Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Hoćemo li se prebaciti na forum.hr

Cure, ne znam kakva će biti sudbina MK, a i ne da mi se čekati dok se nešto ne pokrene. Predlažem da za početak na forum.hr podforum moda otvorimo teme s kategorijama i stavljamo fotke. Što kažete?
2019 09 15
Forum.hr ima pravila kojih se drži, ne možeš otvorit temu na Modi, imaš pdf gdje možeš oglašavat http://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=50 Preporučam pročitati pravila.
2019 09 15
Pa tek nekoliko dana ne radi, polako.. Ne znam, možda netko prodaje 20komada dnevno pa je panika! Nama se čak vidi stranica ipo-)
2019 09 15
:) meni se polako počelo vraćati...dakle ide na bolje...a prodaje su normalno išle...samo sam im davala link na njuškalo gdje su mi dodatne fotke :)
2019 09 15
Ovo je samo još jedna od brojnih i raznolikih turbulencija na ovoj stranici. Toliko sam naviknuta da se nisam ni uzrujala. Eto što ti staž na jadnoj i kilavoj stranici znači.
2019 09 15
Ja bi rado novu stranicu- iskreno! Po mogucnosti neku koja ima i aplikaciju. Ali izbora u RH nema i mislim da je ovo uz sve probleme- jos najposjecenija.
2019 09 15
Ps meni su se vratile sve slike- a vecina ih je bila obrisana
2019 09 15
Meni su i dalje sve slike pobrisane... :(
2019 09 15
> kanirpe: > Meni su i dalje sve slike pobrisane... > :( Također :(
2019 09 16
Ma nadoći će krpice, samo malo strpljenja :)
2019 09 16
nema slika još nazad...
2019 09 16
Na forumu imam profil, ali najvise sam na altrenativi. Ostajem na krpicama zasad i nadam se najboljem. Vratila mi se 1 slika cak :)
2019 09 16
Vratit će se!
2019 09 16
> gitadevi: > Ovo je samo još jedna od brojnih i raznolikih turbulencija na ovoj stranici. Toliko sam naviknuta da se nisam ni uzrujala. Eto što ti staž na jadnoj i kilavoj stranici znači. Razvije se starački cinizam. x-) Ja fakat ne kužim čemu su se svi uskokodakali, pa ni prvi ni zadnji put. :) Bit će toga jooooš, djeco. :') Čuvajte živce za tramvaj. :')
2019 09 16
Ma već je tak bilo da su nestale fotke, ali ne baš sve.. i nisu se vratile nego su ostale rupe što mi je jadno jer volim da mi svaki komad ima min 4 slike
2019 09 16
1 2