Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

IPL uređaj-pitanje/savjet

Na svim tretiranim područjima vidim rezultate osim na nogama ne...Savjet/ideja što može biti razlog?
2019 05 05
jesu vam mozda na nogama svijetlije dlake? i da li ih brijete prije blicanja ili depilirate?
2019 05 05
ne ne, najtamnije moguće haha. Npr na rukama su mi svijetlije i tanje naravno a tu vidim najbolje rezultate. Prije ih brijem
2019 05 05
Koji uredjaj koristite?
2019 05 05
Philips Lumea SC1995
2019 05 05
> Olina11: > ne ne, najtamnije moguće haha. Npr na rukama su mi svijetlije i tanje naravno a tu vidim najbolje rezultate. > Prije ih brijem hm, onda stvarno ne znam...a koliko dugo se blicate? ponekad moze potrajati do zeljenih rezultata.
2019 05 05
za par dana 4.puta. Znam naravno, ali svugdje imam vidljive promjene a na nogama baš baš ništa :(
2019 05 05
> Olina11: > za par dana 4.puta. > Znam naravno, ali svugdje imam vidljive promjene a na nogama baš baš ništa :( A ma onda se nemojte brinuti. Ja imam Remington (mislim da nema velike razlike između brendova u djelovanju, iako Remington navodno ima jaču žarulju), i prve rezultate na nogama sam vidjela nakon 3. blicanja, ali to je bilo ono...par bezdlakih rupa po nogama, ništa posebno. I tu prvu godinu blicanja sam bila baš nezadovoljna i činilo mi se da sam bacila novce. Od sljedeće jeseni mi je tek krenula ona značajna, značajna promjena, gdje mogu danima biti glatkih nogu. To drugo ljeto bih se obrijala jednom tjedno. Ove, treće godine vidim da je napredak još bolji, ali sam se već malo ulijenila s blicanjem. ,:) Hoću reći, zapravo tim aparatićima treba malo duže vremena da se pokažu u punom svijetlu, i rezultati nisu baš instantni, ali se strpljenje svakako isplati. :") Ja sam prije muku mučila s depilacijom nogu, a sad mi narastu 2-3 dlake po nozi, doslovno...preporodila sam se.
2019 05 05
> harley01: > > Olina11: > > za par dana 4.puta. > > Znam naravno, ali svugdje imam vidljive promjene a na nogama baš baš ništa :( > A ma onda se nemojte brinuti. Ja imam Remington (mislim da nema velike razlike između brendova u djelovanju, iako Remington navodno ima jaču žarulju), i prve rezultate na nogama sam vidjela nakon 3. blicanja, ali to je bilo ono...par bezdlakih rupa po nogama, ništa posebno. I tu prvu godinu blicanja sam bila baš nezadovoljna i činilo mi se da sam bacila novce. Od sljedeće jeseni mi je tek krenula ona značajna, značajna promjena, gdje mogu danima biti glatkih nogu. To drugo ljeto bih se obrijala jednom tjedno. Ove, treće godine vidim da je napredak još bolji, ali sam se već malo ulijenila s blicanjem. ,:) Hoću reći, zapravo tim aparatićima treba malo duže vremena da se pokažu u punom svijetlu, i rezultati nisu baš instantni, ali se strpljenje svakako isplati. :") Ja sam prije muku mučila s depilacijom nogu, a sad mi narastu 2-3 dlake po nozi, doslovno...preporodila sam se. Da vas pitam je li to jos uvjek imate lampice iz prvog pakiranja ili ste morali kupiti nove? Posto vec 3god koristite pa mi se cini da bi se potrosile do tad
2019 05 05
nisam trebala kupiti nove lampice, zarulja koju sam dobila s uređajem jos traje. odnosno, moj uređaj je oznacen da ima "infinity" zarulju, koja dakako, nije nepotrosna, ali se ne bi trebala potrositi jos dosta dugo, posto uređaj koristim samo ja. kad sam kupovala uređaj, puno sam istrazivala po internetu o tome, i vidjela sam da su na nekom drugom forumu gdje se o tome pise, curke izracunale broj bljeskova lampice sa prosjecnim brojem bljeskova pri koristenju i ispalo je da bi za jednu osobu taj broj bljeskova bio dostotatan za 10-15 godina koristenja...koliko je to tocno ne znam, ali svakako ocekujem da cu svoj uređaj moci koristiti jos nekoliko godina. onda cu kupiti nesto novije sto bude na trzistu.
2019 05 05
Aha jer ja sam u paketu dobila jos 2-3 zamjenske lampice pa me bas zanima koliko ce to trajati. Par puta sam koristila i onda nikako da se sjetim. Sad cu opet poceti pa cu bas vidjeti koliko ce izdrzati
2019 05 06