Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Lash lift - iskustva

Bok cure, nisam bas ljubitelj ekstenzija trepavica i mislim da bi meni to očajno stajalo, međutim, interesira me lash lift metoda. Jeste radile mozda lash lift, koliko ste zadovoljne sa tim i koliko vas je koštalo? Imam trepavice prosjecne dužine (nisu spuštene) i ne jako crne pa mislim da bi mi lash lift bio pun pogodak. Znam da tretman nije preskup pa cak i ako mi se ne bi svidio završni rezultat ne bih se grizla. 😄 + ima li tko kakve preporuke za salon u Puli i okolici koji se time bavi?
2019 05 05
Nisam bila, ali je bila prijateljica.. Lijepo je izgledalo stvarno jer ima jako spuštene trepke, drzalo je kojih 3tjedna,i platila je 150kn😊
2019 05 05
Beauty centar Oriana 150kn, radila sam dosta puta i svugdje mi je bilo super, u Puli sam samo u ovom salonu radila pa njega preporučam, za dodatni efekt ih možeš obojati što košta jako malo a doprinese puno :)
2019 05 05
I trajno je, znači traje dok ti ne ispadne trepavica, pa ako ti ne ispadaju brzo kao meni ne može bolje :)
2019 05 05
A bas super! I hvala na preporukama 😊
2019 05 05
Ima li netko preporuku za Zagreb?
2019 05 06
Ja sam u Splitu platila 200, i trajalo mi je oko mjesec i po. Sto puta je bolje od umjetnih trepavica
2019 05 06
I ja to mislim, vidjela sam svakakvih ekstenzija, od onih ogromnih gustih napadnih do decentnih i lijepo napravljenih ali meni sve to izgleda skroz neprirodno i fejk. Cak i za ove decentne na danjem svjetlu odmah skuzis da nisu prirodne. 🤷🏼‍♀️
2019 05 06
Mene je došlo oko 200 kn, držalo je isto nekih 3 tjedna. Svidjelo mi se jer imam duge a ravne trepavice, tako da ih je ovo baš lijepo naglasilo, a opet izgleda prirodno. Uvijala sam i farbala trepavice. Jedino mi je tretman bio pomalo neugodan, vid mi je bio zamućen neko vrijeme nakon toga, i uuuužasno su mi oči suzile. Eto jedino radi toga ne bih ponovno otišla, ali efekt i rezultat je dobar.
2019 05 07