Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica Elizabeta Papeš

Pozdrav svima, već sam otvorila ovu temu neki dan na forumu, gdje su me dezurne forumašice popljuvale i govorile da sam ja kriva, bezobrazna i tako svašta nešto, tako da molim da me takve ovaj put zaobiđu jer je situacija ozbiljna i iskreno tražim pomoć svih onih koji su se našli u ovakvoj situaciji. Dakle, javila sam se korisnici fashion rebel u utorak sa upitom za badić. Korisnica je bila ažurna i stalno dostupna da mi odgovori na sva pitanja, osim toga imala je i 7 pozitivnih povratnih pa nisam imala razloga sumnjati u njezine namjere. Međutim od trenutka kada je ostavila broj računa za uplatu i kada sam ja uplatila novce njoj se gubi svaki trag. Uplatila sam novce u srijedu ujutro, nakon toga bila je prijavljena na krpicama i nije ništa odgovorila, ja nisam htjela odmah dizati paniku pa sam se javila i samo pitala hoće li biti poslan badić, ali odgovora nema. Nije ga bilo ni drugi dan niti u petak i tu je meni sve postalo sumnjivo, tako da sam joj ostavila negativnu u nadi da će je to malo razdrmati. Petak popodne ja sam već luda i bespomoćna i ne znam što bih, ne znam kako bi došla do korisnice i stupila u bilo kakvu komunikaciju s njom. Pronađem ja njezin profil na fejsu, dodam je za prijatelja i pošaljem poruku i ona hladno ignorira. Sljedeće što mi je palo napamet je da se javim s curama koje su nedavno surađivale s njom i da mi daju njezin broj mobitela. Dobila sam broj mobitela i zvala ju, naravno odgovora nema. Subota ujutro dobivam poruku od još jedne korisnice da je istoj situaciji, da joj je u srijedu ujutro uplatila 120 kn i nakon toga nije dobila nikakvu povratnu informaciju. Dakle očigledno je da nam je cura ciljano uzela novce i nestala, jučer je opet bila prijavljena na krpicama i nije se udostojila ostaviti bilo kakvu poruku. Jasno nam je da smo prevarene i izigrane, ali želimo svoje novce nazad na bilo koji način. Ako netko ima savjet što napraviti molim vas pomozite, ja se stvarno već osjećam bespomoćno?
2019 06 17
Ako ste ju vec pronašli na fejsu javite se svim njenim prijateljima da vas je prevarila. Tu sramotu za 80kn si nece oprostiti 🤦‍♂️
2019 06 17
> maruska89: > Ako ste ju vec pronašli na fejsu javite se svim njenim prijateljima da vas je prevarila. Tu sramotu za 80kn si nece oprostiti 🤦‍♂️ Htjela sam, ali nažalost vidi se samo slika profila i neki video ne mogu vidjeti prijatelje :/
2019 06 17
Ja sam druga koja je nasjela. "Kupila" sam kratke hlace za 100kn i 18kn postarina, uredno smo se dogovorile, slala mi je i mjere i dodatne slike, dogovor je bio brz odmah sam rekla da uzimam, sutra sam joj ili cak isti dan od dogovora uplatila i od tada je nema...
2019 06 17
> fashion10: > > maruska89: > > Ako ste ju vec pronašli na fejsu javite se svim njenim prijateljima da vas je prevarila. Tu sramotu za 80kn si nece oprostiti 🤦‍♂️ > Htjela sam, ali nažalost vidi se samo slika profila i neki video ne mogu vidjeti prijatelje :/ Ako se ne vidi popis prijatelja, kliknite na popis ljudi koji su lajkali neku objavu ili sliku. Dobijete barem dio, i to najčešće ljudi koji ju direktno poznaju.
2019 06 18