Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako vam ide prodaja?

Ima li još ljudi u Hrvatskoj? Skoro svi sele pa me iskreno brine koliko će ljudi ostati?!?
2019 06 23
Ne mogu se žaliti, kod mene ide dobro. :") Mislim da je poskupljenje Tiska itekako utjecalo na prodaju, tako da ja plaćam kutije kupcima, a oni slanje - pa da nekako ostane na starom sistemu. Mislim da tu najviše pate jefitniji artikli oko 50 kn jer dati 20-30 kn stvarno ne izgleda primamljivo.
2019 06 23
> SilaVila: > Zadnjih mjesec dana ide slabije nego inače. Baš od kad je poskupio Tisak,pa sad ne znam ima li veze to sa tim ili se slučajno poklopilo. > Obišla sam sniženja i sama. Kao prvo roba je nedovoljno snižena,a u nekim dućanima i nije sve sniženo i opet je skupo. Kao drugo to je takav nered,gužva u gardebori i na kasi i stvarno treba imati volje za nešto pronaći. > I treće jedna haljina koja se meni sviđala i dan prije sniženja ih je bilo pregršt ,nema je na sniženju. Valjda neke stvari pospreme.😐 Tako da nam sniženja i nisu neka konkurencija. Baš dobro da si rekla, imala sam lagano grižnju savjesti što još nisam zavirila po sniženjima. Odlučila sam nekako da prije srpnja neću ni ići jer su stvari još skupe na prvome krugu sniženja. Imam gotovo sve što mi treba, ništa nisam pikirala da ubodem na sniženjima, tako da što god da nađem kad odem, bit će dobro. :) Lani sam kupovala više zimsku i jesensku robu i vjerojatno ću i sad tako, napokon sam došla u tu fazu da imam dovoljno robe za sezonu pa mogu unaprijed kupovati. :) A moram priznati da mi i krpice iznimno pomažu u tome. Čudo je što sve ovdje kupim za cijenu jedne haljine ili hlača u trgovini.
2019 06 23
Ne ide, valjda zato što su neke cijene veće a nitko se ne pokušava cjenkati. Ja bi uvijek pristala na spuštanje cijene, svi se ionako pokušavamo riješit svega na profilu. Ili?(Ako nije već ekstra niska) :|
2019 06 24
nekad ništa, nekad pošaljem 5paketa u par dana :")
2019 06 24
Nikako, cak ni zamjene.
2019 06 24
Ni meni bas ne ide prodaja.🤷‍♀️
2019 06 24
dogada mi se dosta nedovrsenih suradnji puno pitanja a nista od svega toga
2019 06 24
S obzirom da mi je većina stvari jeftinija od poštarine (koja je bezobrazno skupa, jedino da šaljem običnom poštom, što mi je uvijek rizik, ali što drugo da se radi??) - slabo ide. :D
2019 06 25
Bas nikako,al ni necudi me iskreno. Dok si cukre plate postarinu vec za te kunice mogu i novo kupit i isprobat u trgovini. Mislim da bi nam se vise isplatilo da se rasprostremo na buvnjaku hehehe x-) x-) Kad sam vec spomenula to,dali ste imali iskustva sa time
2019 06 25
Postarina je skupa, kao i tisak, zato je prodaja slaba. Cure se uvijek sokiraju kad im kazem npr 22 kn za slanje, a artikal koji prodajem je recimo 35 kn. Slanje je skoro kao i kupljeni artikal, nazalost...jer znam po sebi, uvijek se tesko odlucim za jeftini artikal jer me postarina kosta pola te stvari koju bi kupila...a opet ne moze ti netko pokloniti postarinu i ne zaraditi nista..svi smo tu da se rijesimo viska i da nesto zaradimo.. Drugi problem je taj da neke cure pretjerivaju s cijenama, ne pristaju na nikakve dogovore, neke su nemarne sto se tice odgovaranja na poruke itd...
2019 06 25
Evo da vam javim, u zadnjih par dana tri prodaje imam.🤗 Znači - nikad se ne zna!😊
2019 06 28
1 2