Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Isprika (molim procitajte) Mycloset1234

Pozdrav svim krpicarkama, moj profil na Krpicama je Mycloset1234, neznam sto se dogada al, ponaked mi je stekal i pojavljivala se neka cura sto bere robu, zatim mi je poruke ignorirai nisam ih mogla otvoriti i sada na kraju nemogu ni uci na profil, izbacije mi da je netocna lozinka ili nesto ali nije jer sam i na mail vidjela koja je i sve je oke...i sada neznam sto da radim, imala sam uplatu od 90kn za trenerku, no medutim ja neznam kome da je posaljem, imala sam upite za lampu isto srecom pa niko nije uplatio i za to... [:ljut] Stoga vas molim ako tko zna ko mi je za trenerku uplatio neka se javi za adresu, takoder ako tko zeli kupiti od korisnika Mycloset1234 neka se javi meni jer ja neznam sto je sa profilom i sta se dogada...a nebi voljeda da se neko osjeca zakinutim za 90kn ako nema potrebe... Jos jednom moje duboke isprike svima, nadam se daljnjoj ugodnoj suradnji... [:sramezljiv]
2013 09 23
Bože dragi svašta... [:tuzan]
2013 09 23
ovdje je isto rijec o trenirci za 90 kn
2013 09 23
Tu je rijec o muskoj moja je zenska adidas... Javila mi se jedna cura da e ona izvrsila uplatu tako da sam resila samo se ne sjecam jeli to tocno ona cini mi se koda je niko vise poz odgovora... Da ali sam ja napravila sa tudeg maila tako da od toga nista.. :/
2013 09 23
Probaj u banci saznat od koga je uplata! Možda saznaš šta! Sretno! [:smijesi]
2013 09 23
Ja sam prije dva tjedna uplatila 90 kn za limited musku trenirku,ali kod nekog mrkija
2013 09 25