Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Šlampavo oglašavanje stvari

> Minnie: > Imala sam hrpu suradnji i prije i poslije toga koje su prosle dobro na obostrano zadovoljstvo. Zato ne vidim razlog da me se u temi koja uopće nije o meni proziva zbog neceg što nazalost ne mogu nikome od vas dokazati. Svatko ima pravo na misljenje i moze mi ili ne mora vjerovati i izabrati da li zeli ili ne sa mnom suradivati. Ja stojim iza svega sto sam za tu jaknu rekla. Ko mi ne vjeruje mogao ju je doci k meni snjofati. Al blatiti me u tolikoj mjeri po forumu ko da sam ne znam kakvu prevaru napravila mislim da je stvarno nepotrebno. Nije uopće stvar je li smrdila ili nije, ja vjerujem da jest. Ali staviti je u prodaju nakon što si dobila povrat ke zbilja malo jadno. Mogla si oglasiti da je poklanjaš ili je pokloniti nekome kad si je uspjela izluftati. Stavit ću sebe kao blještavi primjer poštenja - dobila pare nazad, poklonika stvari. Ako je pak zaudarala do te mjere, mogla si je i baciti. Doslovno je tako jednostavno.
2019 07 26
Shvatila sam poruku, jakna je maknuta s profila. Ne shvacam zasto me se sad i dalje zbog toga proziva. I to na temi koja uopće nema sa mnom veze. Eto, situacija je bila takva, skupljala sam pare da uzmem nesto bebi i stavila sve što sam nasla u ormaru da ne nosim, ukljucujuci i tu zaboravljenu jaknu, godinu dana nakon cijele situacije. Moj bed. Iako sam ja hrpu puta nekome nesto poklonila uz kupnju pa se to ovdje prodavalo po većoj cijeni nego je bio i kupljeni artikl. I ne zamaram se s tim. Ja bi iskreno bila najsretnija da je sandrlje htjela poslati svoju adresu da joj odma vratim jaknu nazad. Ali nije. I onda ne kuzim zasto i dalje vodi brigu sto sam ja s jaknom napravila
2019 07 26
> Minnie: > Shvatila sam poruku, jakna je maknuta s profila. Ne shvacam zasto me se sad i dalje zbog toga proziva. I to na temi koja uopće nema sa mnom veze. > Eto, situacija je bila takva, skupljala sam pare da uzmem nesto bebi i stavila sve što sam nasla u ormaru da ne nosim, ukljucujuci i tu zaboravljenu jaknu, godinu dana nakon cijele situacije. Moj bed. > Iako sam ja hrpu puta nekome nesto poklonila uz kupnju pa se to ovdje prodavalo po većoj cijeni nego je bio i kupljeni artikl. I ne zamaram se s tim. > Ja bi iskreno bila najsretnija da je sandrlje htjela poslati svoju adresu da joj odma vratim jaknu nazad. Ali nije. I onda ne kuzim zasto i dalje vodi brigu sto sam ja s jaknom napravila Nitko ne spori da se ti ‘ne zamaras s tim’ da ‘nepopravljivo smrdljivu, stoga nenosivu jaknu’ (tvoje rijeci) oglasis nakon sto si uz podrsku foruma iznjedrila povrat za taj fail od kupovine. Sigurna sam da se ne bi zamarala ni da je situacija bila obrnuta. That would only be fair. Ne bu se ni kolektiv zamaral slj puta. I svi sretni. Neoptereceni. Peace
2019 07 26
> vedranapv: > > Lonela1: > > Da nee spominjem koliko takvih oglasa ima na Njuškalu i to najviše u Splitsko - dalmatinskoj županiji - fakat istina jer njima se neda ovo ono (steteotip, znam) ni mirit ni slikat oš neš bangladeš?! > I to kaže netko tko u oglasima ima skoro isključivo slike s neta ,:) Da i u opisu imam dvije riječi, kako sam se samo usudila komentirati i uprti u prstom ajoj... ,:) ,:)
2019 07 26
> cipelitza: > Nitko ne spori da se ti ‘ne zamaras s tim’ da ‘nepopravljivo smrdljivu, stoga nenosivu jaknu’ (tvoje rijeci) oglasis nakon sto si uz podrsku foruma iznjedrila povrat za taj fail od kupovine. > Sigurna sam da se ne bi zamarala ni da je situacija bila obrnuta. That would only be fair. > Ne bu se ni kolektiv zamaral slj puta. > I svi sretni. Neoptereceni. Peace Baš tak. Ne mislim ni ja da jakna nije smrdila. Ne bih se bila izlagala uopće da sam imala sumnje. No... Ova opravdavanja djecom su mi uvijek bila neumjesna, da se lijepo izrazim.
2019 07 26
> Lonela1: > > vedranapv: > > > Lonela1: > > > Da nee spominjem koliko takvih oglasa ima na Njuškalu i to najviše u Splitsko - dalmatinskoj županiji - fakat istina jer njima se neda ovo ono (steteotip, znam) ni mirit ni slikat oš neš bangladeš?! > > I to kaže netko tko u oglasima ima skoro isključivo slike s neta ,:) > Da i u opisu imam dvije riječi, kako sam se samo usudila komentirati i uprti u prstom ajoj... ,:) ,:) Upravo se to i pitam, s obzirom da ste sami prekršili nekoliko pravila Krpica, u najmanju ruku djeluje "malo" licemjerno ;)
2019 07 26
> sanja85: > > Što sam ja naučila? Da sam jako strpljiv čovjek. > > Ugodan dan svima! Lp > 😂😂😂 vrh! > P.S.: ukoliko je krivo oglašena veličina, inzistirajte na povratu. > Zaprijetite negativnom i otvaranjem zasebne teme na forumu ukoliko prodavačica odbija. Hvala na savjetu. Da veličina je krivo oglašena. Mislim da sw prodavačici dogodio propust, odnosno da je nemarom stavila krivu veličinu. Nekako mi se čini da bih ipak tu okolnost trebala imati na umu i biti strpljiva. Iznos je sitan, a njoj će reputacija biti loša. Možda prehranjuje obitelj prodajući tu, nikad se ne zna. Ali da je komunikacija jako loša, da nema isprike, da uopće nije dosljedna... To stoji isto tak
2019 07 26
> cipelitza: > > Zelenicaj: > > Upravo imam takvu situaciju. Prodavatelj je u oglasu naveo krivu vel. Sandala. Kad su stigle, bile su naravno premale... Prvo se prodavateljica čudila pa tražila da slikam veličini što sam i učinila.. I onda stižu prijedlozi da nek mi postolar poveća/podulji obuću(?!), da izmišljam i da mo se zapravo ne sviđaju, zatim mijenja veličinu u oglasu.... Kad sam pitala zašto to radi, oddgovor je bio da je za buduće kupce... A stvar je kod mene i ona odbija izvršiti uplatu. > > Što sam ja naučila? Da sam jako strpljiv čovjek. > > Ugodan dan svima! Lp > A mogla si joj i zahvalit jednom povratnom. Mislite? Ne znam ni sama. Greške se svima događaju, no ona se nije potrudila ispraviti svoju. A opet žao mi je prodavatelja koji se trude 150% da im kupac bude zadovoljan. Mislim da ću svojoj dati neutralnu, to ćeoj biti prva u moru pozitivnih... Ali samo će tak moje poz. Recenzije dobiti na kredibilitetu. Lp
2019 07 26
> Zelenicaj: > > cipelitza: > > > Zelenicaj: > > > Upravo imam takvu situaciju. Prodavatelj je u oglasu naveo krivu vel. Sandala. Kad su stigle, bile su naravno premale... Prvo se prodavateljica čudila pa tražila da slikam veličini što sam i učinila.. I onda stižu prijedlozi da nek mi postolar poveća/podulji obuću(?!), da izmišljam i da mo se zapravo ne sviđaju, zatim mijenja veličinu u oglasu.... Kad sam pitala zašto to radi, oddgovor je bio da je za buduće kupce... A stvar je kod mene i ona odbija izvršiti uplatu. > > > Što sam ja naučila? Da sam jako strpljiv čovjek. > > > Ugodan dan svima! Lp > > A mogla si joj i zahvalit jednom povratnom. > Mislite? > Ne znam ni sama. Greške se svima događaju, no ona se nije potrudila ispraviti svoju. A opet žao mi je prodavatelja koji se trude 150% da im kupac bude zadovoljan. > Mislim da ću svojoj dati neutralnu, to ćeoj biti prva u moru pozitivnih... Ali samo će tak moje poz. Recenzije dobiti na kredibilitetu. Lp Jedno je greska. Jedno je dobra volja. Nesto posve drugo je covjeka radit budalom onakvim odgovorima. Realno, radit sebe budalom, drugoga tek ako mu taj drugi to propusti kroz prste. Zahvali zeni, kako prilici
2019 07 26
Slazem se s cipelitzom, ako je nenamjerna greška, prizna se, vrate se novci, Vi vratite artikal o trošku prodavatelja i sve 5. Ako krene petljanje, postupite kako je gore navedeno. Vi ste pošteno platili, 2kn ili 2000kn sasvim je nebitno, niste dobili ono što je oglašeno, zašto biste Vi trebali biti jedini na gubitku? Jel' prodaje jer nema za kruh ili se želi riješiti viška ili nešto treće, nebitno je. Gruba sam, ali je tako. A Vi kako želite.
2019 07 26
Sanja85 i cipelitza, hvala vam na savjetu. budem pričekala tjedan dana a onda ću, ukoliko ne dobijem povrat uplaćenoga iznosa postupiti kako ste savjetovale.
2019 07 27
Zelenicaj dotičnu možete pozvati na temu da se i sama uvjeri kako treba napraviti ako slučajno drukčije misli.. Sretno!
2019 07 27
dobila sam novce natrag, bar veći dio. zadovoljna sam jer sam se od njih oprostila a i nisam takvog zdravlja da se bavim ovime. brojevi joj očito nisu jača strana. ali evo vam dio prepiske: ONA: plaćen Vam je iznos koji sam "zaradila" i još ste dobili za kavu. Nemam namjeru vise uplaćivati na vas IBAN ni kunu. Trenutno jedina oštećena strana sam ja. Novce ne vraćam ali eto vama sam vratila "svoj zarađeni novac". Poštarinu si ja nisam stavila u svoj džep vec je na računu HP-a. Sandale nemate kome vračati jer nisam na adresi navedenoj na pošiljci do daljnjeg. Ukoliko i dode do mene biti ce ne primljen i vratiti ce se natrag vama o vašem trošku. Što se mene tiče, ova epopeja je završila. Dobili ste artikl, novac i moje vrijeme. Lp prije 11 sata Zelenicaj Poštovana, potvrđujem primitak iznosa od 50 kn. Podsjećam ja sam vama uplatila 58 kn. No shvaćam da je to vaš maksimum. Ja sam zadovoljna jer sam se opekla s iznosom koji je zanemariv. Ubuduće pazite kako oglašavate prodaju. LP prije 0 sekunda
2019 07 30
Drago mi je da ste dobili svoje novce nazad, makar ne u potpunosti. Mislim da se ne bih ni ja natezala za tih 8kn, ovisno kako sam raspoložena. Jedino mi je žao što mi se čini kako prodavačica ovu situaciju doživljava negativno, ne kao nešto iz čega bi mogli nešto naučiti; svima se greška može desiti, bitno je kako reagiraš nakon toga.
2019 07 31
Još kad bi Zelenicaj malo mislila i na druge pa u jednoj povratnoj ocjeni opisala suradnju bilo bi odlično.
2019 07 31