Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nestale fotke - upload radi, fotke se nisu vratile!

Moram se ispričat agentu korisničke službe.... Nadam se da će se slike vratiti
2019 09 12
> Froglina: > > Felis79: > > Sad su Krpice postale kupovina na neviđeno u pravom smislu riječi. > :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') 😂😂😂😂
2019 09 12
> Admin2nd: > Pozdrav svima, > Kao što vidite nestala je hrpa fotki sa sajta, a tehnička je služba isključila mogućnost uploada kako nebi došlo do novih zavrzlama. > Ovakvo će stanje potrajati barem do sutra. > Ispričavamo se zbog nastalog problema! Ženijal, živa si i prisutna. Vjerujem da ti onda neće biti teško svratiti na moj profil i obrisati mi nezasluženu negativnu i neutralnu, što te više od dva mjesea molim u više navrata.
2019 09 12
> Tralala0060: > > Admin2nd: > > Pozdrav svima, > > Kao što vidite nestala je hrpa fotki sa sajta, a tehnička je služba isključila mogućnost uploada kako nebi došlo do novih zavrzlama. > > Ovakvo će stanje potrajati barem do sutra. > > Ispričavamo se zbog nastalog problema! > Zašto ne odgovarate na poruke u inboxu? I ja se pitam.
2019 09 12
Hoce li se vratiti :(
2019 09 13
Sve slike mi skoro izbrisali, bas gledam, nijedna nije bila s neta, sve moje, sad mi svaki oglas bez slike! Strašno 😶
2019 09 13
Sva sreća da postoje eksterni hardovi za pohranu fotki. Budu se vratile ili ne? Svi čekaju odgovor.
2019 09 13
Ako se NE vrate...ako ja budem morala ponovo vaditi iz vakuum vreća one silne lotove onih silnih stvari za bebe i ponovo slikati sveeeee...ako...joooooj :'(
2019 09 13
Ah to je..Meni isto ništa nije bilo jasno, gledam većina oglasa uključujući i nove nema slika
2019 09 13
Hahahhahahha> Felis79: > Sad su Krpice postale kupovina na neviđeno u pravom smislu riječi.
2019 09 13
I ja sam vec u panici da moram ponovo fotkat hrpetinu stvari i postavljat ponovo, a to traje.....
2019 09 13
Bok, odavno su mi slike nestale na puno oglasa. I nikad se nisu vratile. Nanovo sam ih uploadala. Nadam se da se opet ne ponavlja povijest.
2019 09 13
E ne znam hoće li se vratiti, ali poučena iskustvom prošle propasti, najvjerojatnije neće. Nisam gledala inbox dva mjeseca, ali mail i fb jesam. :(
2019 09 13
Kada će se moći uploadati slike?
2019 09 13
Kad tehnička služba riješi problem i opet uključi mogućnost uploada.
2019 09 13
1 2 3 4 5 6 ... 76