Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Saljem ostecenu robu, ali ne vrsim povrat

Gledam slike i NE VJERUJEM!!!! stvarno, NE VIDJET sva te rupetine, konce.... ...pa.optuzit kupca???? Objavite njene podatke jer ovo je van svake pameti!!!!!
2019 09 25
Zbilja se jako nadam da ove čizmice nisu otpakirane pred djetetom, onako "jupi! odi vidi kaj ti je stiglo!" Jer ako jesu, onda ni pakao nema dovoljan broj krugova. Baš mi je tužno ovo vidjeti. A osoba koja je to poslala ima svoje dijete, odgaja dijete, uči ga, oblikuje osobu. Strašno, matereti.
2019 09 25
> Nocturama: > Zbilja se jako nadam da ove čizmice nisu otpakirane pred djetetom, onako "jupi! odi vidi kaj ti je stiglo!" > Jer ako jesu, onda ni pakao nema dovoljan broj krugova. > Baš mi je tužno ovo vidjeti. > A osoba koja je to poslala ima svoje dijete, odgaja dijete, uči ga, oblikuje osobu. Strašno, matereti. A kada se ja sjetim da su mi dijete htjeli uzeti jer nemam riješeno stambeno pitanje. :@ Aaaaa ove "majke" treba ........ bolje da ne završim rečenicu
2019 09 25
Negativna k'o kuća, sine! :-D Ja općenito zaobilazim takve koje napišu da ne vrše povrat u širokom luku, jer mi odmah smrde na prijevaru i muljažu. Svakom se može dogoditi da ne vidi oštećenje, ali uz slike i sve dokaze ne pristati na povrat i dogovor oko toga mogu samo oni bez ikakva obraza.
2019 09 26
https://mojekrpice.hr/anitanimcevic-134128 je profil, ne znam smijem li podatke javno staviti. tko stavlja podatke na crnu listu? i je li ovo slucaj za crnu listu?
2019 09 26
> zanaZG: > Negativna k'o kuća, sine! :-D Ja općenito zaobilazim takve koje napišu da ne vrše povrat u širokom luku, jer mi odmah smrde na prijevaru i muljažu. Svakom se može dogoditi da ne vidi oštećenje, ali uz slike i sve dokaze ne pristati na povrat i dogovor oko toga mogu samo oni bez ikakva obraza. ne pise na profilu kako ne vrsi povrat, to mi je rekla u poruci kada sam trazila povrat :s
2019 09 26
Vidim da vam je stisnula osvetničku negativnu. To se javite adminici pa će vam obrisati. Linkajte joj ovu temu. Podatke slobodno objavite na temi i naslovu. Većina ih izvuče besramnu glavu iz bezobzirne guzice kad shvati da ipak postoji odgovornost za ono što prodaju. Nema ona što vama nuditi drugu odjeću za kompenzaciju. Ono što treba je izvršiti povrat za artikl i povrat poštarine, a nakon toga se temeljito ispričati.
2019 09 27
1 2