Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - naknada uslugama!

> LeSock: > Sve je to super, mene boli briga jer tak ništa ne prodajem, ali uz nove oglase bi sad trebalo u intenzivnu čistku krivih tagova, slika s neta i preprodavačica. Slažem se u potpunosti!
2019 09 21
Ja ne mogu postaviti fotke preko starih oglasa, a ne žele mi se učitati niti nove fotke za novi oglas. Također nigdje ne nalazim na stranici te tri točkice za brisanje, a ostala sam bez 200 oglasa😪
2019 09 21
Još uvijek nešto ne valja. Pokušavam uploadati slike na postojeće oglase i na nekima mi neće uploadati više od jedne.
2019 09 21
Ja nisam uspjela u postojeće oglase staviti slike, nego sam sve nove oglase objavila. Potrajalo je, ali bez problema mi je u nove oglase učitalo slike.
2019 09 21
Pozdrav, evo ja ne znam kome i gdje da se obratim buduci da nisam pretjerano upucena u sve, jednom sam kupila par puta prodala i to je sve. Naime ja vec 5-6 mj ne mogu uopce uploadati nista novo, prvo sam mislila ne može preko moba ali ne mogu ni preko laptopa, pa evo dal se itko susreo s time? Kako rijesiti problem?
2019 09 21
Obrišite history/cache, ugasite program koji blokira reklame, a ako ne ide, probajte iz nekog drugog browsera (chrome, opera, mozzilla).
2019 09 21
> Winxica: > E draga adminka, fala na javljanju i obavijesti. > I da sad ja vas ekipu admina i tehničare obavijestim i napišem kaj mi je na srcu. > Sve sam slike zgubila, kod dosta je oglasa netko moj artikl stavio u omiljene, ponovo učitati slike u stari oglas nemrem, lijepo ću sve te oglase ostaviti i pored njega učitati novi oglas istog artikla sa istim opisom i novim slikama. > Znači, umjestro nekih dvjestotinjak oglasa, kak mi vrijeme dopusti (ipak imam i hrpu drugih obaveza) imat ću uskoro i preko 400. > I nadam se da mi nebute brisali zduplirane oglase, jer puno sam vremena, volje, ljubavi i truda u to sve uložila. > P.S. Ak mi se slučajno nekim čudom vrate slike u kaj sumnjam, ili ak nekaj drugo zmajmuniram, sama bum sve brisala....obećajem...časna pijooonirska : ;) Probade staviti nove slike na postojeci artikal preko google chrome. Ja koristim krpice samo na mobitel, Samsung imam i preko glavni internet sta imam nije ni htijelo ucitati nikako. A sad sam probala preko google i super ide, i odmah mi se ucitaju slike sto inace mi ide jako sporo.
2019 09 21
Ja radim 2 posla i zbilja ne stignem ponovno uploadati preko 100 oglasa. Zbilja niste ok
2019 09 21
> Admin2nd: > Poštovani korisnici, > Posljednjih tjedan dana smo imali problema tehničke prirode koji su sada otklonjeni pa ponovno možete koristiti sve mogućnosti koje mojekrpice nude. Žao nam je zbog nastalih problema i što je toliko trebalo za njihovo otklanjanje. > Slike su izgubljene, ali se problemi više neće ponavljati pa molimo da svojim artiklima postavite nove slike. Na taj način ćete artikle ponovno podići na vrh kategorija. > Nadamo se da ćete prihvatiti našu ispriku uz dodatne usluge koje ćemo vam svima omogućiti. > Hvala na vašem strpljenju i povjerenju! Imali ste isti problem prije par godina cc 2 godine i isto ste rekli. Ja sam ulagala novce i vrijeme u svom profilu i nemam luksuz svakih 2 godine ponovno izgubiti par sati života ponovno slikat sve ispočetka i uploadati. Radim doslovno od jutra do sutra Strašno sam razočaran što sam sada prisiljena naći vrijeme koje nema Šaljem email vezano za odštetu koju očekujem. Hvala na razumijevanje
2019 09 21
> marija1m1: > > Admin2nd: > > Poštovani korisnici, > > Posljednjih tjedan dana smo imali problema tehničke prirode koji su sada otklonjeni pa ponovno možete koristiti sve mogućnosti koje mojekrpice nude. Žao nam je zbog nastalih problema i što je toliko trebalo za njihovo otklanjanje. > > Slike su izgubljene, ali se problemi više neće ponavljati pa molimo da svojim artiklima postavite nove slike. Na taj način ćete artikle ponovno podići na vrh kategorija. > > Nadamo se da ćete prihvatiti našu ispriku uz dodatne usluge koje ćemo vam svima omogućiti. > > Hvala na vašem strpljenju i povjerenju! > Imali ste isti problem prije par godina cc 2 godine i isto ste rekli. > Ja sam ulagala novce i vrijeme u svom profilu i nemam luksuz svakih 2 godine ponovno izgubiti par sati života ponovno slikat sve ispočetka i uploadati. > Radim doslovno od jutra do sutra > Strašno sam razočaran što sam sada prisiljena naći vrijeme koje nema > Šaljem email vezano za odštetu koju očekujem. > Hvala na razumijevanje Savjet: poslikane artikle spremite u mapu na Google Disk ili na računalo. Jednostavno je. Čuvajte slike i to je to
2019 09 21
Pa možda nemam mjesta da čuvam 300+ fotki koje mi ne služe ničemu
2019 09 21
Marija1m1, svi će dobiti odštetu, piše u obje teme koja će biti. Mnogo ljudi je oštećeno, neki korisnici imaju po devedeset strana artikala itd, tako da Vam može biti i gore.
2019 09 21
> hellokitty:3: > Postovanje! Biste li ikako onda mogli izbrisati sve te slike koje su nestale pa da se krpice ,,ociste’’ pa onda ovu situaciju iskoristimo ko novi pocetak? Bez zastarijelih oglasa bez slika, bez oglasa neaktivnih korisnika, blokiranih korisnika itd? super ideja
2019 09 21
O prekrasno, jedva čekam opet sjedit ispred računala i postavljat fotke na oglas. O baš Vam hvala od srca što ste naše vrijeme trošili uzalud, a to nije prvi put da su fotke nestale.
2019 09 21
> Admin2nd: > Marija1m1, svi će dobiti odštetu, piše u obje teme koja će biti. Mnogo ljudi je oštećeno, neki korisnici imaju po devedeset strana artikala itd, tako da Vam može biti i gore. hvala, sve sam ažurirala Imala sam sreće sa slikama na kraju sam ih imala na desktopu :)
2019 09 21