Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Timberland

Pozdrav cure, pikiram već dugo Timberland čizme, original one 6IN kako li već haha pa me zanima ima li ih koja i vrijede li tih novaca, jesu li stvarno vodonepropusne? Ne bih riskirala toliku svotu ako je koja nezadovoljna njima. Hvala! 😊
2019 10 26
Daa, isplati se svaka kuna za njih.
2019 10 26
Najveći problem ih je očistiti, ako uzmeš svjetliju boju i negdje okrzneš teško da će ići dolje, inače su udobne i nepropusne, ali preporučam tamnije boje
2019 10 26
Da one su bas takve i vrijede. Preporuka je svakako da ih kupujete u timberlandu ili shoosteru obzirom da su oni uvoznici. A ja svejedno svoje pospricam jos onim impregnacijskim sprejom tako da se moje one klasik boja i nisu bas nekak uprljale. Frendica ima svijetlo roze i njene su iato ocuvane iako mi se cini da ih ja imam da bi davno bile smede
2019 10 26
Čekajte popust 40% uz Gloriju u Timberlandu, prošle godine se dalo naći za 400 kn
2019 10 26
> kkorina: > Da one su bas takve i vrijede. Preporuka je svakako da ih kupujete u timberlandu ili shoosteru obzirom da su oni uvoznici. A ja svejedno svoje pospricam jos onim impregnacijskim sprejom tako da se moje one klasik boja i nisu bas nekak uprljale. Frendica ima svijetlo roze i njene su iato ocuvane iako mi se cini da ih ja imam da bi davno bile smede Ja sam ove vidjela u Office Shoes
2019 10 26
Vodonepropusne da, ali udobne nikako. Ja imam onaj klasicni zuti model i dosta su se brzo ogulile na mjestima iako sam ih jako pazila i mazila. Sve u svemu za te novce ja ih vise nebi kupila.
2019 10 27
Slazem se sa curama gore uzasno neudobna obuca.. moje su one prve klasicne i nemaju unutra fini topli materijal noga mi takoder bude ledena..
2019 10 28