Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Savjeti za pilule

Bok cure moram Vas opet pitati jer je vikend ginic mi ne radi, naime pijem prvi puta u zivotu kontracepcijske pilule i nemam nikakvih nuspojava 17 dan osim sto mi je vec dva tjedna mekana stolica, imala sam cak i smedi iscjedak i dns malo krvarenje, pise na netu da je to normalno ali muci me stolica, nije proljev vec mekana, jel imo neko slicna iskustva? Dobila sam daylla kontracepcijske.. Hvala curke
2019 06 29
Pa do ponedjeljka neće ništa biti zbog toga. Pitaj ginića u ponedjeljak
2019 06 29
To zna biti i od stresa, a ocito si pod stresom i uzrujana kad pitas takve stvari :D A mozda si pojela previse lubenice ili mozda nisi, a trebala bi. Salim se malo, ja sam osoba koja ne bi panicarila i zvala doktora ni da mi ruka otpadne Moze bit da se tijelo navikava, na tablete ili na bilo sto drugo, vrucinu, stres, neku novu namirnicu, doslovno bilo sto. Mislim da mekana stolica nije razlog za paniku i da trebas bit sretna da nije neka gora nuspojava. Vjerojatno nije prvi ni zadnji put u zivotu da ti se tako nesto desilo
2019 06 29