Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Saljem ostecenu robu, ali ne vrsim povrat

Dakle kupujem cizmice za dijete, lijepo pitam imaju li ostecenja, gda kaze kako nemaju, dapace ko nove su. Uplatim, danas stize paket, ja ih nisam ni pregledala kak spada ali suprug je. Obje poderane. Nisu mala ostecenja. Korisnica kaze kak su poslane citave i u besprijekornom stanju. Zimske su cizmice, moje dinete ih nije niti vidjelo, a kamoli nosilo. Tvrdi kako smo ih mi razbucali. Potom nudi slanje dodatnih artikala. Ja odbijam, ona ne radi povrat. Ostecenja su takva, da joj nikako nisu mogla proci nezapazeno prilikom pakiranja. Korisnicin nick je AnitaNimcevic ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ca53c0e78aa2690d878f5945f4532e90.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/56dd4959971204491966939bdda85c6d.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/3c852f9cfe4852ee32b8c18a57955af0.jpg)
2019 09 24
Sramota! Ne mogu vjerovati da ljuti idu uvaljivati smeće i to na stvarima za djecu. Dno dna.
2019 09 24
Btw jasno mi je sve, ostaviti cu negativnu, vjerovatno dobiti osvetnicku negativnu itd. Ali ne ide mi u glavu tko kupuje robu kako bi je rasturio i onda trazio povrat novca? Kakva je to logika iza takvih opravdanja tih dilkana sto ne rade povrat jer eto, ljudi cekaju postu s nozevima u ruci spremni da iskasape narucenu posiljku?
2019 09 24
Poseban krug pakla treba biti rezerviran za one koji uvaljuju smeće za djecu. Onako, da ni na sekundu ne staneš i zapitaš se bi li željela tako nešto dobiti za svoje dijete i kako bi se osjećala da ti netko to pošalje smatrajući da ti dijete bolje od toga ne zaslužuje. Fuj. Dno. Negativnu k'o kuća veliku spičit, podatke javno na temu i u naslov teme. Neka svi ikad vide o kakvom se talogu radi.
2019 09 24
Pa ovo je za ispalit na zivce😡🥵..
2019 09 24
> Negativnu k'o kuća veliku spičit, podatke javno na temu i u naslov teme. Neka svi ikad vide o kakvom se talogu radi. Naravno. I zanimljivo mi je kako sve one ne vrše povrat jer im tako stoji u opisu, dok se na nađu prozvane na forumu.
2019 09 25
sve sto mogu rec je jadno to njeno djete s takvom materom..
2019 09 25
Užas! A najjače mi je kad tvrde da su poslale artikl čitav,pa se u slanju potrgali.☹️Sramota...
2019 09 25
Ma užas, pa zar svaki dan nešto ovakvo? Sramota prodavati takvu obuću uopće a gdje još djetetu pokušati uvalit. Ostavite joj negativnu povratnu s linkom na ovu temu te je pozovite da se priključi. Svakako vam treba vratit novac koji ste uplatili plus i dodatno za slanje pošiljke nazad.
2019 09 25
Ja sam imala namjeru ovih dana isto nabaviti cizmice za kisu, kada vidim ovo, strah me sto cu dobiti na kraju... :(
2019 09 25
> Nocturama: > Poseban krug pakla treba biti rezerviran za one koji uvaljuju smeće za djecu. > Onako, da ni na sekundu ne staneš i zapitaš se bi li željela tako nešto dobiti za svoje dijete i kako bi se osjećala da ti netko to pošalje smatrajući da ti dijete bolje od toga ne zaslužuje. > Fuj. Dno. > Negativnu k'o kuća veliku spičit, podatke javno na temu i u naslov teme. Neka svi ikad vide o kakvom se talogu radi. Potpis. Obavezno stavite njeno ime i prezime u naslov teme pa kad ju bude poslodavac i svatko drugi guglao to će prvo vidjeti. Prijavite adminki, a ona će Vam izbrisati osvetničku negativnu. Joooj, kako sam ljuta.
2019 09 25
Jadno.Napad je najbolja obrana.Uvjek netko drugi kriv.Da ne znam što piše na profilu povrat mora napraviti.Kod takvih i piše koje uvaljuju -ne vršim povrat ,dobro pitajte sve sto vas zanima.Pa pitali ste i dobili odgovor da su kao nove.Ako je ovo kao novo kakve bi bile da pise nošene sa sitnim tragovima.Što bi tada tek stiglo.Ma užas što drugo reći.
2019 09 25
zalosno..takvo sto prodati hm...………...
2019 09 25
> Tanči14: > > Nocturama: > > Poseban krug pakla treba biti rezerviran za one koji uvaljuju smeće za djecu. > > Onako, da ni na sekundu ne staneš i zapitaš se bi li željela tako nešto dobiti za svoje dijete i kako bi se osjećala da ti netko to pošalje smatrajući da ti dijete bolje od toga ne zaslužuje. > > Fuj. Dno. > > Negativnu k'o kuća veliku spičit, podatke javno na temu i u naslov teme. Neka svi ikad vide o kakvom se talogu radi. > Potpis. > Obavezno stavite njeno ime i prezime u naslov teme pa kad ju bude poslodavac i svatko drugi guglao to će prvo vidjeti. > Prijavite adminki, a ona će Vam izbrisati osvetničku negativnu. > Joooj, kako sam ljuta. I ja potpisujem .I jedno i drugo . Meni se cini da je sve vise i vise ,ne Ana Mata , (onak "klasicni " prevarant ), nego onih koje su kao fino ,poslale sve ok ,al eto krive tete ,babe , dostavljaci ,misteriozna bica... koja su unistila njihovu savrseno poslanu robu ... I kako kaze Tanci , sve bi to trebalo imenom i prezimenom u naslov ,pa kad bilo ko gugla da ima sta vidit ....
2019 09 25
ajde da čujemo ko je ta opanka...toliko ćemo je spominjat imenom i prezimenom da će joj se i u snu štucat
2019 09 25
1 2