Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Šlampavo oglašavanje stvari

I ja većinom ugnjavim, pogotovo ako nema fotografija koje nisu skinute s neta. Eto, nedavno sam htjela kupiti crnu ručnu torbicu. Postavila sam pitanje je li slobodna, odgovor stigao odmah. Potom sam pitala može li mi poslati širinu, čisto da ne kupim nešto što nije kako sam zamislila, naravno da nema odgovora, prodano u međuvremenu (vjerojatno nekome tko nije tražio da se nešto izmjeri). Ne kužim, kad već ne slikaš, ne pišeš mjere, možeš makar u poruci odgovoriti. Sve i da ne kupim, možeš te iste mjere unijeti u oglas pa će se netko lakše odlučiti za kupovinu.
2019 07 25
> Minnie: > > sonja90: > Nema potrebe za bezobrazlukom, meni se jos nitko od kupaca nije žalio na miris prodane robe. Aaah znaci potvrdjujes da si se bezveze žalila, e sad si rekla ono sto vec znamo. Fino, ajde pa pa
2019 07 25
Jednoj curi sam ostavila pozitivnu povratnu, bla bla i sa pohvalom za detaljno mjerenje..Tad sam shvatila koliko cesto ne dobijem mjere (pa i ne kupim) a to je tako normalna stvar da je smijesno sto mi je postalo normalno to istaknuti kao vrlinu prodavaca.
2019 07 25
> sonja90: > > Minnie: > > > sonja90: > > Nema potrebe za bezobrazlukom, meni se jos nitko od kupaca nije žalio na miris prodane robe. > Aaah znaci potvrdjujes da si se bezveze žalila, e sad si rekla ono sto vec znamo. Fino, ajde pa pa Koji je tebi drek? Ne potvrdujem ja nista. Rekla sam samo da se na MOJU robu nitko nikad nije žalio. Hocete me sad za svaki post na forumu provlacit za nesto što vi osobno smatrate da nije bilo korektno? Da, jakna je smrdila ko pepeljara kad sam kupila i zalila sam se s razlogom. I da, jaknu sam nakon vise pranja i dugotrajnog luftanja stavila nakon GODINU dana nazad na profil. Nikoga nisam oštetila, nikoga nisam prevarila, šugavu jaknu koja vas je tolko smetala sam povukla s profila.
2019 07 26
> Lonela1: > Opis: > Majica, jednom nošena > Takav je opis vrh, mislim ne znam šta vi hoćete više o majici? xy osoba prodaje majicu jednom nošenu slika koja je objavljena je kvalitete kao da je poslikana digitronom i onda se ja potrudim napisati svih 38 pitanja u jednoj poruci i dobijem odgovor jedva na 2 pitanja, tu mi puca film i prekidam komunikaciju sa hvala đenja. Nekad su takvi oglasi bili u manjini, sada je svaki drugi (malo sam i rekla) takav. Nekad s fotografije ne mogu zaključiti radi li se o tunici ili haljini, a bome ni u oglasu nije naglašeno. Pa ti reci. Mene je nedavno jedna curka tražila vrlo detaljne mjere, sve izmjerim, pošaljem, a ona meni: "Joj, sori, morala bih se izmjeriti da ti znam reći odgovara li mi ili ne. Javim se ako uhvatim vremena." Sve oke, ali što si tražila detaljne mjere kad ti sama ne znaš što ti odgovara, a što ne i lijeno ti je izmjeriti se? Haha, svega se nagledaš ovdje.
2019 07 26
> Tamara5485: > > Lonela1: > > Opis: > > Majica, jednom nošena > > Takav je opis vrh, mislim ne znam šta vi hoćete više o majici? xy osoba prodaje majicu jednom nošenu slika koja je objavljena je kvalitete kao da je poslikana digitronom i onda se ja potrudim napisati svih 38 pitanja u jednoj poruci i dobijem odgovor jedva na 2 pitanja, tu mi puca film i prekidam komunikaciju sa hvala đenja. > Nekad su takvi oglasi bili u manjini, sada je svaki drugi (malo sam i rekla) takav. Nekad s fotografije ne mogu zaključiti radi li se o tunici ili haljini, a bome ni u oglasu nije naglašeno. Pa ti reci. > Mene je nedavno jedna curka tražila vrlo detaljne mjere, sve izmjerim, pošaljem, a ona meni: "Joj, sori, morala bih se izmjeriti da ti znam reći odgovara li mi ili ne. Javim se ako uhvatim vremena." Sve oke, ali što si tražila detaljne mjere kad ti sama ne znaš što ti odgovara, a što ne i lijeno ti je izmjeriti se? Haha, svega se nagledaš ovdje. Slučajno sam obrisala komentar pa sad izgleda glupo! 🤣 Je baš svega se na gledaš i nije ništ čudno za krpice malo nas može iznenaditi haha Da nee spominjem koliko takvih oglasa ima na Njuškalu i to najviše u Splitsko - dalmatinskoj županiji - fakat istina jer njima se neda ovo ono (steteotip, znam) ni mirit ni slikat oš neš bangladeš?! Lik prodaje grafičku karticu i piše u opisu grafička kartica a moj dečko prodaje isto i opis ima 10 rečenica. 🤣🤣🤣
2019 07 26
Probajte tražiti da poslikaju veličinu.Tako ja pokušavam kod svojih oglasa. Ako nema veličine, neka navedu mjere.
2019 07 26
Upravo imam takvu situaciju. Prodavatelj je u oglasu naveo krivu vel. Sandala. Kad su stigle, bile su naravno premale... Prvo se prodavateljica čudila pa tražila da slikam veličini što sam i učinila.. I onda stižu prijedlozi da nek mi postolar poveća/podulji obuću(?!), da izmišljam i da mo se zapravo ne sviđaju, zatim mijenja veličinu u oglasu.... Kad sam pitala zašto to radi, oddgovor je bio da je za buduće kupce... A stvar je kod mene i ona odbija izvršiti uplatu. Što sam ja naučila? Da sam jako strpljiv čovjek. Ugodan dan svima! Lp
2019 07 26
> Što sam ja naučila? Da sam jako strpljiv čovjek. > Ugodan dan svima! Lp 😂😂😂 vrh! P.S.: ukoliko je krivo oglašena veličina, inzistirajte na povratu. Zaprijetite negativnom i otvaranjem zasebne teme na forumu ukoliko prodavačica odbija.
2019 07 26
> Zelenicaj: > Upravo imam takvu situaciju. Prodavatelj je u oglasu naveo krivu vel. Sandala. Kad su stigle, bile su naravno premale... Prvo se prodavateljica čudila pa tražila da slikam veličini što sam i učinila.. I onda stižu prijedlozi da nek mi postolar poveća/podulji obuću(?!), da izmišljam i da mo se zapravo ne sviđaju, zatim mijenja veličinu u oglasu.... Kad sam pitala zašto to radi, oddgovor je bio da je za buduće kupce... A stvar je kod mene i ona odbija izvršiti uplatu. > Što sam ja naučila? Da sam jako strpljiv čovjek. > Ugodan dan svima! Lp Mora Vam vratiti novac. Ako odbija, ostavite joj negativnu i otvorite temu na forumu. Objavite joj podatke pa neka joj bude. I treba skrinšotati svaki ohlas očito, ovo više ništa ne ide normalnim putem. Sva sreća pa su moje cure bile razumne.
2019 07 26
> Lonela1: > Da nee spominjem koliko takvih oglasa ima na Njuškalu i to najviše u Splitsko - dalmatinskoj županiji - fakat istina jer njima se neda ovo ono (steteotip, znam) ni mirit ni slikat oš neš bangladeš?! I to kaže netko tko u oglasima ima skoro isključivo slike s neta ,:)
2019 07 26
> Minnie: > > sonja90: > > > Minnie: > > > > sonja90: > > > Nema potrebe za bezobrazlukom, meni se jos nitko od kupaca nije žalio na miris prodane robe. > > Aaah znaci potvrdjujes da si se bezveze žalila, e sad si rekla ono sto vec znamo. Fino, ajde pa pa > Koji je tebi drek? Ne potvrdujem ja nista. Rekla sam samo da se na MOJU robu nitko nikad nije žalio. Hocete me sad za svaki post na forumu provlacit za nesto što vi osobno smatrate da nije bilo korektno? Da, jakna je smrdila ko pepeljara kad sam kupila i zalila sam se s razlogom. I da, jaknu sam nakon vise pranja i dugotrajnog luftanja stavila nakon GODINU dana nazad na profil. Nikoga nisam oštetila, nikoga nisam prevarila, šugavu jaknu koja vas je tolko smetala sam povukla s profila. Šugavu jaknu 😂 Neopisivo mi je žao što ste izbrisali temu... no, i time ste neku poruku poslali. Cure vas ,,provlače" jer ste izgubili kredibilitet, očito. A vjerovale su vam na riječ onda.
2019 07 26
Imala sam hrpu suradnji i prije i poslije toga koje su prosle dobro na obostrano zadovoljstvo. Zato ne vidim razlog da me se u temi koja uopće nije o meni proziva zbog neceg što nazalost ne mogu nikome od vas dokazati. Svatko ima pravo na misljenje i moze mi ili ne mora vjerovati i izabrati da li zeli ili ne sa mnom suradivati. Ja stojim iza svega sto sam za tu jaknu rekla. Ko mi ne vjeruje mogao ju je doci k meni snjofati. Al blatiti me u tolikoj mjeri po forumu ko da sam ne znam kakvu prevaru napravila mislim da je stvarno nepotrebno.
2019 07 26
> Zelenicaj: > Upravo imam takvu situaciju. Prodavatelj je u oglasu naveo krivu vel. Sandala. Kad su stigle, bile su naravno premale... Prvo se prodavateljica čudila pa tražila da slikam veličini što sam i učinila.. I onda stižu prijedlozi da nek mi postolar poveća/podulji obuću(?!), da izmišljam i da mo se zapravo ne sviđaju, zatim mijenja veličinu u oglasu.... Kad sam pitala zašto to radi, oddgovor je bio da je za buduće kupce... A stvar je kod mene i ona odbija izvršiti uplatu. > Što sam ja naučila? Da sam jako strpljiv čovjek. > Ugodan dan svima! Lp A mogla si joj i zahvalit jednom povratnom.
2019 07 26
> Minnie: > Imala sam hrpu suradnji i prije i poslije toga koje su prosle dobro na obostrano zadovoljstvo. Zato ne vidim razlog da me se u temi koja uopće nije o meni proziva zbog neceg što nazalost ne mogu nikome od vas dokazati. Svatko ima pravo na misljenje i moze mi ili ne mora vjerovati i izabrati da li zeli ili ne sa mnom suradivati. Ja stojim iza svega sto sam za tu jaknu rekla. Ko mi ne vjeruje mogao ju je doci k meni snjofati. Al blatiti me u tolikoj mjeri po forumu ko da sam ne znam kakvu prevaru napravila mislim da je stvarno nepotrebno. Napravila si to da ti forum nece pomoci kad ti se ponovi takva, u narodu zvana ovce i novce situacija. A hoce. Ponovit ce se.
2019 07 26