Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

POVRATNA informacija od nekog s kim nisi surađivao!!!!

Dal Vam se desilo da dobijete POVRATNU(u mom slučaju negativnu) od osobe koju niste nikad čuli a kamoli surađivali.. Ja dobila negativnu od korisnika YoYo_moda( nemam pojma tko je to).....
prije 16 dana, 15:08
meni osobno nije, ali ima puno trolova na krpicama, najbolje kontaktirajte admina da vam izbrise negativnu, i mozda blokira profil(?)
prije 16 dana, 15:11
Hvala Vam velika.....ovdje zbilja ima svega.....lp i svako dobro
prije 16 dana, 15:12
imala sam par puta takvu situaciju adminka to rijesi i blokira takve
prije 16 dana, 15:12
Hvalaaa ;)
prije 16 dana, 15:13
Hahaha, pa zar nije očito? Mislim da je i tu negativnu povratnu ostavila gospodjica koja Vam je uvalila oštećenu jaknu.
prije 16 dana, 15:18
Prestrašno.
prije 16 dana, 15:20
> Minnie_me: > Hahaha, pa zar nije očito? Mislim da je i tu negativnu povratnu ostavila gospodjica koja Vam je uvalila oštećenu jaknu. Baš i ja gledam negativne. Nekako mi vuče da je to ista osoba.
prije 16 dana, 15:33
Također mislim da si ju dobila od ove koja pametno zaključuje kako si potrgala jaknu i onda ju furala kod šnajderice da ju popravi. Jer to se tak inače radi. :') Javi se administratorici da ti obje povratne obriše jer ova biserka to sigurno neće.
prije 16 dana, 15:37
Hvala curke, meni je ovo prestrašno...
prije 16 dana, 15:38
Dodaj ju na crnu listu.
prije 16 dana, 16:10
Prijavila sam Admin...valjda će se situacija rjesiti👍🏼
prije 16 dana, 16:13
> maximilijan: > Prijavila sam Admin...valjda će se situacija rjesiti👍🏼 Kad ju admin odstreli, otvorit ce novi profil i zavaljat nekog drugog. Dodaj ju na temu da ju cure mogu dodat na listu. https://mojekrpice.hr/forum/t/253590/crna-lista
prije 16 dana, 16:17
ADministrator je rješio slučaj...lp svima
prije 16 dana, 18:03
> maximilijan: > ADministrator je rješio slučaj...lp svima Nije jer ti druga negativka stoji, a njoj stoje i dalje oba profila.
prije 16 dana, 18:10
1 2 Sljedeći