Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prodaja na Facebook Marketplace-u

Pozdrav krpičarke! Da li prodajete preko fejsa i kako vam ide? ja sam stavila nekoliko stvari, upita bezbroj, ali nakon mog odgovora nema daljnje suradnje, kao da šalju poruke na sve što im se svidi, a nemaju namjeru kupiti.. Isto tako imala sam pokušaj prevare, žena je inzistirala da joj pošaljem čim prije, a da će ona uplatiti tijekom dana. Ja sam odlučila čekati tu uplatu koja nikad nije stigla, a ona me blokirala. Kakva su vaša iskustva?
2019 10 20
Ja takoder porodajem preko marketplaca, preko dana mi se javi dosta ljudi al doslovno svi nakon sta im odgovorim vise ni traga ni glasa od njih. Vecinom sam primopredaje radila al kupovala tamo nisam nista i mislim da necu jer nema bas puno stvari sta mi se svida tamo.
2019 10 20
također, ljudi pošalju onu automatiziranu poruku da li je dostupno i nakon mog odgovora muk. mislim da većina ljudi bezveze to stisne. ako i dođe do razgovora nakon, traže slanje pouzećem :/
2019 10 21
imala sam par prodaja preko fejsa, uglavnom ostvarim prodaju kad skuže da ide preko obrta, ovak privatno te pitaju i onda se više ne jave (imala i par takvih iskustava) inače prek fejsa idu neki ful posebni artikli (tipa knjige koje se ne mogu nigdje nać, povremeno nakit itd) puno ih bezveze pošalje upit pa više ne odgovaraju ili ako odgovore ništa ne preciziraju nego pitaju koja je zadnja cijena i onda muk ili blokiranje
2019 10 21
inace postoji opcija da se prati proizvod, pa im ostane spremljen. jedna zena mi je poslala 4 upita za razne stvari i sad nista od daljnje suradnje. inace preferiram primopredaje preko fejsa, ali eto, dogodilo se i to da ce cura nije pojavila. da barem tamo postoji postoji mogucnost ocjenjivanja
2019 10 21
mislim da bi i tamo ostavljali šarolike ocjene kao i tu :') al bi se bar moglo otprilike iščitati da li je netko imao ikakvu kupnju/prodaju ili samo zavlači
2019 10 21
> jelena693: > inace postoji opcija da se prati proizvod, pa im ostane spremljen. jedna zena mi je poslala 4 upita za razne stvari i sad nista od daljnje suradnje. inace preferiram primopredaje preko fejsa, ali eto, dogodilo se i to da ce cura nije pojavila. da barem tamo postoji postoji mogucnost ocjenjivanja Postoji mogucnost ocjenjivanja, ali se to može sakriti tj. Da samo vlasnik profila može vidjet.
2019 10 21
Ja tamo bas i nisam imala neke srece nest prodati Tak da trenutno vise preferiram krpice
2019 10 22
Za odjecu svakako preferiram krpice (iako je slaba prodaja, nisu ni one što su bile), a za sve ostalo marketplace. Imam dojam da tako oglas dospije do više ljudi. Živciraju me ovi generic upiti koje ljudi bezveze šalju, ali nekako se preživi te se uvijek rado dogovorim sa ozbiljnim ljudima. Do sada sam tamo prodala gopro, tepih, ormarić, a trenutno prodajem auto od roditelja. :D
2019 10 22
Dobila ne znam koliko upita jel dostupno i kad odg.da je MUK 😱😱😱😱😱 Mislim ima i tu toga al manje
2019 10 22
Stavila sam par oglasa i prodala 2,tak da je ok,al prosla bolje nego na krpicama
2019 10 23