Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Povrat robe na ASOS-u

Tko je student može preko kolegio. Hr imati svaki put popust 😁😍 10%
2019 05 24
I redovni i izvanredni 😉
2019 05 24
Cure, je li vam se ikad dogodilo da kad ste vracale posiljka nije stigla do asosa? Ja sam prije vec vise od 2 tjedna poslala jednu haljinu natrag, napravila sve kao i opisano - isprintala tu naljepnicu, predala u posti i sad vec malo dugo cekam i strah me iskreno da si netko to u posti nije maznuo 😓😓
2019 07 06
Bok svima, imam jedno pitanjce :) naime, prvi put sam narucivala s Asosa u nedjelju...dobila sam mail potvrde o zaprimljenoj narudzbi i u ponedjeljak mail da je narudzba poslana. Isto tako, pise da je ocekivana dostava danas 14.08. Kad sam kliknula na link za pracenje pakta, izbaci me na poljski DHL i nakon sta upisem sifru paketa, danas pise da je out for delivery by courir (pretpostavljam da to znaci da ce mi postar danas donjeti paket?)... No tu je sad jedan problem. Dobila sam jucer mail od Hrvatske poste da ce mi uskoro biti dostavljen paket i kad sam kliknula na link za kao promjenu podataka da vidim gdje se nalazi paket, pise da ce ocekivana dostava biti 02.09.?? Nekako mi se to ne poklapa, da li je normalno da se tako dugo ceka na dostavu jer sam citala da je curama uglavnom koz 4-5 dana dosao paket... i danas kad idem na taj link ne zeli mi otvoriti, pa sad ne znam sto napraviti?
2019 08 14
> mihica555: > Cure, je li vam se ikad dogodilo da kad ste vracale posiljka nije stigla do asosa? Ja sam prije vec vise od 2 tjedna poslala jednu haljinu natrag, napravila sve kao i opisano - isprintala tu naljepnicu, predala u posti i sad vec malo dugo cekam i strah me iskreno da si netko to u posti nije maznuo 😓😓 Imamo isti problem. Poslala sam upit asosu da mi nisu možda zaboravili poslati potvrdu na što su mi odgovorili da pake nisu ni primili te da mi ne mogu pomoći. Sad mi je lakše jer vidim da nisam jedina, već sam pomislila da ga je netko prisvojio. 😅 Vjerojatno nije ni drugima samo što nitko ništa ne piše 🤷‍♀️
2019 08 15
> josipaaa97: > > mihica555: > > Cure, je li vam se ikad dogodilo da kad ste vracale posiljka nije stigla do asosa? Ja sam prije vec vise od 2 tjedna poslala jednu haljinu natrag, napravila sve kao i opisano - isprintala tu naljepnicu, predala u posti i sad vec malo dugo cekam i strah me iskreno da si netko to u posti nije maznuo 😓😓 > Imamo isti problem. Poslala sam upit asosu da mi nisu možda zaboravili poslati potvrdu na što su mi odgovorili da pake nisu ni primili te da mi ne mogu pomoći. Sad mi je lakše jer vidim da nisam jedina, već sam pomislila da ga je netko prisvojio. 😅 > Vjerojatno nije ni drugima samo što nitko ništa ne piše 🤷‍♀️ Ma pravilo je 14 dana, ja vratila paket isto prije 17 dana i tek danas mi javili da je stiklo k njima. Ja uvijek uslikam paket prije slanja tako da imam neki dokaz da ako se zagubi ili nesto a vraćala sam već valjda 20 paketa i uvijek sitglo - curke ne brinite jer im možda gužva. :)
2019 08 16
> josipaaa97: > > mihica555: > > Cure, je li vam se ikad dogodilo da kad ste vracale posiljka nije stigla do asosa? Ja sam prije vec vise od 2 tjedna poslala jednu haljinu natrag, napravila sve kao i opisano - isprintala tu naljepnicu, predala u posti i sad vec malo dugo cekam i strah me iskreno da si netko to u posti nije maznuo 😓😓 > Imamo isti problem. Poslala sam upit asosu da mi nisu možda zaboravili poslati potvrdu na što su mi odgovorili da pake nisu ni primili te da mi ne mogu pomoći. Sad mi je lakše jer vidim da nisam jedina, već sam pomislila da ga je netko prisvojio. 😅 > Vjerojatno nije ni drugima samo što nitko ništa ne piše 🤷‍♀️ Meni su na kraju novci vraćeni par dana nakon što sam ovo pitala.. Ali nisam dobila nikakvu obavijest od njih na mail ili nešto nego samo novci na račun!
2019 08 17
Drage moje, molim pomoć oko povrata robe koju sam naručila preko Asosa. Znači trebam vratiti od 4 naručene stvari dvije. Kakva je procedura, čitala sam na njihovoj stranici uputu no meni pod My order ispod naručenih artikala nema mogućnosti da označimo za povrat za određeni artikal već samo mogu napraviti povrat za narudžbu No. Xxx .
2019 09 01
Bok cure, u cemu poslati povrat jedne stvari ako je stigla kutija umjesto vrecice? Kutija je bila zbog tenisica koje mi odgovaraju, vracam nazad hlace. Jel to ok ili moram kupit paket u posti?
2020 02 06
> KikaZg95: > Bok svima, imam jedno pitanjce :) naime, prvi put sam narucivala s Asosa u nedjelju...dobila sam mail potvrde o zaprimljenoj narudzbi i u ponedjeljak mail da je narudzba poslana. Isto tako, pise da je ocekivana dostava danas 14.08. Kad sam kliknula na link za pracenje pakta, izbaci me na poljski DHL i nakon sta upisem sifru paketa, danas pise da je out for delivery by courir (pretpostavljam da to znaci da ce mi postar danas donjeti paket?)... No tu je sad jedan problem. Dobila sam jucer mail od Hrvatske poste da ce mi uskoro biti dostavljen paket i kad sam kliknula na link za kao promjenu podataka da vidim gdje se nalazi paket, pise da ce ocekivana dostava biti 02.09.?? Nekako mi se to ne poklapa, da li je normalno da se tako dugo ceka na dostavu jer sam citala da je curama uglavnom koz 4-5 dana dosao paket... i danas kad idem na taj link ne zeli mi otvoriti, pa sad ne znam sto napraviti? Dtvar je u tome da u Hrvatskoj HP preuzima dostavu DHL-a. Pošiljka se vidi do jednog dijela putq, a kad ju HP preuzme taj DHL broj ne vrijedi.
2020 08 27
> KikaZg95: > Bok svima, imam jedno pitanjce :) naime, prvi put sam narucivala s Asosa u nedjelju...dobila sam mail potvrde o zaprimljenoj narudzbi i u ponedjeljak mail da je narudzba poslana. Isto tako, pise da je ocekivana dostava danas 14.08. Kad sam kliknula na link za pracenje pakta, izbaci me na poljski DHL i nakon sta upisem sifru paketa, danas pise da je out for delivery by courir (pretpostavljam da to znaci da ce mi postar danas donjeti paket?)... No tu je sad jedan problem. Dobila sam jucer mail od Hrvatske poste da ce mi uskoro biti dostavljen paket i kad sam kliknula na link za kao promjenu podataka da vidim gdje se nalazi paket, pise da ce ocekivana dostava biti 02.09.?? Nekako mi se to ne poklapa, da li je normalno da se tako dugo ceka na dostavu jer sam citala da je curama uglavnom koz 4-5 dana dosao paket... i danas kad idem na taj link ne zeli mi otvoriti, pa sad ne znam sto napraviti? Uvijej napisu duži vremenski rok za krajnju dostavu tako da ne brini. Dođe u prije toga :)
2020 08 27
1 2