Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Može li tko objasniti?

> vicky1983: > > STELLALUNA: > > > _Smajlica_: > > > > STELLALUNA: > > > > Meni sve donesu doma i po svakom 5Kn naplate, eto jucer kutiju i kuvertu, svako 5Kn. > > > Zašto naplata po 5kn? ako je poštarina plaćena, zašto naplaćuju još po 5kn? > > > Recimo ono što su naplaćivali po 4,5kn što se naručivalo sa ebay i sličnih stranica, to im je zabranjeno naplaćivati, naredila Europska unija ili tko već... > > Ne znam, al sve sto dostavi doma 5Kn. To dostavlja onaj mali auto. > Jel vam ispostavi racun za tih 5kn? Ne, samo veli vazno 5Kn 🙈e bas cu ga trazit iduci puta.
2019 10 29
> STELLALUNA: > > vicky1983: > > > STELLALUNA: > > > > _Smajlica_: > > > > > STELLALUNA: > > > > > Meni sve donesu doma i po svakom 5Kn naplate, eto jucer kutiju i kuvertu, svako 5Kn. > > > > Zašto naplata po 5kn? ako je poštarina plaćena, zašto naplaćuju još po 5kn? > > > > Recimo ono što su naplaćivali po 4,5kn što se naručivalo sa ebay i sličnih stranica, to im je zabranjeno naplaćivati, naredila Europska unija ili tko već... > > > Ne znam, al sve sto dostavi doma 5Kn. To dostavlja onaj mali auto. > > Jel vam ispostavi racun za tih 5kn? > Ne, samo veli vazno 5Kn 🙈e bas cu ga trazit iduci puta. recite da ste kontaktirali HAKOM i da su Vas uputili da iamte pravo na račun :') :') :') baš me zanima kako će na to reagirati, meni to obično pomaže ;)
2019 10 29
> PretrpaniOrmar: > nevjerojatno mi je da svaki pojedinac u pošti bira i određuje svoja pravila - ako sam platila slanje onda očekuje da netko ko prima plaću za dostavu pošiljki svoju dužnost odradi. Pa kakva je ovo država kada poštar sam odlučuje hoće li ili neće nekome dostaviti pošiljku ili dati papirić. S obzirom da taj bahatluk traje već mjesecima, ja sada bez pardona prijavljujem svaku nepravilnost. Posebno su mi zanimljivi oni koji napišu da me nije bilo doma a ja tražila dostavu na posao (firma ima recepciju 24 sata dnevno i potvrdili su da nisu poštarski kombi ni vidjeli) :') :') recimo da se dotični skoro teleportirao natrag ;) Upravo to..... Situacija moje sestre....dolazi poštar, ostavlja papirić u sandučić i produžuje dalje.... Moja sestra kroz prozor vidi da ostavlja i čudi se, kao prvo...jer njen muž i sin su u dvorištu, znači poštar im se nije ni obratio....nadalje, da ih kojim slučajem nije vidio, nije uopće se ni potrudio pozvonit da vidi ima li koga kod kuće... A najbanalnije od svega, poštar imao taj paketić u torbi!!!!! Jer moja sestra vidjevši da poštar ostavlja i odlazi, a ovi vani...rekla mužu i on sjeo na bicikl i za njim..... Znači radije je pisao papirić nego da je prohodao još 3 metra naprijed i pozvonio ili se obratio ovima u dvorištu....strašnoooo
2019 10 29
Obične se pošiljke gube nemilice, ali ni s preporučenima nije puno bolje, na žalost. Već tjednima se natežem s poštom oko dvije zagubljene preporučene pošiljke. Nekoliko mjeseci prije toga opet spor oko dvije zagubljene pošiljke. Jednaje 'pronađena' a da ja nikad nisam saznala gdje nakon 37 dana, aloooooooo! Druga nikad, a meni je isplaćeno 5 poštarina, što je bilo cca75 kn. Vrijednost izgubljenog predmeta je bila oko 200kn. Dakle - fuj.
2019 10 29
Vrh mi je to sa vraćanje pet poštarina, niđe veze..
2019 10 29
> STELLALUNA: > > vicky1983: > > > STELLALUNA: > > > > _Smajlica_: > > > > > STELLALUNA: > > > > > Meni sve donesu doma i po svakom 5Kn naplate, eto jucer kutiju i kuvertu, svako 5Kn. > > > > Zašto naplata po 5kn? ako je poštarina plaćena, zašto naplaćuju još po 5kn? > > > > Recimo ono što su naplaćivali po 4,5kn što se naručivalo sa ebay i sličnih stranica, to im je zabranjeno naplaćivati, naredila Europska unija ili tko već... > > > Ne znam, al sve sto dostavi doma 5Kn. To dostavlja onaj mali auto. > > Jel vam ispostavi racun za tih 5kn? > Ne, samo veli vazno 5Kn 🙈e bas cu ga trazit iduci puta. Nemojte mu dati novac bez racuna. Ja sam dobivala racun i za 4.5kn kad se naplacivali paketici s ebaya i sl..Nije mi to bas cisto ..po velike pakete idem u postu manje pakete mi postar ponese i to je to..
2019 10 29
Kod nas je tako da pitaju kad saljes paket dali zelite da primatelju dodje na adresu tj do stana ili u postu i tu uslugu naplate oko 5kn Ako kazes da u postu dodje postar donese papiric da se podigne u posti
2019 10 30
Vama barem odgovaraju na prigovore. Ja čekam odgovor od travnja, priložila sam im sliku kako mi je njihov poštar strgao sandučić i utrpao veću kovertu unutra u kojoj je bila haljina. Najsmješnije od svega je što sam bila kod kuće i nisu zvonili, a gluha nisam. Odgovaraju istom brzinom kao što i donose pakete, izgleda. 🤣
2019 10 30
I koja je fora po novom da u pošti moraš dati primateljev broj telefona, kako bi ga obavijestili da dođe u poštu po paket? Razumjela bih da je nešto ogromno, ali 3 puta su mi to napravili za paket srednje veličine i kažu da ne može drugačije.
2019 10 30
Jooj..ja sam često slala obično..i uvijek je sve bilo u redu.. Ove godine su mi se dvije pošiljke obične izgubile..ovdje na krpicama ... Gospođi sam vratila novce, iako greška nije bila moja, ali takva sam..bilo mi je neugodno..da nebi pomislila da ja nisam poslala...ne šaljem više obično...pošta više nije ono što je bila...
2019 10 30
> IvanaIvanica: > Kod nas je tako da pitaju kad saljes paket dali zelite da primatelju dodje na adresu tj do stana ili u postu i tu uslugu naplate oko 5kn > Ako kazes da u postu dodje postar donese papiric da se podigne u posti To što vi kažete je ono kako bi trebalo biti. U praksi je drugačije. Kad god kupac želi slanje Poštom, da pošiljka bude paket, doplatim za dostavu na vrata, ali to nikada ne bude obavljeno. Uvijek stigne papirić, katkad ljudi ostanu doma, jer u tražilici vide da je paket spreman za uručenje, ali nitko ne dolazi....kasnije nađu papirić u sandučiću. Meni već par mjeseci ne stižu računi od Čistoće i Vodovoda za poslovni prostor. Išla sam reklamirati i fino su mi izlistani računi s potvrdom o primitku na poštansku obradu. Daljnjom provjetom kod Pošte evidentno je da su dati poštaru na uručenje i da ih on nije uručio. Mjesecima! Znači - nije mu se omaklo.
2019 10 30
> Tralala0060: > I koja je fora po novom da u pošti moraš dati primateljev broj telefona, kako bi ga obavijestili da dođe u poštu po paket? Razumjela bih da je nešto ogromno, ali 3 puta su mi to napravili za paket srednje veličine i kažu da ne može drugačije. To me pitaju samo kad šaljem HP expresom. Jučer i prekjučer sam slala pakete 'običnom Poštom i nisu me tražili broj, kao ni nikad prije.
2019 10 30
A jesu koga tražili presliku osobne? Meni rekoše da moraju?? I jedna kupilica mi je isto rekla da su nju tražili
2019 10 30
1 2 3