Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Smatrate li ovo ocuvanim? Imam li pravo na povrat?

Gospoda je dobila povrat do zadnje lipe. Nakon povrata se negativne uvijek brisu. A i stvar je nekakvog principa jer je korisnica sama rekla da ce nakon sto zaprimi povrat promijeniti povratnu. a onda se nakon sto je dobila novce predomislila. Na kraju ja ostajem bez ruksaka,bez novaca i s negativnom. S blokiranjem se ne trebate mucitii,odlazim ionako sa stranice cim stignu paketi koje jos cekam. Jer nema reda,administratori ne rade svoj posao, dezurne dusebriznice rade reda po forumu. Za suradnje u kojima sam ja bila zakinuta nemam prava nikakvog osim ako se ne krenem ovdje svadati,a to nakog incidenta sa sandrlje vise ne namjeravam.
2019 10 24
> Minnie: > Gospoda je dobila povrat do zadnje lipe. Nakon povrata se negativne uvijek brisu. A i stvar je nekakvog principa jer je korisnica sama rekla da ce nakon sto zaprimi povrat promijeniti povratnu. a onda se nakon sto je dobila novce predomislila. Na kraju ja ostajem bez ruksaka,bez novaca i s negativnom. > S blokiranjem se ne trebate mucitii,odlazim ionako sa stranice cim stignu paketi koje jos cekam. Jer nema reda,administratori ne rade svoj posao, dezurne dusebriznice rade reda po forumu. Za suradnje u kojima sam ja bila zakinuta nemam prava nikakvog osim ako se ne krenem ovdje svadati,a to nakog incidenta sa sandrlje vise ne namjeravam. iz minute u minutu ti dotices novo dno. posve sama, bez icije pomoci ili poticaja. taman kad covjek pomisli, ne ide dublje. o ide. ide. ajmo jos jednom. sa sandrlje to nije bio samo incident vec drito prevara i dugotrajno izivljavanje s tvoje strane. oblatila si prodavacici artikl, izivljavala joj se na profilu, izmuzla povrat novca i isti artikl oglasila kao novog i bez mana, citiram tvoje rijeci. i da, u pocetku i za vise para nego si ga platila. kako ti ga se spomenulo na forumu, tako mu je cijena padala. tako je i tvoja tema o sandrlje nestala, kad je na njoj sandrlje primijetila da je jakna mirekjulesli postala nova i bez mana. zakljucak - prevarant kao kupac. i da, jos jedna opaska. prljav i ostecen ruksak nisi oglasila samo kao nosenog (ne, mini, noseno ne podrazumijeva poslane nuspojave). oglasila si ga kao nosenog i ocuvanog. citiram te pet, pogadjas. a i slike su super. ona jedna croppana u dvije. sjene sa svih strana i skrivene rucke. zakljucak - prevarant kao prodavac. ma picikato, mini.
2019 10 24
Ja sandrlje nisam prevarila!!! Jakna je dosla tocno u onakvom stanju kakvom sam navela!!! jakna je bila oglasena za manje novaca nakon dva pranja,mjeseci luftanja i godinu dana nakon kupnje kao OCUVANA jer je to bilo stanje artikla nakon GODINU dana u kojih ju ja nisam ni jednom obukla. Nakon sto ste me na forumu prozvali da ju nemam pravo prodavati jakna je oglasena da se POKLANJA. Kad vec povlacite nesto sto rekla-kazala vise nije tema barem ne pisite neistine.
2019 10 24
> Minnie: > Ja sandrlje nisam prevarila!!! Jakna je dosla tocno u onakvom stanju kakvom sam navela!!! > jakna je bila oglasena za manje novaca nakon dva pranja,mjeseci luftanja i godinu dana nakon kupnje kao OCUVANA jer je to bilo stanje artikla nakon GODINU dana u kojih ju ja nisam ni jednom obukla. Nakon sto ste me na forumu prozvali da ju nemam pravo prodavati jakna je oglasena da se POKLANJA. Kad vec povlacite nesto sto rekla-kazala vise nije tema barem ne pisite neistine. da, mini, u sve sto si rekla i kazala ne vrijedi vjerovati. ili si lagala kad si dobila jaknu ili si lagala kad si ju oglasila kao besprijekornu. kad si to ucinila, samu sebe si ucinila prevarantom u situaciji sa sandrlje i postala joj duzna iznos koji si iz nje izmuzla. isto se ponovilo s, vidi cuda nevidjena, ruksakom. one sekunde kad je kupcu stigao zmazan i zdrapan, ti iz rukava izvlacis asa, tebi je takav stigao. da nije smijesno, bilo bi zaista tragicno. kako bilo, sama ne pratis vlastite lazi, tebi je fokus na muznji para prevarom, od koga god, sredstvima kojim god. svestrano, nema sta.
2019 10 24
Da naravno,u 7 godina na krpicama i skoro 400 suradnji stvarno sam napravila prevara na sve strane. Slobodno,neka se jave svi kojima je bilo tako lose poslovati sa mnom. Vi,koji sa mnom niste nikad imali kontakta nemate me pravo prozivati i vrijedati. Lagala nisam nijednom,ali zato meni jesu,vise puta kad sam ostala ostecena. Ali se nema ovdje kome zaliti,osim dezurnim zandarima s kojima vise ne zelim imati posla.
2019 10 24
> Minnie: > Da naravno,u 7 godina na krpicama i skoro 400 suradnji stvarno sam napravila prevara na sve strane. Slobodno,neka se jave svi kojima je bilo tako lose poslovati sa mnom. Vi,koji sa mnom niste nikad imali kontakta nemate me pravo prozivati i vrijedati. > Lagala nisam nijednom,ali zato meni jesu,vise puta kad sam ostala ostecena. Ali se nema ovdje kome zaliti,osim dezurnim zandarima s kojima vise ne zelim imati posla. Kojim zandarima? Onima koje si dozivala mjesecima na svoju temu o prodavacici koju si prevarila? Da stranica ima azurnu administraciju letila bi ti najkasnije u trenutku kad si jaknu oglasila. Najkasnije tada. Vis kak ne znas ni procijeniti na cemu biti bogu zahvalan, a oko cega zapomagati.
2019 10 24
> Kojim zandarima? Onima koje si dozivala mjesecima na svoju temu o prodavacici koju si prevarila? > Da stranica ima azurnu administraciju letila bi ti najkasnije u trenutku kad si jaknu oglasila. Najkasnije tada. > Vis kak ne znas ni procijeniti na cemu biti bogu zahvalan, a oko cega zapomagati. Svaka na mjestu. 👏🏼
2019 10 24
Minnie, kad si tako poštena čemu negativna kupcu, ženi koja je uredno platila željenu stvar? Zato što se buni što si joj uvalila smeće?
2019 10 24
> Tralala0060: > Minnie, kad si tako poštena čemu negativna kupcu, ženi koja je uredno platila željenu stvar? Zato što se buni što si joj uvalila smeće? Ko da ju pitas cemu objava podataka kupca kojeg je prevarila.
2019 10 24
Sve je prijavljeno adminki u razgovore, sada cekam odgovor.
2019 10 24
> Minnie: > Da naravno,u 7 godina na krpicama i skoro 400 suradnji stvarno sam napravila prevara na sve strane. Slobodno,neka se jave svi kojima je bilo tako lose poslovati sa mnom. Vi,koji sa mnom niste nikad imali kontakta nemate me pravo prozivati i vrijedati. > Lagala nisam nijednom,ali zato meni jesu,vise puta kad sam ostala ostecena. Ali se nema ovdje kome zaliti,osim dezurnim zandarima s kojima vise ne zelim imati posla. Pa da upravo to 7 godina, 400 suradnji i prodavat ovakav rusak koji je za smece, pa sta ti bi ?
2019 10 24
Uvijek propustim feštu
2019 10 24
> Koviljka: > Uvijek propustim feštu 😂😂😂
2019 10 24
Šteta 355 povratnih :(
2019 10 24
Jos nema nikakvog odgovora od adminke, poslala sam joj i temu u razgovore, a negativna i dalje krasi moj profil. ,:(
2019 10 25
1 2 ... 5 6 7 8