Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

izgubljeni paket

Ma laže. Dam 100% da paket nije niti poslan. Dobro da nije rekla da si je teta u pošti malo zagledavala u paket pa je zato bio sa strane. ,:) Za obične pošiljke nema garancije, kradu se najviše, a ona može reći da je poslala a nema dokaza. Pa onda izgubilo se. Ali uzeti nekome 20 kn za poštarinu i poslati obično, koje ne košta ni 10 kn, je stvarno bezobrazno. Ma nikome ne šaljem tako, niti kad mi inzistiraju na tome, znam ja u kojem grmu zec leži, može mi netko lagati da nije primio a jest, pa izvući i pare i artikl... zato samo preporuka, pa kad netko kaze nije dobio, reko šifra sunce kaze drugačije, još si i potpisala :') :')
2019 05 28
Ja zbilja često šaljem obično i evo do sada (kuc od drvo) nikako problema. Za odjeću naplatim 7-8 kn , no jakna je malo teža i iskreno je vrlo moguće da je poštarina bila 18-20 kn obično.
2019 05 28
Meni se cini da se moj na tisku zagubio. Cekam ga jos od cetvrtka iz Krizevaca,a nema ga ni u najavi za sutra. Nekako mi se cini da nece ni doci. Pakete ne saljem obicno bas iz tih razloga da ne bi nestali. I paket u posti je isplativ 20kn do 2kg ako zelite da ide na kucnu adresu,a 18kn ako ide na postu.
2019 05 28
> furMadchen: > Ja zbilja često šaljem obično i evo do sada (kuc od drvo) nikako problema. > Za odjeću naplatim 7-8 kn , no jakna je malo teža i iskreno je vrlo moguće da je poštarina bila 18-20 kn obično. 18-20 kn obično bože sačuvaj. A nemaš ni šifre ni ništa. A ista cijena vrijednosnog paketa do 100 kn 18 kn ako je do 2 kg. Mislim logike u prodavačice.
2019 05 28
Uh, 10 dana je prošlo, a paket je poslan prioritetno... :s "Prioritetna pošiljka ima u poštanskom prometu prednost u usmjeravanju i prijenosu u odnosu na ostale pošiljke." - copy-pasteano sa stranice HPa. :| Nadam se da će vam jakna ipak doći do roka kojeg ste zamislili, a ako ne, da će vam dotična vratiti novac. A ovo je po meni najmanje za neutralnu, čak i ako vam vrati novac.
2019 05 28
Slažem se da se nimalo ne isplati, ali nije obično baš jeftino, za lagane bluze/ majice da, mislim da je za kožnu jaknu 15+ kn na pošti realna cijena. Pogotovo kad je i tisak 22kn. No dobro. Ja vam držim palčeve da ćete doći do paketa! Sretno > supergirlR31: > > furMadchen: > > Ja zbilja često šaljem obično i evo do sada (kuc od drvo) nikako problema. > > Za odjeću naplatim 7-8 kn , no jakna je malo teža i iskreno je vrlo moguće da je poštarina bila 18-20 kn obično. > 18-20 kn obično bože sačuvaj. A nemaš ni šifre ni ništa. A ista cijena vrijednosnog paketa do 100 kn 18 kn ako je do 2 kg. Mislim logike u prodavačice.
2019 05 29
Neka cura koja je slala ode na tisak sa sifrom. Meni se nedavno zagubio i nasli su ga nakon par dana. Kaze teta da ima oko 20-tak zagubljenih paketa jer tete na tisku zaborave stavit podatke na kutiju > kkorina: > Meni se cini da se moj na tisku zagubio. Cekam ga jos od cetvrtka iz Krizevaca,a nema ga ni u najavi za sutra. Nekako mi se cini da nece ni doci. > Pakete ne saljem obicno bas iz tih razloga da ne bi nestali. I paket u posti je isplativ 20kn do 2kg ako zelite da ide na kucnu adresu,a 18kn ako ide na postu.
2019 05 29
> kkorina: > Meni se cini da se moj na tisku zagubio. Cekam ga jos od cetvrtka iz Krizevaca,a nema ga ni u najavi za sutra. Nekako mi se cini da nece ni doci. > Pakete ne saljem obicno bas iz tih razloga da ne bi nestali. I paket u posti je isplativ 20kn do 2kg ako zelite da ide na kucnu adresu,a 18kn ako ide na postu. Meni su paket našli nakon 3 mjeseca, tako da ako Vam se slučajno izgubio, samo ustrajati i gnječiti Tisak! A što se tiče otvaračice teme, tražite lovu natrag! Prodavačica je postupila bezobrazno i to u dva navrata. Prvi put obično??? I onda "kao" drugi put prioritetno?? Gdje je glava?
2019 05 29
> ValkyrieBlue: > > kkorina: > > Meni se cini da se moj na tisku zagubio. Cekam ga jos od cetvrtka iz Krizevaca,a nema ga ni u najavi za sutra. Nekako mi se cini da nece ni doci. > > Pakete ne saljem obicno bas iz tih razloga da ne bi nestali. I paket u posti je isplativ 20kn do 2kg ako zelite da ide na kucnu adresu,a 18kn ako ide na postu. > Meni su paket našli nakon 3 mjeseca, tako da ako Vam se slučajno izgubio, samo ustrajati i gnječiti Tisak! > A što se tiče otvaračice teme, tražite lovu natrag! Prodavačica je postupila bezobrazno i to u dva navrata. > Prvi put obično??? I onda "kao" drugi put prioritetno?? Gdje je glava? Paket nije izgubljen. Prvo mi je poslala sifru koja ne postoji,pa je rekla da je to zato sto se tisak zatvara pa je zato nepostoheca sifra i ne moze se provjerit. Kad sam je trazila sliku sifre rekla je da ju je bas zaboravila uzet sa kioska. Onda mi je rekla nek ja idem na kiosk na koji mi je poslala da je sigurno tamo. Mislim naravno da nije. Pa je rekla kao da ce otic po kopiju potvrde na kiosk koju navodno moze dobit,al nikad nije otisla. Pa sam joj fino rekla nek mi vrati novac da se ne natezemo jer cu morat drugacihe postupit. Novac sam danas i dobila,a sad mi je poslala poruku da je paket preuzet al kao otisao je jednoj drugoj curi(u drugi grad)pa je ona dobila dva paketa. How yes no. Vidis kako drugima dijele tude pakete. Ma bas zanimljivo. I to sve od osobe sa par stotina povratnih.
2019 05 29
Ja šaljem obične pakete poštom već 2 godine, i uvijek su došli, i to u roku 1-2 dana (isto kao i da bi poslala preporučeno). Nikad nisam imala problema s njima, a i kad su meni slali uvijek je dolazilo...tako da vas je nažalost vjerojatno zeznula...tražite novce nazad.
2019 05 29
Čudno cijela priča od prodavačice zvuči, ali nisam razumjela ovaj dio: "Njena je greška što nije slala preporučeno, ja nisam inzistirala na običnoj pošiljci već sam pitala cijenu poštarine i uplatila koliko je tražila." Jeste li se dogovorile da pošalje preporučeno? Ja uvijek u porukama napišem da šaljem obično i preporučeno, s tim da kad šaljem preporučeno ja odgovaram za pošiljku i vraćam novce u situaciji ako se paket izgubi, ali da to ne radim ako šaljem obično. Za običnu pošiljku ne odgovaram jer je može maznuti gospođa na šalteru, poštar, a može i kupac tvrditi da mu pošiljka nije stigla - ja za to nemam dokaza i ne preuzimam odgovornost. A kad kupujem nešto, onda uvijek eksplicitno napišem da mi se pošalje preporučeno.
2019 05 29
Nisu se dogovorile oko načina slanja već je kupilica pitala koliko treba platiti za poštarinu na što je prodavačica rekla da uplati 20kn (bar koliko sam shvatila iz napisanog) . Po meni, pošto kupilica nije inzistirala na običnoj pošiljci nego uplatila koliko joj je rečeno, a prodavačica poslala obično na svoju ruku - prodavačica snosi odgovornost i treba napraviti povrat. Ne vidim uopće smisao naplaćivanja 20kn za ''običnu'' pošiljku, sve da i toliko košta, kad za 18 ili 22 kn možeš poslati na Tisku gdje dobiješ šifru, samim time se osiguraš da si poslao a uslučaju da se zagubi možeš dobiti novac.
2019 05 29
samo update, trenutno je status quo jer sam dala rok do petka da se paket možda pojavi nekim čudom. Onda tražim povrat novca. Ako korisnica odbije i izignorira izlazim sa svim podacima i prijavljujem. Mrzim ovakve situacije al mislim da stvarno nisam u ničemu ja pogriješila. Mislim da nisam morala posebno napominjati da želim preporučeno slanje ako nisam izričito tražila običnom pošiljkom da smanjim trošak. Ona je na sebe preuzela rizik takvog slanja. Ja sam uplatila kolik me je tražila. Da je tražila 25 kn opet bi uplatila...whatever :s
2019 05 30
s tim da ona sad ima glupe ispade, da sam ja možda jaknu dobila pa nisam zadovoljna i bla bla bla. Sve mi više smrdi na prevaru
2019 05 30
1 2