Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Što radim krivo?

Dva puta sam otvorila temu gdje sam stavila link na video za jedan Internet posao kako bi se uključili zainteresirani ukoliko ih ima, a vjerujem da bi mnogima zarada dobro došla, a sad koliko ih ima zainteresiranih i motiviranih za početi je druga priča...no ne razumijem zašto mi je oba puta tema obrisana i to u roku od 5 minuta, dok neke teme stoje ovdje (mislim konkretno na one s linkovima filmova koje vode do virusa)...stvarno ne razumijem, je li nešto protiv pravila ili što...? Temu sam otvorila u kategoriji posao, gdje sam vidjela da stoji i tema za pronalazak Farmasi suradnika iako to također ima posebnu kategoriju za distributere kozmetike tako da mi stvarno nije jasno u čemu je problem... Poslala sam i adminki poruku, ali vjerojatno ću se načekati do odgovora pa eto, ako netko od vas možda zna razlog da me "ispravi" kako bih mogla objaviti temu bez brisanja. Hvala :)
2019 05 05
O čemu se radi?
2019 05 05
Meni je bila izbrisana tema di sam pitala dali itko koristi bipo klub i kako je tamo. I tema di sam napisala da tko ima i njuskalo profil da se reklamira na temu i da napise dali je za zamjenu krpicansko - nekrpicansko i obrnuto. Neznam tocno zasto te moje teme su bile izbrisane a druge slice (npr. di korisnica pita za drugo web stranica o prodaji) ostaju.
2019 05 05
I mene zanima o cemu se radi?
2019 05 05