Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jeftini i lijepi profili

> Rina_07: > > KontesaNeraZG: > > mene pak iritiraju prodani artikli u ormariću. čemu ih držite i dalje u izlogu... postoji li neki razlog ? > Ja ih držim 24 sata dok prođe uplata ili ako je rezervacija i onda brišem. Nekako mi lakše staviti da je prodano, kasnije ako netko odustane vratim u prodaju i to je to. Ne moram uređivati artikl i pisati. > Mada sam vidjela da ljudi ostavljaju tako mjesecima prodane artikle. Tako i ja radim, ostavim prodano dok artikl ne stigne do kupca, nakon toga brisem. Tako mi je najlakse.
2019 07 09
> KontesaNeraZG: > mene pak iritiraju prodani artikli u ormariću. čemu ih držite i dalje u izlogu... postoji li neki razlog ? Ja ih osobno drzim dok ne stignu do kupca i dok kupac ne javi da je sve ok. Kad javi onda brisem
2019 07 09
I mene isto.... uvijek gledam oznaciti prodano kad netko kupi i maknem kad dodje do osobe.... al vidim neke drže konstantno :/ > KontesaNeraZG: > mene pak iritiraju prodani artikli u ormariću. čemu ih držite i dalje u izlogu... postoji li neki razlog ?
2019 07 09
Ima li ikakve koristi pratiti neke profile? Zapravo ta funkcija je malo nepotrebna? Jeli ja nešto ne znam? hahah
2019 07 10
Zaključujem sljedeće: Favoriziraju se fotošipirani profili, oni koji imaju krive tagove, profili koji se bave preprodajom i za jeftine profile se proglašavaju oni koji prodaju majice iz Zare za 100 kn. Moram priznati da sam zbunjena.
2019 07 13
> furMadchen: > Ima li ikakve koristi pratiti neke profile? > Zapravo ta funkcija je malo nepotrebna? > Jeli ja nešto ne znam? hahah Ja pratim profile kako bih ih lakše mogla pronaći, tj. kako bih mogla pratiti jesu li što novo stavili. Uglavnom zaboravim imena profila koji mi se sviđaju, a s tom opcijom ih imam sve na jednom mjestu.
2019 08 02
> Tanči14: > Zaključujem sljedeće: > Favoriziraju se fotošipirani profili, oni koji imaju krive tagove, profili koji se bave preprodajom i za jeftine profile se proglašavaju oni koji prodaju majice iz Zare za 100 kn. > Moram priznati da sam zbunjena. Da od svih sudionika ovog razz. Ja nisam snimila ni jedan jeftin profil 😉 Meni je jeftino cca 30 kn
2020 03 14
> KontesaNeraZG: > mene pak iritiraju prodani artikli u ormariću. čemu ih držite i dalje u izlogu... postoji li neki razlog ? Ajme,nema mi goreg nego kad je slika artika i pise prodano! Pa maknite prodane stvari!
2022 09 29
Predivne, a jeftine stvari mamegoma11
2023 06 13
Zavirite, snizila sam cijene🧚🏼‍♀️🧚🏼‍♀️🧚🏼‍♀️✨
2023 12 08
više detalja na profilu: nova monki haljina: ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2e17525ad41f58a34bb22b9a10bad574.jpg) nova asos košulja: ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/051f62f1a764abb0d14798d0f10c3d4b.jpg)
2024 02 29
1 2