ovo šta je IvanaHercegovac napisala, da pročitaju komentare > na Forumu, pa im se baš i ne svide ,:) Komentare i povratne iz suradnji pod zajednički nazivnik.? To mi na pamet ne bi palo. Komentari i mišljenja jedan par rukava, suradnja drugi, nigdje poveznice.
2019 04 22
Ja više ne pišem povratne za kupca dok se ne javi da je paket stigao. A e-pošta često šteka pa mi ni ne dođu obavijesti o ostavljenoj povratnoj pa ni ne primijetim da je kupilica ostavila. Mislim, je li tako teško poslati poruku "Paket je stigao, sve je u redu. Hvala." Ono, pristojno je zahvaliti se, ipak je i prodavač ispoštovao svoj dio posla, javio ti je da je uplata sjela pa ti je javio broj pošiljke... Ne znam ja o kakvoj se lijenosti radi u ovom 21. stoljeću. Ono što možemo obaviti od kuće, u jednoj minuti, iz kreveta, problem je. Svašta.
2019 04 22
> Tamara5485: > Ja više ne pišem povratne za kupca dok se ne javi da je paket stigao. A e-pošta često šteka pa mi ni ne dođu obavijesti o ostavljenoj povratnoj pa ni ne primijetim da je kupilica ostavila. Mislim, je li tako teško poslati poruku "Paket je stigao, sve je u redu. Hvala." Ono, pristojno je zahvaliti se, ipak je i prodavač ispoštovao svoj dio posla, javio ti je da je uplata sjela pa ti je javio broj pošiljke... Ne znam ja o kakvoj se lijenosti radi u ovom 21. stoljeću. Ono što možemo obaviti od kuće, u jednoj minuti, iz kreveta, problem je. Svašta. Slazem se. Stvarno zar nemas 2min da napises "stigao paket, hvala zadovoljna sam" i jos koju rijec u povratnu. Bas zabrinjavajuce da je to problem i tlaka nekome.
2019 04 22
I ja sad idem brisat svoje povratne. Upravo sam obrisala povratnu jednoj curi sa kojom sam se nasla za primopredaju. Inace ima par stotina ocjena. Trebala sam uzet jednu torbu medutim iako je pisalo minimalni tragovi koristenja torba je na rubovima skroz izguljena pa je nisam uzela jer smo je bas htjele jednoj frendici taza rockas poklonit. Kupila sam jedino neki hoodie od nje. Ja sam njoj ocjenu upisala odmah,a ona meni i dalje nista. Pretpostavljam da je bila razocarana sto nisam kupila sve to kako se ponadala pa mi nije htjela upisat.
2019 04 22
> Chinchilla: > > Tamara5485: > > Ja više ne pišem povratne za kupca dok se ne javi da je paket stigao. A e-pošta često šteka pa mi ni ne dođu obavijesti o ostavljenoj povratnoj pa ni ne primijetim da je kupilica ostavila. Mislim, je li tako teško poslati poruku "Paket je stigao, sve je u redu. Hvala." Ono, pristojno je zahvaliti se, ipak je i prodavač ispoštovao svoj dio posla, javio ti je da je uplata sjela pa ti je javio broj pošiljke... Ne znam ja o kakvoj se lijenosti radi u ovom 21. stoljeću. Ono što možemo obaviti od kuće, u jednoj minuti, iz kreveta, problem je. Svašta. > Slazem se. Stvarno zar nemas 2min da napises "stigao paket, hvala zadovoljna sam" i jos koju rijec u povratnu. > Bas zabrinjavajuce da je to problem i tlaka nekome. Neke nemaju vremena ni da pošalju. Moja zadnja situacija na let go :javim se kad pošaljem. Nakon 24 sata pitam jeste poslali, mama je poslala. Pitam šifru, jel može sutra da vam je pošaljem. Nema sutra. Ja poruku na mob, evo ne brinite izvolite šifru, nisam imala vremena, selim 🤣🤣🤣
2019 04 22
Je li ti profili koji su vam brisali povratne jos postoje? Ja sam primjetila nestajanje povratnih ostavljenih od strane blokiranih profila i profila koji su izbrisani.
2019 04 22
> nefertiti111: > Je li ti profili koji su vam brisali povratne jos postoje? Ja sam primjetila nestajanje povratnih ostavljenih od strane blokiranih profila i profila koji su izbrisani. Radi se o aktivnim profilima Nisu neaktivni i blokirani Imam povratne od par blokiranih profila,i onih koji su vec obrisani Ali povratne su ostale
2019 04 22
> katarinamartina: > > vedranapv: > > Meni se isto čini da je u pitanju ovo šta je IvanaHercegovac napisala, da pročitaju komentare > > na Forumu, pa im se baš i ne svide ,:) > Komentare i povratne iz suradnji pod zajednički nazivnik.? To mi na pamet ne bi palo. Komentari i mišljenja jedan par rukava, suradnja drugi, nigdje poveznice. Normalno-nikakve, ali imam i osobno iskustvo da je moguće ,:)
2019 04 22
> kozmetika88: > > nefertiti111: > > Je li ti profili koji su vam brisali povratne jos postoje? Ja sam primjetila nestajanje povratnih ostavljenih od strane blokiranih profila i profila koji su izbrisani. > Radi se o aktivnim profilima > Nisu neaktivni i blokirani > Imam povratne od par blokiranih profila,i onih koji su vec obrisani > Ali povratne su ostale Dobro da mozete popratiti od kojih profila povratne su uopce nestale. Ja se za vecinu uopce ne sjecam ni da sam.imala suradnju, a kamoli da znam od kojih tocno povratne nedostaju. Za dva profila sam zapamtila jer je jedan bio blokiran, a drugi, na zahtjev korisnice izbrisan, i te dvi povratne mi fale. I znam da ih fali jos, ali da sad idem citat, ne bi pojma imala od koga tocno povratne fale.
2019 04 22
> nefertiti111: > > kozmetika88: > > > nefertiti111: > > > Je li ti profili koji su vam brisali povratne jos postoje? Ja sam primjetila nestajanje povratnih ostavljenih od strane blokiranih profila i profila koji su izbrisani. > > Radi se o aktivnim profilima > > Nisu neaktivni i blokirani > > Imam povratne od par blokiranih profila,i onih koji su vec obrisani > > Ali povratne su ostale > Dobro da mozete popratiti od kojih profila povratne su uopce nestale. Ja se za vecinu uopce ne sjecam ni da sam.imala suradnju, a kamoli da znam od kojih tocno povratne nedostaju. Za dva profila sam zapamtila jer je jedan bio blokiran, a drugi, na zahtjev korisnice izbrisan, i te dvi povratne mi fale. I znam da ih fali jos, ali da sad idem citat, ne bi pojma imala od koga tocno povratne fale. E pa tako i ja zato me i zanimalo da li postoji neki drugi nacin za to vidjeti osim prelistavanja svih strana povratnih
2019 04 23
> vedranapv: > > katarinamartina: > > > vedranapv: > > > Meni se isto čini da je u pitanju ovo šta je IvanaHercegovac napisala, da pročitaju komentare > > > na Forumu, pa im se baš i ne svide ,:) > > Komentare i povratne iz suradnji pod zajednički nazivnik.? To mi na pamet ne bi palo. Komentari i mišljenja jedan par rukava, suradnja drugi, nigdje poveznice. > Normalno-nikakve, ali imam i osobno iskustvo da je moguće ,:) Koliko se netko može nisko spustiti, da bi tako nešto napravio. Zadovoljna suradnjom, puse, srčeka, anđele, nakon toga brisanje povratnih. Svašta. :')
2019 04 23
> katarinamartina: > > vedranapv: > > Meni se isto čini da je u pitanju ovo šta je IvanaHercegovac napisala, da pročitaju komentare > > na Forumu, pa im se baš i ne svide ,:) > Komentare i povratne iz suradnji pod zajednički nazivnik.? To mi na pamet ne bi palo. Komentari i mišljenja jedan par rukava, suradnja drugi, nigdje poveznice. Oh, stvari idu tako daleko da ti neke Krpičarke uopće neće niti odgovoriti na pristojan upit u inbox (upit tipa "Dobar dan, mogu li kupiti ovo, molim podatke za uplatu, hvala, lp", ma sva moguća pristojnost koja uopće postoji) ako im se ne sviđa to što si neki dan na forumu npr rekla da si protiv pobačaja, da ne voliš mačke i kupuješ kopije Starki jer ti nije bitno da je original i time kao eto podržavaš sivu ekonomiju što je po njima ružno. x-) Doslovno. ,:) Dogodilo mi se. :')
2019 04 25