Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Imam li pravo na povrat?

Drage kolegice, izgleda da je korisnica / kupac jakne planirala da poštar ne donese Obavijest, da ako ona ne plati ležarinu, da će to platiti druga strana. Vješto isplanirano, nije? - pa vi ovdje ženu napadate kao da je znala da ako ona ne plati ležarinu, za koju nije mi ona kriva šta se desila, mora platiti druga strana! A da se vama desilo isto onda nikom ništa. A ovako bacate kamenje, mogle biste utvrdu napraviti. Ja razumijem razlog otvaranja teme. Sve je na odluci prodavačice. Ako želi, neka ponovno prodaje artikal, ako ne, neka vam pošalje sigurnije Tisak paketom :) Uplatite joj za Tisak i čekajte Rješenje žalbe I sretno i strpljivo ;)
2019 10 22
Ne mogu vjerovati otkud Vam ovoliko ideja ljudi dragi. Niste htjeli plati par kn lezarine, zenska se izvozala itd i jos da napravi povrat? Ne bih ga ni ja napravila. Bitno da se tema na forumu objavljuje, a sama logika kaze sto uciniti
2019 10 22
> Flemeth: > Meni je najgora stvar u ovoj temi linč autorice. Okej, napravila je grešku iz XY razloga (npr. svima nam se desi loš dan i ko kec na jedanejst sjedne ovakva "sitna" nepravda na koju bismo možda drugačije reagirali u normalnim okolnostima), ALI prihvatila je "dobronamjerne" savjete i bila spremna popraviti stvar. A vaši komentari su sve gori i gori, dobro da je niste natjerale da se dobrovoljno prijavi na deset godina rada na Sibiru. 😒 Čitati s razumijevanjem - u uvodnom postu otvaračice teme jasno kaže kako je povrat tražila jer je bila 'umorna od natezanja, telefoniranja, nerviranja...', a kada je vidjela da joj ne držimo stranu, odjednom je promijenila proču i počela ponavljati kako je povrat zatražila da bi sirotu prodavalicu poštedjela daljnjih muka. Dakle,uz bahaćenje još i dodatno muljanje. Jadno. uzgred, otvaračica teme ima 115 povratnih informacija, nije na Krpicama od jučer , pa je za tovrijeme trgovanja ovdje sigurno stekla neka znanja i informacije o slanju i primanju, te regulama Pošte.
2019 10 22
> gitadevi: > > Flemeth: > > Meni je najgora stvar u ovoj temi linč autorice. Okej, napravila je grešku iz XY razloga (npr. svima nam se desi loš dan i ko kec na jedanejst sjedne ovakva "sitna" nepravda na koju bismo možda drugačije reagirali u normalnim okolnostima), ALI prihvatila je "dobronamjerne" savjete i bila spremna popraviti stvar. A vaši komentari su sve gori i gori, dobro da je niste natjerale da se dobrovoljno prijavi na deset godina rada na Sibiru. 😒 > Čitati s razumijevanjem - u uvodnom postu otvaračice teme jasno kaže kako je povrat tražila jer je bila 'umorna od natezanja, telefoniranja, nerviranja...', a kada je vidjela da joj ne držimo stranu, odjednom je promijenila proču i počela ponavljati kako je povrat zatražila da bi sirotu prodavalicu poštedjela daljnjih muka. Dakle,uz bahaćenje još i dodatno muljanje. Jadno. > uzgred, otvaračica teme ima 115 povratnih informacija, nije na Krpicama od jučer , pa je za tovrijeme trgovanja ovdje sigurno stekla neka znanja i informacije o slanju i primanju, te regulama Pošte. Nažalost, nisam. S ovim se prvi put susrećem. Nisam tražila stranu, tražila sam mišljenje. Možda sam mogla srugačije postaviti upit, drugačije napisati post... nažalost, nisam. Nadam se da sam ispravila svoj loš potez time što sam se ispričala na traženju povrata i napravila onako kako ste predložili. Zaista nisam imala loših namjera.
2019 10 22
Svatko od nas drukčije iznosi svoje stajalište i svako od istih stoji dokle god se ne vrijeđamo. Po uvodnom postu dalo se naslutiti da autorica teme apsolutno misli da je u pravu i traži potvrdu krpičarskog vijeća. Uslijedili su raznorazni odgovori, neki oštriji, neki blaži, nakon čega se autorica povlači i mijenja mišljenje. Jbga, sigurno nije bilo ugodno, ali nije bilo ni prodavačici kad je uslijedila zavrzlama. Ako ste zaista zbog par kuna ležarine sve ovo (ne znajući, naravno), uzrokovali, onda fakat nemam riječi. Gurajmo inat sebi na štetu ako želimo, a ne drugima.
2019 10 22
> sanja85: > Svatko od nas drukčije iznosi svoje stajalište i svako od istih stoji dokle god se ne vrijeđamo. > Po uvodnom postu dalo se naslutiti da autorica teme apsolutno misli da je u pravu i traži potvrdu krpičarskog vijeća. > Uslijedili su raznorazni odgovori, neki oštriji, neki blaži, nakon čega se autorica povlači i mijenja mišljenje. > Jbga, sigurno nije bilo ugodno, ali nije bilo ni prodavačici kad je uslijedila zavrzlama. > Ako ste zaista zbog par kuna ležarine sve ovo (ne znajući, naravno), uzrokovali, onda fakat nemam riječi. > Gurajmo inat sebi na štetu ako želimo, a ne drugima. Ne znam više što bih napisala. Nisam napisala da je moj odgovor konačan, nego san trazila savjet. I dobila sam ga. I bila spremna ispraviti svoju ppgrešku. I ispravila sam je. Da je bilo suprotno, onda ne bih otvorila temu.
2019 10 22
Još jednom mi je žao što je tako završilo. Hvala što ste mi ukazale da sam pogriješila. Jesam i posula sam se pepelom. Ne guram nikavu dalje svoje stajalište jer ste mi dale do znanja da nisam u pravu. Zaista ne znam što bih više napisala.
2019 10 22
Kao što ja Shakespeare napisao, sve je dobro, što se dobro završi!
2019 10 22
> kajbuska: > Još jednom mi je žao što je tako završilo. > Hvala što ste mi ukazale da sam pogriješila. Jesam i posula sam se pepelom. > Ne guram nikavu dalje svoje stajalište jer ste mi dale do znanja da nisam u pravu. > Zaista ne znam što bih više napisala. Ne morate ništa više napisati. Shvatili ste pogrešku, ispričali ste se i to je to. Sigurno će se i dalje na temu javljati krpičarke koje misle da trbaju nešto o ovome reći, ali vi ne morate odgovarati svakoj od njih.
2019 10 22
> Rose007: > Kao što ja Shakespeare napisao, sve je dobro, što se dobro završi! Istina. I ja sam u ovim trenutcima jako ponosna na nas kao zajednicu jer djelujemo, pomažemo i rješavamo. Nije uvijek najugodnije, ali bitno da dobro završi.
2019 10 22
meni je Kajbuska baš simpatična...simpatičnija mi je ona, koja je s navodnicima ili bez njih pogriješila, negoli neki koji su u pravu. Valjda je do stila i načina komunikacije, a i pari mi iskreno zbunjena...kao što ne bih napadala dite koje zabrlja iz neznanja, tako i ovdje- pedagoški pristup je sasvim dovoljan:)
2019 10 22
> gitadevi: > Ne možete gurati svoje principe na način da drugi fasuju zbog njih. Očito je da Pošti niste htjeli platiti ležarinu iz principa (radi se o par kuna, pa sigurno nije zbog iznosa), a sada biste Prodavalici to platili 'budući da ste nastojali biti fer'. Što je tu fer? VAS je umorilo čekanje, zvanje i nerviranje oko paketa, a to što je ONA utrošila svoje vrijeme i elergiju da paket spakira, ode do pošte i pošalje ga, pa zatim ode do Pošte i podigne ga, to vas ne zanima? I sad bi ona trebala pokazati razumijevanje za vas , izvršiti povrat i tako ostati i bez statisfakcije da je barem artikal ipak prodala? Mislim da ne samo da niste fer, već ste i bahati. Potpisujem
2019 10 22
Kolika je lezarina u kunama o kojoj cifri se ovdje prica ? Meni se desilo s nekim rijesenjem o komunalijama da mi je postar ubacio papiric a bila sam doma .Zvala sam postu i zalila se,postar dosa ponovo i zamjerio mi sta sam ga tuzila,jer da ce ostat bez posla i naplatija mi ponovnu dostavu 12.45 kn.Onda sam tek poludila .
2019 10 24
1 2 3