Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

migrena-što najbolje pomaže?

čula sam i ja za akupunkturu ali treba love za to. potrebno je nekoliko terapija a jedna je 100-200 kn. moja liječnica radi akupunkturu. nemam trenutno za to. [:tuzan]
2013 09 22
i ja imam [:znoji] čim pomislim na auru povrača mi se [:znoji] niti jedna tableta za bol ne pomaže, nego legnem i pokušavam zaspat. do sad kako sam bila studentica to sam mogla, jednog dana kada ću raditi nemam pojma šta ću inače počela sam piti omega 3 i magnezij, neki lječnici kažu da to jako pomaže, dečko mi je čitao članak od nege znanstvenice koja baš godinama proučava migrene pa ćemo vidjeti jel bu kaj pomoglo
2013 09 22
Curke postoji nešto i manje agresivno za tijelo od tableta a pomaže ko migrena . To je kombinacija eteričnih ulja . Najbolja eterična ulja za migrenu jesu pepermint , lavanda , eukaliptus i kamilica . možete ih koristiti u kombinaciji ili čista . Ne odgovara svakom organizmu isto eterično ulje . Najbolji recept protiv migrene jest : 5 kapi eteričnog ulja nakapati u 1 dcl tople vode , namočiti krpicu u mješavinu eu i vode i staviti na područije glave točnije čela . Pazite kad kupujete eu jer nisu sva jednaka najbolja su u specijaliziranim trgovinama kojih ima u hrvatskoj nekoliko a najviše u Zagrebu.
2013 09 23
bellenoel...vidiš kakve smo sreće. [:vrti] aaliyah....i meni je slabo kad se sjetim. [:znoji] nisam čula još za omegu 3 i magnezij.
2013 09 23
uh i ja imam problema sa time. Popijem ibumetin, jake ibuprofen tablete koje nabavljam vani. Probaj miosan kapi, meni su super, razrijedim ih s vodom i natrljam sljepoočnice. svejedno moram leć u mračnu sobu i pustiti cijeli dan da prođe. Koma je to [:tuzan]
2013 09 23
cure, ja isto imam problema sa migrenom i isla sam na akupunkturu i meni je bila besplatna,kako to sad 200 kn [:vrti] [:vrti] meni samo caffetin pomaže [:place]
2013 09 23
ja pijem zomig bas za migrenu i otkad mi je neurolog njih prepisao preporodila sam se [:smijesi]
2013 09 23
fuj migrena [:frustriran] imam ih od kad sam mengu dobila, dakle od osnovne škole se mučim s time i sve se bojim da ću do kraja života [:ljut] [:ljut] [:ljut] pogotvo te migrene koje su povezane sa ciklusom pa da se ubiješ, hormoni će ti izazvati migrenu FUJ!
2013 09 23
potrebno je uzimati minerale potpuno prirodno i učinkovito. Ukoliko migrene potraju piti ginko za bolju cirkulaciju mozga
2013 10 10
Evo pridružujem se klubu. Nikad nisam osjecala takvu bol kao jucer ujutro u pola 5 me probudila strašna glavobolja. Oko me boljelo,mučnina grozna,povratila nekoliko puta,dohvatila prvi lijek da prezivim ( voltarrn bio pri ruci), nakon pola sta bilo malo bolje... Danas dobila hrpu uputnica za pretrage i pregled neurologa.. Citala sam da je guarana pomogla puno ljudi kod migrene.
2016 02 18
Pozdrav, ja također patim od strašnih migrena (užasni bolovi,povraćanje, osjetljivost na svjetlost) cca 15ak godina. Prošla sam sve pretrage i od naših doktora mi nitko nije mogao pomoći. 2012.godine sam se na preporuku naručila kod dr. Sadikovića(homeopatija) u Hercegovinu na pregled. Odmah mi je rekao da je hrana glavni uzročnik svemu ( a jela sam doslovno sve-slatko i slano). Dao mi je točan popis hrane koju trebam izbjegavati (hranu koja mi izaziva kiselinu od koje mi dolazi migrena),dobila sam također njegov čaj i granule koje idu pod jezik. I odmah ću reći,nije lako u početku jer sve ono o čemu smo ovisni treba izbaciti (pržena hrana, kava, čokolade, sokovi,itd) ali djeluje. Godinu dana sam se strogo pridržavala svega uz njegov lijek i migrene nisam imala, nisam mogla vjerovati. Nisam nikad bila za tu homeopatiju,ali sad kad vidim kako nas ovi doktori ovdje samo truju i propisuju otrove od lijekova, a rješenje za sve se nalazi u prirodi. Sad se ne držim strogo prehrane i točno znam kad ce me zaboliti ,npr. jucer sam popila 3 kave i večer prije pizzu, naravno da sam noćas umirala u bolovima. Zato me i potaklo da sad malo čitam što drugi ljudi pišu o migrenama. Lijek postoji, nista ne dolazi preko noći,samo treba biti uporan. Ja cu uskoro naručiti opet jednu terapiju. A sve ove tablete (voltaren, ibuprofen, kafetin itd...),živi otrov, želudac su mi totalno uništile prije nego sam prešla na homeopatiju. Eto,nadam se da će nekome ovo biti od pomoći....
2016 06 13
Hi
2018 12 03
1 2