Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Nakanda Pošti 4,50 kn za paket

Bilo je nedavno na vijestima da se ukida naknada Pošti onih 4,50 kn za paket s Ebaya itd.. Da li je netko nedavno naručio nešto? Da li su prestali uzimati ili? :)
2019 10 14
Da, meni više ne naplaćuju, taman prije par dana opet stigao neki paketić, bez naknade. Doduše, prije 2 tjedna, dobila sam obavijest da pokupim paket u pošti i prilikom toga za preuzimanje da moram platiti 4,50 kn, ali kad sam ga pokupila i htjela blagajnici dati novce rekla je da se to više ne naplaćuje. ☺️
2019 10 14
i meni su prestali naplaćivati po zakonu više ne smiju
2019 10 14
Meni su u petak došla 2 paketa naznačeno kao small package veeeelikim plavim štambiljima i nisam ništa platila.
2019 10 14
Meni je dosla obavijest danas za paketic sta mi je iz zamjene da moram platit 5 kn na kakve su to gluposti zna li netko?
2019 10 15
ako je slano kao paket naplate ti ležarinu po njihovom cjeniku meni jednom oderali 14kn za 3 dana jer je bio malo veći paket (knjiga)
2019 10 16
> Tinaland.cro: > ako je slano kao paket naplate ti ležarinu po njihovom cjeniku > meni jednom oderali 14kn za 3 dana jer je bio malo veći paket (knjiga) Ej nene nije ovo ležarina nego kao naknada 4,5 ili 5 kn za paket sta je pisalo da posta vise ne smije po zakonu naplacivat gradanima, pa sad ne znam sta je s tim ocito jos pokusavaju neki naplacivat prilikom preuzimanja paketa, sutra idem do poste pa u bas vidjet 🤔
2019 10 16