Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Psychocouture ...

S kojim pravom su uvedena nova pravila??? Isto tako s kojim pravom blokiras ljude bez upozorenja???
2013 09 21
Znate one male kockice nkada se morate sloziti sa nekim pravilima pa to kliknes kao slazem se...e pa toga na krpicama NIJE BILO... PRAVILA SU NAKNADNO NAMETNUTA I TO NIJE NITI FER DAPACE TO JE KRSENJE NASIH PRAVA...
2013 09 21
Ja se u potpunosti slažem sa svim što je LjubaPejakovic napisala i isto čekam odgovore na postavljena pitanja
2013 09 21
Uostalom ja ta pravila niti znam,a ne znam ni tko ih određuje...a mislim da je tako i velikoj većini cura !!!
2013 09 21
Sajt krpica niti nije napravljen dobro da bi se ljudi mogli pridrzavati tih tema...Jer radi cega bi ja kopala i trazila teme sa pravilima a admin se nece udostojiti upozoriti nekoga pri nego ga NEPRAVNI I REKLA BI HIROVITO BLOKIRA...
2013 09 21
I radi cega su zabranjene slike sa neta ako su na svim drugim stranicama dozvoljene???????????????'
2013 09 21
I kome da se mi zalimo na tvoj rad ili NERAD??????????????
2013 09 21
koliko pratim novije stvari pola od toga je s neta. [:smije]
2013 09 21
Zar su cura spale na to da kume i mole da bi se zabavljale i nesto prodale???????????? TEBE DA MOLIMO????????????
2013 09 21
najbolje bi bilo da joj sve pošalješ u inbox ali ne znam hoce li ti odgovoriti. [:smijesi]
2013 09 21
Meni se sviđa kako je zamišljena stranica (da se cure druže,pomažu,kupuju,prodaju,mjenjaju), ali to kako se stranica vodi je užas jedan [:place]
2013 09 21
Ali eto tko je smislio pravila i pita nas dali se slazemo s njima? Dali se ikome pri registraciji pojavljuju ikakva pravila NEEEEEEEEEEEEEEEEEE Prema tome odblokiraj blokirane i dosta je tvog maltretiranja i izivljavanja nad nama???
2013 09 21
Pa svi se zale na nju ali kome da se zalimo??? Ona to sve ignorira i samo blokira ljude kako ju je volja.
2013 09 21
pOSLALA SAM JOJ LINK TEME U PORUCI ALI GOSPODJE NEMA VEC 9 SATI...
2013 09 21
Kako ona vodi ovu stanicu to je sve samo nije zabava u životu me nije netko toliko izdegradirao !!! A o moljenu nemam riječi,ali sam primjetila da joj se dosta cura ulizuje FUJ
2013 09 21
1 2 3 4 5 ... 6