Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Regenerator za kosu

Tražim preporuku za dobar regenerator za obojanu, tanku, dugu kosu. Po mogućnosti da je bez alkohola i da je cijena do 100 kn :)
2019 04 27
Oriflame ima odlične stvari za kosu, ja koristim za suhu kosu od kokosa i odličan mi je.
2019 04 27
Ja umjesto regeneratora koristim masku za kosu
2019 04 27
U pravu si Liliwhite, meni je frizerka rekla da maskom treba nahraniti kosu, a regenerator slizi samo za rascesljavanje.
2019 04 27
> Liliwhite4539: > Ja umjesto regeneratora koristim masku za kosu I ja isto,ali onaj tko ima tanku kosu mislim da ne smije bas ucestalo stavljat masku za kosu jer im je pretvori u rezance il tak nešto. Ja imam izuzetno gustu kosu i mogu stavit maske koliko oću,a ona i dalje bude napuhana.
2019 04 28
> Anaanaana: > Tražim preporuku za dobar regenerator za obojanu, tanku, dugu kosu. Po mogućnosti da je bez alkohola i da je cijena do 100 kn :) Revlon One, kutija od 500 ml sa lijepa.hr. idealna maska za tanku i obojanu kosu. Osobno ju koristim i bolje nema, nemam potrebu za regeneratorom.
2019 04 28
Za obojanu kosu jako je dobra maska od Garniera - Hair food u crvenoj kutijici! Nema losih sastojaka.
2019 04 30