Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Šlampavo oglašavanje stvari

> teehee: > Još kad bi Zelenicaj malo mislila i na druge pa u jednoj povratnoj ocjeni opisala suradnju bilo bi odlično. Iskreno, taj dio mi je najvažniji. Mislim da ću staviti neutralnu, iako će i ona vratiti meni... Zapravo, što prodavatelju uopće znači povratna ocjena nekog kao kupca? Ima ona neku važnost? Hvala svima koji su se uključili. Jako, jako puno ste pomogle.
2019 07 31
Neutralna s opisom situacije je sasvim ok. Ako ti "vrati", javiš se adminu da ti obriše. Povratne ocjene imaju važnost za buduće kupce, ali i prodavače. Većina nas čitajući ocjene procjenjujemo bismo li surađivale s potencijalnim korisnicama ili ne.
2019 07 31
> teehee: > Neutralna s opisom situacije je sasvim ok. Ako ti "vrati", javiš se adminu da ti obriše. > Povratne ocjene imaju važnost za buduće kupce, ali i prodavače. Većina nas čitajući ocjene procjenjujemo bismo li surađivale s potencijalnim korisnicama ili ne. Aaa... Hvala. Sad mi je nešto jasnije. Lp!
2019 07 31
1 2 3 4