Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zasto brisete povratne?

Meni se dogodilo da me osoba bez elementarne kulture izvrijeđa na forumu i to zato jer ne zna komunicirati na forumima, već raspravu spušta na osobnu razinu. I ta ista osoba slijedeći dan mi šalje upit za neku robu. S kojim motivom? Ne bih rekla da je kupovina bila namjera. Nisam paranoična, ali ovdje uistinu ima svakakvih osoba s ne baš dobrim namjerama.
2019 04 25
> Uljeshura: > > katarinamartina: > > > vedranapv: > > > Meni se isto čini da je u pitanju ovo šta je IvanaHercegovac napisala, da pročitaju komentare > > > na Forumu, pa im se baš i ne svide ,:) > > Komentare i povratne iz suradnji pod zajednički nazivnik.? To mi na pamet ne bi palo. Komentari i mišljenja jedan par rukava, suradnja drugi, nigdje poveznice. > Oh, stvari idu tako daleko da ti neke Krpičarke uopće neće niti odgovoriti na pristojan upit u inbox (upit tipa "Dobar dan, mogu li kupiti ovo, molim podatke za uplatu, hvala, lp", ma sva moguća pristojnost koja uopće postoji) > ako im se ne sviđa to što si neki dan na forumu npr rekla da si protiv pobačaja, da ne voliš mačke i kupuješ kopije Starki jer ti nije bitno da je original i time kao eto podržavaš sivu ekonomiju što je po njima ružno. x-) > Doslovno. ,:) > Dogodilo mi se. :') Nije mi se do sada dogodilo da mi zbog različitosti mišljenja netko na upit ne odgovori, a isto tako i ja. Kupoprodaja je jedno, rasprava na forumu drugo, ništa zajedničko. Ne volim kelj, jogurt, kiselo vrhnje, zmije i guštere. Eto, možda nakon ovoga dobijem odbijenicu ili muk na upit. :')
2019 04 25
> kozmetika88: > Vec mi se nekoliko puta dogodilo da mi nestaju povratne > Zadnja je obrisana jucer i to 1 godinu nakon suradnje > u cemu je poanta ostavljanja povratih,ako ih obrisete nakon nekog vremena > Necu korisnicu pitati zasto je obrisala povratnu,jer ocito redom brise,ostavila je samo 4 povratne > I ja sam upravo obrisala svoju > Iskljucivo brisem neuzvracene povratne,ne vidim razlog brisanja povratne ako je suradnja bila dobra > Bez obzira dali je proslo par dana ili par godina od suradnje Znam na koga mislite! :') S istom osobom sam nedavno surađivala, ostavila povratnu, zamolila da ostavi, kasnije se uredno prijavljivala i neće. Kao da smo neka konkurencija hahaha. Od 2014. godine nije nikome ostavila povratnu, a njoj ljudi uredno ostavljaju. Ja sam svoju obrisala naravno. Mora da joj prodaja ide odlično jer ne daje pluseve "konkurenciji" .... :')
2020 03 11
1 2 3