Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Preprodaja tudih stvari na ebayu

> Tamara5485: > Da mi je netko rekao da su ljudi toliko tupavi... Ma pravi se, nismo naivni. Zna sve jako dobro, ali jednostavnije je praviti se Englez.
2019 05 08
#onokad se nitko ne slaže s tobom pa otvoriš lažne profile koji ti pružaju podršku. Živjelo smisleno argumentiranje! #ljubomorna
2019 05 08
Andrejama, nema smisla, argumente ne prihvaćaju, niti daju vlastite. I onda mi širimo *licemjerizam* kako bi gospođa trolica rekla. :') Prodaja shvaća jer je ona iz Rijeke, ono što mi siročići iz manje bitnih sredina nismo u stanju :') Besrupuloznost i gramzljivost su vrline, ovo nije stranica za prodaju i razmjenu VLASTITIH stvari nego trgovina, ko nas hebe kad doslovce shvaćamo Pravilnik stranice i što smo paćenice koje još drže do kulture i poštenja. Još će nas na kraju uvjeriti da imamo pišu x-)
2019 05 08
Hrabra duša nije, ako ćemo iskreno. Tu si potpuno u pravu Tamara5485. Ali i trol ima pravo postojati ;) A ako ćemo objektivno, to jest! krađa slika od Zare i inih samo njih nije briga. I vjerojatno im i koristi da još netko promovira njihov proizvod na indirektan način inače bi zaštitili slike od skidanja. A otvaračicu teme jest briga. Otvaračica teme krade slike od velike firme, a ova curka krade slike sa profila sa mk i u suštini nije nikoga oštetila jer će prodavačica dobiti svoje novce koliko je tražila za artikal ili neće ako ga ne odluči prodati. Ako se ispričala i makla njene slike sa ebaya i odustala od kupnje njenog artikla, što bi se reklo 'mirna Bosna' i ne razumijem čemu toliko moraliziranje. Pokrala pusto ljudi, radila malverzacije sa računima i slala smeće kao poznata Ana M. Barbarić nije. Ili mnoge druge..Evo upravo čitam temu di je prodavačica poslala neku rašivenu majicu i optužila kupilicu da ju je uništila? Ta mi je 100x gora od ove koja je pohlepna al bar plati i ispostavi svoje i makar zaradila zbog razlike u standardu..Znači tebi je tupav netko tko ima dijametralno suprotno mišljenje od tebe i ima svoje razloge za to? I vrijeđanje ili omalovažavanje takve osobe je korektno, opravdano i moralno?
2019 05 09
> ProdajaOdjece7: > Površinski sam se dotakla i ostalih stvari koje nikako nemaju veze s ovom temom s razlogom - neki su ga shvatili, neki ne. I naravno da se pronašla osoba koja je prokomentirala nešto u smislu da nemamo što pričati s obzirom da je podržavam abortus .,:) ...pa, eto...nisam ni vjernik, smatram da je prava sotona Željka Markić i dalo bi se tu svašta reći, ali to je tema za neku drugu raspravu. Istina, nisam ni neki veliki moralist...ja sam i za legalizaciju prostitucije ali predaleko smo mi od toga...stoga smatram da mogu reći "samo" moralna. Poštujem tuđe vjere, ali ja vjerujem samo u dobrotu, razumijevanje, međusobno pomaganje, itd. i zaista ne vidim svrhu žaljenja na nešto isključivo pozitivno! Ako je netko od Vas spreman barem mrvicu pokušati sagledati iz drugačije perspektive stvari, slobodno neka se javi...možda mu i sine još koja ideja koju možemo zajedno realizirati (zanimljivo je i druženje s ljudima s drugačijim pogledom na svijet ) ;) Mislim da bi Vi trebali razmotriti karijeru u Jehovinim svjedocima. Tamo bi im zlata vrijedili.
2019 05 09
Joj, medo, i ja sam mislila. Ali utakmica ispala čudo. A i sada, mislila sam da je Tottenham out toalno kad ono 3:2. I to treći gotovo u zadnjoj sekundi! Čudo je ova sezona Lige prvaka, gotovo sve utakmice s preokretom. Što se tiče piše, mislim se maznuti nekog s neta :') Uf, ne smijem se ovako šaliti, mogli bi me neki ( neke ? ) shvatiti doslovno x-)
2019 05 09
Ne glumi! Ova prodaje stvari iz ormara, drugih fizickih osoba, stvari koje ne posjeduje, niti zna hoce li ih posjedovati, a uopce nema pojma u kakvom su stanju. Ovdje je dozvoljena 1 slika s neta, nakon toga slijede slike artikla iz ormara prodavacice i stanje artikla. I one to posjeduju. Sto ova snalazljiva madam prije ne kupi robicu, slika ju na sebi i onda oglasi ne ebay-u? Da nebi propalo 100-tinjak kn. Luđa ja 🔫🔫😂
2019 05 09
> ValkyrieBlue: > > ProdajaOdjece7: > > Površinski sam se dotakla i ostalih stvari koje nikako nemaju veze s ovom temom s razlogom - neki su ga shvatili, neki ne. I naravno da se pronašla osoba koja je prokomentirala nešto u smislu da nemamo što pričati s obzirom da je podržavam abortus .,:) ...pa, eto...nisam ni vjernik, smatram da je prava sotona Željka Markić i dalo bi se tu svašta reći, ali to je tema za neku drugu raspravu. Istina, nisam ni neki veliki moralist...ja sam i za legalizaciju prostitucije ali predaleko smo mi od toga...stoga smatram da mogu reći "samo" moralna. Poštujem tuđe vjere, ali ja vjerujem samo u dobrotu, razumijevanje, međusobno pomaganje, itd. i zaista ne vidim svrhu žaljenja na nešto isključivo pozitivno! Ako je netko od Vas spreman barem mrvicu pokušati sagledati iz drugačije perspektive stvari, slobodno neka se javi...možda mu i sine još koja ideja koju možemo zajedno realizirati (zanimljivo je i druženje s ljudima s drugačijim pogledom na svijet ) ;) > Mislim da bi Vi trebali razmotriti karijeru u Jehovinim svjedocima. Tamo bi im zlata vrijedili. 😂
2019 05 09
Jel se i ti Brdo, osjećaš malo gluplje poslije ove teme, ili se to samo meni desilo :P Btw, cure, sitila sam se one veleumne onog što je kažnjen guljenjem krompira: Istina je voda duboka :) E pa poslije ove teme osjećam se udavljenom... Pitam se zašto :')
2019 05 09
"Bila bih presretna kada bi mi djeca tako razmišljala, kada bi bila tako sposobna, a ne da su zatucana i da im tuđi uspjeh smeta jer su nezadovoljni, ljubomorna jer oni nisu uspjeli i sl. čak i pod cijenu da to ujedno predstavlja i njihov uspjeh (sitnu prodaju). Ali, ja sam ipak iz Rijeke...mi ovdje nismo toliko zatucani, mi podržavamo i gay brakove i abortus, odnosno slobodu. Nismo nezadovoljni i borimo se kako bi ukazali drugima na toleranciju i omogućili im da pogledaju malo izvan tih okvira koje su sami stvorili." Isuse premili. Ovo je vrh cijele teme. Vrijeđanjem ljudi koji imaju suprotan stav ukazuješ na toleranciju. Wow. <3
2019 05 09
Enita, ne kapiraš, ona širi ljubav, mir i toleranciju :P
2019 05 09
A ako popije ćorak, očito je toliko poštena da stopira prodaju i vrati kupcima novce za kupljenu stvar jer vidim sve pozitivne ocjene tamo na ebayu. Znači da totalna prevarantica nije osim što je dublje otišla u sivu zonu i fino zaradi. Ali kažem nikako nije u rangu prevarantica koje stvarno oštete nekoga i prodaju smeće ili nikad ne isplate ili pošalju robicu. Prodavačica se ovdje žali na što? Krađu slika jer svoj novac bi dobila, ne bi bila u tom smislu oštećena? Po meni osim što je ekstra pohlepna i što ukrade slike sa profila ( a opet kažem žali se prodavačica koja sama skida tuđe slike) cura nije prevarantica koja zaslužuje ovakvo razapinanje jer ima puno gadnijih situacija koje to apsolutno trebaju i zaslužuju!
2019 05 09
Tko ženu razapinje? Pa kaj nije tema ove rasprave abortus, Rijeka, liberalizam i moral (koji nema puno veze s etikom)? E da... i Željka eM.
2019 05 09
> LanicaS12: > A ako popije ćorak, očito je toliko poštena da stopira prodaju i vrati kupcima novce za kupljenu stvar jer vidim sve pozitivne ocjene tamo na ebayu. Znači da totalna prevarantica nije osim što je dublje otišla u sivu zonu i fino zaradi. Aha da je totalna prevarantica onda bi bila za razapinjanje, ali budući je poluprevarantica onda možemo malo zažmiriti? 😂
2019 05 09
Andrejama, ako je poluprevarantica, onda bi je valjda trebalo polurazapeti, samo ne znam da li okomito, vodoravno ili dijagonalno, odnosno, samo ruke, samo noge, ili, lijeva ruka i noga... Možda desna ruka, lijeva noga :')
2019 05 09
1 2 ... 7 8 9 10 11 12