Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

tamne cure koje se bojaju u plavo. pomoc:)

Prije par godina sam bila crvenokosa i uvijek sam kupovala boju u dm-u i sama se bojala. Gledam te slike jucer i vidim da je moja kosa tada bila dosta duza i nekako punija. Moja prirodna boja kose je tamno smeđa te se cca 2 godine bojam u plavo, u frizerskom salonu i radim pramenove. Struktura moje kose je takva da nije pretjerano rijetka ali je vlas tanka, sklona pucanju i petljanju. Ima li koja cura koja je nakon plavih pramenova pocela kupovati plavu boju i boja se sama? Kako vam je to ispalo i koliko cesto bojate izrast? Pretpostavljam da bi mi se tako poboljsala kosa. Također i preporuke nekih boja bez amonijaka i malo prirodnije baze. Hvala :)
2019 05 09
Ja se sama farbam u plavo, prirodna mi je svijetlo smeđa/ srednje smeđa, ne znam. Koristim blajh i preljev preko toga. Iz tamno smeđe kose ne vjerujem da možeš doći do baš svijetle boje bez blajha, a ako i uspiješ neće biti puno manje štetno od blajha. Također, nezgodno je doma prelazit iz pramenova u full blonde, ja se ne bih u to upuštala :/ nemoj da ti to što si se prije sama bojala u crveno daje lažnu sigurnost. I ja sam se sama prije bojala u crveno i puno je lakše od plave jer s crvenom ne možeš puno pogriješiti. Predlažem da odeš na forum.hr na temu plava kosa ako ovdje ne dobiješ dovoljno informacija :")
2019 05 09
Probala je moja mama i frendica. ukratko, nemoj. na tvoju tamnu bez blajha ništa, a blajhat se sama je blago rečeno zeznuto. plus tamna kosa i crveni pigmet zahtijevaju stručnjaka, preljeve itd. Prirodnima bojama se u svijetlo mogu farbat prirodno svjetlije cure...Dodatna pogodnost pramenova je da ih možeš stavljat svaka 2-3 mjeseca, a farbat ćeš se morat jednom mjesečno i to u boju koja ne bu dobra
2019 05 14
Ja imam tamnosmedu boju kose. Vise od godinu i pol imam platinasto plavu. Iskreno, ne preporucam da sama to radis. Ja idem k frizerki svaka 3 tjedna. U nuzdi sam jendom posegla za syoss platinasto plavom bojom i dobila sam suhu kosu, izrast zut a plava kosa bila je s odsjajem bas plave do prvog pranja😂
2019 05 24