Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevarena!

Pozdrav svima, nakon jedne prevare evo i druge. Prvu nisam javno objavljivala ovdje ali ovu hocu. Uplatila sam curi 118kn za jaknu sa pt, jakna je poslana i dosla je u katastrofalnom stanju. Prije toga sam ju pitala kakvi su rukavi na jakni jer su vuneni pa me zanima dal je izlizano na sto je rekla da je sve u super stanju ali eto ima pretrpane ormare. Jakna je jucer dosla, danas sam joj se javila jer nisam stigla zbog posla, zamolila sam ju za povrat, ona mrni novac a ja njoj jaknu na sto mi je odgovorila "pa ostavi mi negativnu ako zelis ionako ja vise necu biti korisnica krpica". Ne znam stvarno sto je sa vama koje ste takve pameti da idete nekog namjerno prevariti Rijec je o korisnici Millena
2019 10 01
Pa zašto niste napisali negativnu?
2019 10 01
Negativna i javno podatke doticne nema se sta cekat
2019 10 01
Inzistirala sam da mi vrati novac a ja njoj odjecu pa cekam odgovor, ako ga i docekam jer se prijavljivala nakon toga ali nije nista napisala. Nadam se jos uvijek eto. Ukoliko ne bude veceras odgovara pisem njezine podatke
2019 10 01
A ti cekaj. Da se prijavi jos koji put.
2019 10 01
Super mi je kad se za uzimanje podataka ostavi negativna bez razmišljanja, a za uvaljivanje smeća ništa. Da se nekome ne zamjeri vjerojatno.
2019 10 01
> LeSock: > Super mi je kad se za uzimanje podataka ostavi negativna bez razmišljanja, a za uvaljivanje smeća ništa. Da se nekome ne zamjeri vjerojatno. Super mi je sto se javljaju takve kao ti, nisam napisala prckajte mi po profilu i prilazite moje greske u komentare, nemojte mi pomoc nikako jer me eto koja vec budala zajebala i jer sam ne znam koji put izgubila novce. Ako ces tako pametovat bilo kome bolje se nemoj ni javljat. Nije receno da povratna nece bit ostavljena nego pokusavam rijesit to mirnijim putem. Ako ne bude islo onda ide i negativna a i javno njezini svi podatci. Svako dobro
2019 10 01
> ivona3007: > > LeSock: > > Super mi je kad se za uzimanje podataka ostavi negativna bez razmišljanja, a za uvaljivanje smeća ništa. Da se nekome ne zamjeri vjerojatno. > Super mi je sto se javljaju takve kao ti, nisam napisala prckajte mi po profilu i prilazite moje greske u komentare, nemojte mi pomoc nikako jer me eto koja vec budala zajebala i jer sam ne znam koji put izgubila novce. Ako ces tako pametovat bilo kome bolje se nemoj ni javljat. Nije receno da povratna nece bit ostavljena nego pokusavam rijesit to mirnijim putem. Ako ne bude islo onda ide i negativna a i javno njezini svi podatci. Svako dobro Kroz kaj, mjesec dana? Brinem da ne bi bilo prerano
2019 10 01
> ivona3007: > > LeSock: > > Super mi je kad se za uzimanje podataka ostavi negativna bez razmišljanja, a za uvaljivanje smeća ništa. Da se nekome ne zamjeri vjerojatno. > Super mi je sto se javljaju takve kao ti, nisam napisala prckajte mi po profilu i prilazite moje greske u komentare, nemojte mi pomoc nikako jer me eto koja vec budala zajebala i jer sam ne znam koji put izgubila novce. Ako ces tako pametovat bilo kome bolje se nemoj ni javljat. Nije receno da povratna nece bit ostavljena nego pokusavam rijesit to mirnijim putem. Ako ne bude islo onda ide i negativna a i javno njezini svi podatci. Svako dobro Okej, onda samo dalje javno tu kenjkaj, a svi će te tapšati po ramenu, može?
2019 10 01
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e8b73e6e07f00aa02783ab3487f6b789.jpg) Savjetujem vam svima da budete malo pozitivniji u zivotu, ovako napadat nekog ko je trazio pomoc nema smisla. Sutra cemo vidjeti ocu dobit novac ili ne.
2019 10 01
> ivona3007: > > LeSock: > > Super mi je kad se za uzimanje podataka ostavi negativna bez razmišljanja, a za uvaljivanje smeća ništa. Da se nekome ne zamjeri vjerojatno. > Super mi je sto se javljaju takve kao ti, nisam napisala prckajte mi po profilu i prilazite moje greske u komentare, nemojte mi pomoc nikako jer me eto koja vec budala zajebala i jer sam ne znam koji put izgubila novce. Ako ces tako pametovat bilo kome bolje se nemoj ni javljat. Nije receno da povratna nece bit ostavljena nego pokusavam rijesit to mirnijim putem. Ako ne bude islo onda ide i negativna a i javno njezini svi podatci. Svako dobro 5 negativnih ste podijelili radi uzimanja podataka, al eto, ovo bi isli rijesiti mirnijim putem? Najprije, negativne ne mozete ostavljati radi uzimanja podataka, tu ide neutralna. Iako ih dosta zasluzuje negativnu radi toga, jbg, pravila to ne dozvoljavaju. Cura vas je prevarila, nemate tu sta cekat. Mene je tako isto nedavno jedna zavaljala, dok nisam ostavila negativnu, otvorila temu i zaprijetila policijom, nista nisam postigla. A ako vec zelite cekat i rjesavat mirnijim putem onda niste tribali ni otvarat temu.
2019 10 01
> ivona3007: > Super mi je sto se javljaju takve kao ti, nisam napisala prckajte mi po profilu i prilazite moje greske u komentare, nemojte mi pomoc nikako jer me eto koja vec budala zajebala i jer sam ne znam koji put izgubila novce. Ako ces tako pametovat bilo kome bolje se nemoj ni javljat. Nije receno da povratna nece bit ostavljena nego pokusavam rijesit to mirnijim putem. Ako ne bude islo onda ide i negativna a i javno njezini svi podatci. Svako dobro "Prčkanje po profilu" je prva stvar koju će svaka napraviti kada se pojavi ovakva tema. Prije svega da vidi, prema povratnoj info koju si eventualno ostavila, o kojoj se prevarantici radi. Drugo, djevojke imaju itekako iskustva pa budi sigurna da na tzv. "miran način" nećeš dobiti novce. I posljednje... bahatluk u situaciji gdje tražiš podršku ti i nije najpametniji izbor. Naprotiv.
2019 10 01
> ivona3007: > Savjetujem vam svima da budete malo pozitivniji u zivotu, ovako napadat nekog ko je trazio pomoc nema smisla. Sutra cemo vidjeti ocu dobit novac ili ne. Pozitivni ko tvoje negativke? 👀 Pomoc nisi ni prepoznala.
2019 10 01
> ivona3007: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e8b73e6e07f00aa02783ab3487f6b789.jpg) > Savjetujem vam svima da budete malo pozitivniji u zivotu, ovako napadat nekog ko je trazio pomoc nema smisla. Sutra cemo vidjeti ocu dobit novac ili ne. Najprije vam je (navodno) napisala "ostavi mi negativnu ako zelis ionako ja vise necu biti korisnica krpica" a sad ce kao vratiti novac. Ne znam sta onda radite na forumu ovde. Tema je o prevari, dapace, naslov "Prevarena!" a kad cure kazu da se ostavi negativna i sta cekate, pocnete o pozitivi u zivotu. A uplatili 118 kn za srot. Ok.
2019 10 01
Ne razumijem zašto ste onda otvarali temu? Valjda ste trebali prvo poduzet neke korake pa onda ići s temom, ovako nema smisla. Sve cure su vam dale konstruktivan savjet.
2019 10 01
1 2