Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Preprodaja tudih stvari na ebayu

Pozdrav, Molila bih vas da ovu korisnicu Afroditas blokirate jer u suradnji s jos jednom curom otkrile smo s cim se bavi. Znaci korisnica Afroditas ima profil na ebayu gdje prodaje odjecu a medu svim tim oglasima ima i stvari koje ne posjeduje tj odjeca koju prodaje nije njena vec krade slike sa krpica,objavi te iste slike na ebay i ako joj se netko javi na ebayu da bi kupio ona kupuje tu stvar na krpicama i preprodaje na ebayu za 10x skuplju cijenu.. Konkretno ukrala je slike od mojih traperica JPG koje ja prodajem za 200 kn a ona je stavila 95 funti..dosla sam na ideju da joj se javim na ebayu da sam zainteresirana za hlace ali sam napravila racun kao da sam iz engleske da ne posumnja i nakon mog upita na ebayu ona se momentalno javlja na krpice i salje upit za hlace moze li za 100 kn..nakon sto sam joj rekla da znam s cim se bavi i da cu je staviti na sve moguce crne liste pocela se izvlaciti da joj je to mlada sestra napravila sto naravno nisam povjerovala.. odmah je promjenila ime na ebayu i makla moj oglas hlaca i od jos dvije cure kojima je takoder ukrala slike sa krpica jer sam je upozorila da znam da ima jos stvari i od drugih cura koje “prodaje” na ebayu a nisu njene.. Uglavnom korisnica Afroditas ima 400 povratnih komentara na ebayu sto znaci da vec dugo tamo prodaje i da se pretpostavljam ovakvom bezobraznom preprodajom bavi vec duze vrijeme..imam to sve i slikano kao dokaz stoga bi vas zamolila da je blokirate..
2019 05 05
Artikl koji košta 200 kn spuštati na 100 mi je jadno samo za sebe. Biznis joj očito dobro ide, skupila je lijep broj povratnih. Čovječe, na ovim Krpicama se stvarno namnožilo muljatorica.
2019 05 05
Dno dna, kaj drugo reći. Trebalo bi ju i ebayu prijaviti, a bome i carini. Pretpostavljam da sestra nema otvoren obrt ili doo :')
2019 05 05
E ovo još nisam čula
2019 05 05
E pa stvarno....koji obraz ,:( a sad je, nakon negativne, počela zahvaljivati na povratnim ocjenama. Obvezno javite e-bayu
2019 05 06
Ovo treba prijaviti ebayu.
2019 05 06
Pa stvarno .....nebi mi napamet pala takva ideja...prijaviti obavezno
2019 05 06
...svasta, cime se sve ljudi bave >:(
2019 05 06
Moze link na ebay profil?
2019 05 06
Cura se snasla vise nego dobro- i to je understatement 😏. Ali ne znam kakva smisla ima ebay kontaktirati,ipak ima sve pozitivne ocjene tamo, a mislim da njih ne interesira jesu li njeni predmeti ili ne dok god izvrsava svoje obveze kao prodavaca?
2019 05 06
Cura se snašla i ne razumijem u čemu je problem. Znači, javlja se ljudima na krpicama i, ukoliko se javi Vama, Vi zaradite. naravno, ne pristanete ako Vam cijena ne odgovara. Ona također zaradi jer je ta stvar koju je kupila sada njena, i to još prodaje na e-bayu vjerojatno strancima...znači, dobro je i za gospodarstvo :,D. Porez na rabljenu robu ne postoji - isto je kao da je kupila nešto ovdje i ne odgovara joj te je odlučila prodati...možda postoje neki zakoni koji reguliraju i tako nešto jer živimo u Hrvatskoj gdje je sve tragikomično...nikada neću razumijeti ljude koji se žale na tako nešto. Ukoliko cura izvršava sve obveze kao prodavača, u čemu je problem? Dobro je Vama, dobro je njoj i dobro je osobi koja je kupila artikl kada ga je očito željela + još donosi neke novce izvana u Hr. Ljudi, probudite se!
2019 05 06
> ProdajaOdjece7: > Cura se snašla i ne razumijem u čemu je problem. Znači, javlja se ljudima na krpicama i, ukoliko se javi Vama, Vi zaradite. naravno, ne pristanete ako Vam cijena ne odgovara. Ona također zaradi jer je ta stvar koju je kupila sada njena, i to još prodaje na e-bayu vjerojatno strancima...znači, dobro je i za gospodarstvo :,D. Porez na rabljenu robu ne postoji - isto je kao da je kupila nešto ovdje i ne odgovara joj te je odlučila prodati...možda postoje neki zakoni koji reguliraju i tako nešto jer živimo u Hrvatskoj gdje je sve tragikomično...nikada neću razumijeti ljude koji se žale na tako nešto. Ukoliko cura izvršava sve obveze kao prodavača, u čemu je problem? Dobro je Vama, dobro je njoj i dobro je osobi koja je kupila artikl kada ga je očito željela + još donosi neke novce izvana u Hr. Ljudi, probudite se! To sto pises nema smisla..malo si redosljed pobrkala...da je ona kupila tu na krpicama nesto od mene ili nekog drugog nebitno pa poslije to preprodavala na ebayu aliju depopu di god ja nebi rijec rekla..al ona stavlja tude slike i nudi nesto sto ne posjeduje i tebi je to u redu??
2019 05 06
> miabella1: > > ProdajaOdjece7: > > Cura se snašla i ne razumijem u čemu je problem. Znači, javlja se ljudima na krpicama i, ukoliko se javi Vama, Vi zaradite. naravno, ne pristanete ako Vam cijena ne odgovara. Ona također zaradi jer je ta stvar koju je kupila sada njena, i to još prodaje na e-bayu vjerojatno strancima...znači, dobro je i za gospodarstvo :,D. Porez na rabljenu robu ne postoji - isto je kao da je kupila nešto ovdje i ne odgovara joj te je odlučila prodati...možda postoje neki zakoni koji reguliraju i tako nešto jer živimo u Hrvatskoj gdje je sve tragikomično...nikada neću razumijeti ljude koji se žale na tako nešto. Ukoliko cura izvršava sve obveze kao prodavača, u čemu je problem? Dobro je Vama, dobro je njoj i dobro je osobi koja je kupila artikl kada ga je očito željela + još donosi neke novce izvana u Hr. Ljudi, probudite se! > Ne trebamo ovdje nicije advokate..procitaj malo bolje sve od pocetka... > Lp! Nisam ničiji odvjetnik, curu ne poznajem i ovo je slobodna zemlja...naučili su me da izražavam svoje mišljenje, kao što i Vi izražavate svoje što poštujem. Niti vrijeđam ikoga niti mi je cilj svađati se ovdje...ali zaista u čemu je problem? Ukradenim slikama? ,:( Mislim samo da je tužno što ljudi ovako razmišljaju i odmah žele svađu, prijavljivati nekoga, itd. Pretpostavljam da je cura još mlada, da se bori s pronalaskom posla i sl. i snađe se i eto odmah hrpa koja bi ju prijavila, ovo - ono...a ako razmislite malo bolje svima je dobro. Prijavom pomažete samo ovoj našoj divnoj Vladi da uništi još jedan mladi život. Ukoliko cura želi preprodati i cijeli moj profil vrlo rado joj snizim cijenu i poklonim pola ;)
2019 05 06
> ProdajaOdjece7: > Nisam ničiji odvjetnik, curu ne poznajem i ovo je slobodna zemlja...naučili su me da izražavam svoje mišljenje, kao što i Vi izražavate svoje što poštujem. Niti vrijeđam ikoga niti mi je cilj svađati se ovdje...ali zaista u čemu je problem? Ukradenim slikama? ,:( > Mislim samo da je tužno što ljudi ovako razmišljaju i odmah žele svađu, prijavljivati nekoga, itd. Pretpostavljam da je cura još mlada, da se bori s pronalaskom posla i sl. i snađe se i eto odmah hrpa koja bi ju prijavila, ovo - ono...a ako razmislite malo bolje svima je dobro. Prijavom pomažete samo ovoj našoj divnoj Vladi da uništi još jedan mladi život. > Ukoliko cura želi preprodati i cijeli moj profil vrlo rado joj snizim cijenu i poklonim pola ;) Ma dajte, molim vas!! Prvo, to je preprodaja, na koju bi trebala platiti porez, zabranjeno svugdje pa i kod nas, i još po nebulozno većim cijenama, čak i kad plati proviziju e-bayu je desetostruko zaradila, to nije snalažljivost nego krađa. Drugo, prodaje robu koju zapravo nema!! Treće, krade nečije slike bez dozvole vlasnika. Da je netko prijavi policiji, gadno bi nagrabusila, a onda bi joj takva prijava super dobro došla u nekakvom traženju posla, i ne bi joj nikakva Vlada bila kriva za to nego ona sama.
2019 05 06
Otkad su krađa i preprodaja postale "snalaženje"?! Ovo je kao kad čitam komentare ispod članaka o lažnim diplomama, svima je to oke, normalno, kaj, ljudi su radili svoj posao dobro, bolje od onih koji imaju diplomu. Halo! Dajte prestanite s takvim razmišljanjem. Biste li voljeli da vam djeca tako razmišjaju ili da im poslodavac bude netko tko tako razmišlja? Sve je nama normalno, utaja poreza, rad na crno, isplaćivanje dio na ruke, dio na račun, isplata pa povrat božićnice jer se to ne oporezuje, neplaćeni prekovremeni rad, doživotni rad na određeno, lažiranje, krađa, preprodaja, uvaljivanje fejkova, sve je nama normalno...
2019 05 06
1 2 3 4 5 ... 12