Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Evo ga opet - profil muškarca s fetišima

https://mojekrpice.hr/najlonke-325262 Isti kao : malavz Ima još pokoji profil,al ne mogu se sjetit imena. Ne sudim zbog fetiša, sudim zbog neodržavanja dogovora tj uplate
2019 10 20
ovo mi je taman desert nakon ručka:) Kad se samo sitin koliko je materinih najlonki uzaludno otišlo u vezivanje pamidora...šta, neće da plati za najlonke?pošaljite mu gratis nošene muževe čarape, nek pati...
2019 10 20
A koliko je potraćeno na farbanje jaja u kori kapule za Uskrs?! :'). Čekajte, sad ozbiljno, netko je stvarno pokušao ostvariti suradnju? I čekao uplatu? Ajme. Inače, dobrojutro, Vaš humor je pravo osvježenje na ovim napaćenim Krpicama. Happy Sunday svima!!!
2019 10 20
A ma jok. Ovo je treći ili četvrti put da mi se ta ista osoba (samo s drugačijih profila) javi radi kupnje majice, potkošulje, ovaj put hlače, i kada pitam može li podaci, kaže : dečko sam ako vam ne smeta.
2019 10 20
Jedan se takav na meni opekao hahahhaha
2019 10 20
Taj mamlaz,ako je isti ali priča je isto išla,nakon izjave da je muško(u što čisto sumnjam),što me niti zanima niti mi predstavlja problem,nije želio uplatiti na račun,jer je vlasnik računa muškarac(al ovaj put pravi) :P
2019 10 20
> Isabell: > A ma jok. Ovo je treći ili četvrti put da mi se ta ista osoba (samo s drugačijih profila) javi radi kupnje majice, potkošulje, ovaj put hlače, i kada pitam može li podaci, kaže : dečko sam ako vam ne smeta. Biće njemu smeta što je dečko, baš mi ga je milo. Iako iman finih haljina za njega, nikad me ne potrefe takvi koji smetaju sebi nego oštrokondže koje smetaju drugima i traže da in šestarom izmiriš i promjer dugmeta na jaketi. Inače, fala laangelina:)
2019 10 20
I meni se jučer javio jedan da ga zanima duga suknja. Kada sam napisala da je slobodna on piše: dečko sam, nadam se da vam to ne smeta. Odgovorila sam da ne smeta ako će je kupiti. Više ni traga ni glasa x-)
2019 10 21
> jelenaprodaja: > I meni se jučer javio jedan da ga zanima duga suknja. Kada sam napisala da je slobodna on piše: dečko sam, nadam se da vam to ne smeta. > Odgovorila sam da ne smeta ako će je kupiti. > Više ni traga ni glasa x-) 😆😆😆😆
2019 10 22
meni se nikad nije javio...valjda ne nosi tu veličinu :D
2019 10 25