Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nova sam ovdje :)

Pozdrav svima, prvi put sam ovdje, molila bih savjet da li su mi slike dobre i da li su cijene dobre. Trebam li nešto znati kako brže prodati stvari? Svi savjeti su dobro došli. :)
2019 10 30
Dobro nam došla :") Za početak, u oglase obavezno navedite naznačenu veličinu te napišite dimenzije predmeta koji prodajete. Isto vrijedi ako ima bilo kakvih oštećenja, tragova nošenja i sl. sretno :)
2019 10 30
Dobro došla, možeš u opis o sebi još napisati kako šačješ, da li si otvorena za kakve dogovore. U samom oglasu napiši koliko je roba nošena i u kakvom je stanju
2019 10 30
Dobro došla 😁 ja sam ovdje nekih 2 tjedna i ono što sam naučila po forumima je definitivno napiši realno u kakvom je stanju odjeća! Cijene su ti ok, slike su isto dobre. Sretno 😀
2019 10 30
Pozdrav i tebi i dobro došla. Evo otvorila sam par oglasa nasumicno i mogu ti savjetovati da dodas u opis svakog artikla u kojem je stanju( nosen, nov,ako ima ostecenje i to navesti). I mjere definitivno pomazu. Ako ste otvoreni ili niste za zamjene isto navedite u oglasu P.s. cijene su ti ok : )
2019 10 30
Dobro došla, sretno sa kupnjom i prodajim.. :)
2019 10 30
> PretrpaniOrmar: > Dobro nam došla :") > Za početak, u oglase obavezno navedite naznačenu veličinu te napišite dimenzije predmeta koji prodajete. Isto vrijedi ako ima bilo kakvih oštećenja, tragova nošenja i sl. > sretno :) Hvala na dobrodošlici.
2019 10 30
> Lina33: > Dobro došla, > možeš u opis o sebi još napisati kako šačješ, da li si otvorena za kakve dogovore. > U samom oglasu napiši koliko je roba nošena i u kakvom je stanju Hvala na dobrodošlici i savjetima 😉
2019 10 30
> Tihana2509: > Dobro došla 😁 ja sam ovdje nekih 2 tjedna i ono što sam naučila po forumima je definitivno napiši realno u kakvom je stanju odjeća! Cijene su ti ok, slike su isto dobre. Sretno 😀 Hvala puno 😉
2019 10 30
> AshleyAstrid: > Pozdrav i tebi i dobro došla. > Evo otvorila sam par oglasa nasumicno i mogu ti savjetovati da dodas u opis svakog artikla u kojem je stanju( nosen, nov,ako ima ostecenje i to navesti). I mjere definitivno pomazu. > Ako ste otvoreni ili niste za zamjene isto navedite u oglasu > P.s. cijene su ti ok : ) Hvala puno 😉
2019 10 30
> Vikili: > Dobro došla, sretno sa kupnjom i prodajim.. :) Hvala 😉
2019 10 30
Pozdrav drage dame... nova sam ovdje, nadam se ugodnoj suradnji. Za svakog po nesto od s do xxl brojeva, sva roba je nova sa etiketom(talijanska kvalitetna roba)... prodajem zbog zatvaranja butiga... cijene su s postojecim popustom i bez uracunate postarine.. Cijene nisu fiksne javite se i sve se mozemo dogovorit :) stojim na raspolaganju za sve dodatne informacije i slike. Slobodno se javite bez ikakve obaveze :)
2019 11 04
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija