Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Može li tko objasniti?

nije uvijek ni problem u poštarima nego u pripremi paketa za isporuku ja svom poštaru uvijek napomenem da mi dolazi paket ili preporuka i onda on svaki dan gnjavi kolegicu koja mu priprema pošiljke da provjeri dal je moj paket stigao (ovi do 2kg koje on može nosit) jer mu nerijetko ona da samo papirić mada je plaćeno dodatno za dostavu na adresu danas sam baš pričala s njim jer mi je donio karticu od banke, a onda shvatio da mi ju ne smije dat jer ju nisu proveli kroz sustav za isporuku (poslana je preporučeno od strane banke), ali na pripremi dostave nisu odradili svoj dio i on pošiljku nema u sustavu (onaj barkod mu ne prepoznaje) a o korisnicama neću ni pričat, sve se prave lude jer kao ne znaju kreirat paket/ preporuku ili ti nikad ne pošalju broj za praćenje čak i ako/kada ti stigne paket lijepo u osvrtu navedi da si joj napomenula da bi paket i platila za poštarinu a dobila običnu tiskanicu
2019 10 29
Ja mislim da cure to ne rade namjerno, barem ove dvije koje su meni slale. U konačnici koji bi im motiv bio, nije nikom u interesu da se pogubi pošiljka. Više me nervira ju tete i barbe u pošti, čast izuzecima, koji po automatizmu šalju bez da korisnika upute, evo ovdje konkretno za 30lipa, a vide da je veća stvar..
2019 10 29
Meni sve donesu doma i po svakom 5Kn naplate, eto jucer kutiju i kuvertu, svako 5Kn.
2019 10 29
Posta je u teskom rasulu! Radije cu dati 10-20 kuna vise i biti mirna s tiskom nego njih cekati hoce li se tko udostojiti donjeti mi paket ciju sam dostavu uredno platila. Da se razumijemo, ne ocekujem nista besplatno ali ako platim 20 i vise kn zelim da mi se to dostavi na kucnu adresu. Od zadnjih 7 paketa, svih 7 poslanih iskljucivo HP uslugom, sam dobila samo papirice. Nije mi usput posta, centar u Rijeci je raskopan da ne mozes proc i plus imam malo dijete koje ne zelim vodati okolo zato jer bi netko ubirao redovno novce a ne dostavljao ono za sto je placen.
2019 10 29
Nisam predugo na krpicama, ali svaka obična pošiljka bilo slanje ili primanje je stigla i to u razumnim rokovima, a preporučena ekspresno meni na vrata. To sa papirićima i nenošenjem paketa najviše ovisi o poštaru. Naš je zaista odgovoran i dobar, srećom.
2019 10 29
Nisam predugo na krpicama, ali svaka obična pošiljka bilo slanje ili primanje je stigla i to u razumnim rokovima, a preporučena ekspresno meni na vrata. To sa papirićima i nenošenjem paketa najviše ovisi o poštaru. Naš je zaista odgovoran i dobar, srećom.
2019 10 29
> STELLALUNA: > Meni sve donesu doma i po svakom 5Kn naplate, eto jucer kutiju i kuvertu, svako 5Kn. Zašto naplata po 5kn? ako je poštarina plaćena, zašto naplaćuju još po 5kn? Recimo ono što su naplaćivali po 4,5kn što se naručivalo sa ebay i sličnih stranica, to im je zabranjeno naplaćivati, naredila Europska unija ili tko već...
2019 10 29
> NikkiMarissa: > Nisam predugo na krpicama, ali svaka obična pošiljka bilo slanje ili primanje je stigla i to u razumnim rokovima, a preporučena ekspresno meni na vrata. To sa papirićima i nenošenjem paketa najviše ovisi o poštaru. Naš je zaista odgovoran i dobar, srećom. Slazem se, puno ovisi o postaru. Meni moj nosi sve pakete, potrubi ispred kuce kad stigne ako mu ne stane u sanducic ili ako treba potpisati. Vjerojatno je u velikim gradovima i zgradama drugacije, nije ni izvedivo.
2019 10 29
> _Smajlica_: > > STELLALUNA: > > Meni sve donesu doma i po svakom 5Kn naplate, eto jucer kutiju i kuvertu, svako 5Kn. > Zašto naplata po 5kn? ako je poštarina plaćena, zašto naplaćuju još po 5kn? > Recimo ono što su naplaćivali po 4,5kn što se naručivalo sa ebay i sličnih stranica, to im je zabranjeno naplaćivati, naredila Europska unija ili tko već... Ne znam, al sve sto dostavi doma 5Kn. To dostavlja onaj mali auto.
2019 10 29
Moguće da je do stambenog objekta, frendicama je u kući i njoj češće po zvone, ostave i sl. Idu nekad pješke, nekad s onim malim motorićem i košarom. Tu u kvartu ima onda ne znam, 30kuća, a ovaj u zgradi ima 60-80 stanova..
2019 10 29
U pošti sada traže da upišemo broj mobitela primatelja i on dobije sms o dospjeću pošiljke.
2019 10 29
nevjerojatno mi je da svaki pojedinac u pošti bira i određuje svoja pravila - ako sam platila slanje onda očekuje da netko ko prima plaću za dostavu pošiljki svoju dužnost odradi. Pa kakva je ovo država kada poštar sam odlučuje hoće li ili neće nekome dostaviti pošiljku ili dati papirić. S obzirom da taj bahatluk traje već mjesecima, ja sada bez pardona prijavljujem svaku nepravilnost. Posebno su mi zanimljivi oni koji napišu da me nije bilo doma a ja tražila dostavu na posao (firma ima recepciju 24 sata dnevno i potvrdili su da nisu poštarski kombi ni vidjeli) :') :') recimo da se dotični skoro teleportirao natrag ;)
2019 10 29
> STELLALUNA: > > _Smajlica_: > > > STELLALUNA: > > > Meni sve donesu doma i po svakom 5Kn naplate, eto jucer kutiju i kuvertu, svako 5Kn. > > Zašto naplata po 5kn? ako je poštarina plaćena, zašto naplaćuju još po 5kn? > > Recimo ono što su naplaćivali po 4,5kn što se naručivalo sa ebay i sličnih stranica, to im je zabranjeno naplaćivati, naredila Europska unija ili tko već... > Ne znam, al sve sto dostavi doma 5Kn. To dostavlja onaj mali auto. Jel vam ispostavi racun za tih 5kn?
2019 10 29
Pretrpani ormar, ima hrpa stvari za koje ne možeš naći slijed i zaključak. Također ako tko zna zašto zadnje vrijeme traže presliku osobne za uplatu na nečiji račun, to ne razumijem uopće.
2019 10 29
Do nedavno te legitimirala policija, od kada je zakon o zaštiti podataka na svakoj ćoši te svi preispituju da dokazuješ nešto. Zna li tko išta o tom slikanje osobne? Po kojem pravilniku ili zakonu to ide?
2019 10 29