Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pun mi je k*rac više!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

poznato mi je to....mali se dere,ja slikam gluposti:iz pravog kuta,mrtvog kuta,bla bla...i onda muk!!!!i onda poludim pa stavim rezervirano.....za cifru pod kojom prodaješ tu stvar,jednostavno je previše zahebancije..... [:hihot] [:hihot]
2013 09 25
Uvijek se moraju naći neki pametnjakoviči...naravno da mi smeta i kad dobijem odgovor i kada ga ne dobijem i kada ne zahvale!!!!!!!!!!!eto [:frustriran]
2013 09 25
i ja počinjem gubiti živce na kpicama,jer svi imaju 100 dodatnih pitanja,ako se sve vidi na slici i još k tome slikano je na meni znači vidi se kako stoji,onda pitanja tipa:kakva je boja na suncu???? su previše. [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2013 09 25
Trebalo bi prilikom registracije na Krpice ponuditi opciju ''obavezno čitanje bontona.'' [:frustriran]
2013 09 25
ja popizdim, prvo pitam jesi za zamjenu i kad se nameračim da ću kupit ako nije za zamjenu ta osoba ne odgovori.. [:smije]
2013 09 25
ajde, budite zahvalne što vam stižu upiti [:jezik] meni dođu svakih tjedan-dva i to sa jedan artikl pri čemu ispada da neće biti ništa od kupnje [:jezik]
2013 09 25
pasgaro kraj je mjeseca..
2013 09 25
I još da ne govorim o onima koji ne žele prodati svoju robu iz nekog razloga i kasnije se još žale da ne ide prodaja!!!!!!!!!!!!! Pa par upita pošaljem istoj osobi za kupnjui vidim da je aktivna tu i ne odgovara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013 09 25
I još da ne govorim o onima koji ne žele prodati svoju robu iz nekog razloga i kasnije se još žale da ne ide prodaja!!!!!!!!!!!!! Pa par upita pošaljem istoj osobi za kupnjui vidim da je aktivna tu i ne odgovara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013 09 25
I još da ne govorim o onima koji ne žele prodati svoju robu iz nekog razloga i kasnije se još žale da ne ide prodaja!!!!!!!!!!!!! Pa par upita pošaljem istoj osobi za kupnjui vidim da je aktivna tu i ne odgovara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013 09 25
i meni je pun...i k....i ormar!!!
2013 09 25
a gledajte curke, bezobraznice u reali bezobraznice tu mene uopće netko ne ljuti ako me pita mjeru, ili cijenu da snizim i ja kazem moze i one kazu RAZMISLIT ĆU.. nema veze razmisli.. šta sad ja te neću davit... ili kada ja pitam za zamjenu napisu SAMO PRODAJA. i to mi je u redu.. a vidim teško je upisati NE , na upit zamjene teško je javit se kad uzmeš podatke o banci i računui kazes uplatit ću i ne uplatiš, pa reci neću odustajem al ne nema se tu više kulture.. al ima divnih cura stvarno koje su ljubazne do boli..
2013 09 25
daisy,jeli misliš da si malo sa tim kupusom !!!??? [:frustriran]
2013 09 25
daisy i kupus:D:D::D
2013 09 25
Josipa kako ti znaš meni reći,nemoj se nervirati,tako sada ja tebi.. Pusti ih,tako će i njima netko napraviti.. Ljubim te
2013 09 25