Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Remescar za kapilare - iskustva?

Vidjela sam da je izašla poboljšana verzija, prošlu nisam probala pa me zanimaju iskustva? Nije mala cijena (250kn za 40ml) i realno bih to koristila u dekorativne svrhe za prikrivanje kapilara na nogama. Ovo da jačaju stijenke kapilara i s vremenom smanjuju njihovu vidljivost.. nekako ne vjerujem u to. Ili ako znate za proizvod koji fino kamuflira kapilare, ne prenosi se na odjeću, prirodno izgleda.. pišite. Hvala!❤
2019 07 19
Moja preporuka je da odete u ljekarnu i da se raspitate, oni ce vam tamo ponuditi vise toga pa pitajte sto bi bilo najbolje u omjeru cijene i kvalitete.
2019 07 19
U Farmacii sam bila i žena koja tamo radi nije znala nešto previše u smislu povratnih info, osim da je poboljšana formula, a i da je stara verzija bila ok. Kažem, ako je prevencija i/ili liječenje u pitanju, u to sumnjam. Zanima me prekriva li. A ako ujedno i jača stijenke kapilara, tim bolje😊.
2019 07 19
Ja sam cula za coverderm perfect legs (ako sam dobro napisala) da je jako dobar, vodootporan i lijepo prekriva sve nedostatke na nogama
2019 07 19
kupila sam prošli tjedan coverderm perfect legs, vazno je pogoditi ton koze(sto se moze isprobati u lijekarni jer nemaju testere za uzeti), nema utrljavanja nego se utapkava u kožu zatim fiksira vodicom u spreju.. ja sam od onih koje mrze da se vidi puder na dnevnom svijetlu pa sam stavila tanji sloj- pokriva ali ne u potpunosti, ako stavis deblji sloj pokrije, ali se primjecuje da je na koži ( sto znaci da bi trebala namazati cijele noge, a to je skup sport uz tako malu kolicinu).
2019 07 22
Hvala! Upravo me to interesiralo, a osim skupog sporta, osjećaj da imaš puder na nogama, na + 30 i vlagu u zraku.. ne, hvala. Remescar se topikalno nanosi, ali nije toliko obojen, a testera nema.😑
2019 07 22