Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Preporuke za advent?

Kamo na advent? Gdje vam je bilo najljepše gdje se isplati otići? Gledala sam ponude za austrijska jezera i Beč, što mislite? Sva iskustva dobrodošla🤗
2019 11 06
Za advent sam dosad bila Budimpesta, Bec, Salzburg, Ljubljana, i austrijska jezera. Budimpesta mi je divan divan grad u koji sam se vracala vec 3 puta, ali austrijska jezera, ako se misli na Hallstatt, St.Wolfgang to me odusevilo. Bas ima tu neku posebnu caroliju za advent i ako zelite ici zbog tog bozicnog ugodaja onda definitivno preporucujem ponudu s jezerima i tim mjestima :))
2019 11 06
Zagreb
2019 11 06
Meni je Zagreb najljepši, ne zato što je naš nego stvarno ima najveći advent,najokićeniji,svašta se da vidjeti. Mislim da ti jedan dan nije dovoljan da sve vidiš. Budimpešta je divan grad sam po sebi,no advent mi i nije nešto kako sam ga ja očekivala. A cijene hrane su tamo premašile i Zagreb i Beč. A ove godine planiram u Beč pa ću vidjeti kako je tamo, vjerujem da svaki grad ima svoju čaroliju i da je svagdje lijepo.☺
2019 11 06
Meni je najljepše bilo kod kuće, u mom gradu iako nema gotovo ništa ali što mogu kad sam lokalpatriot :") Ostali gradovi su mu lijepi (bili smo od većih gradova u Zagrebu, Pragu, Amsterdamu i Beču i dosta manjih da ne nabrajam) sada više ne volim tu gužvu pa mi ona pokvari onaj ugođaj ali kome ne smeta gužva lijepo je otići i vidjeti...i vratiti se natrag u svoj mir ;) Od ovih što sam bila ne znam koji bih izdvojila kao poseban...čini se lijepo ovo što ste napisali austrijska jezera i Beč, mislim da nećete pogriješiti, Beč je stvarno divan i ima se što vidjeti
2019 11 06
nigdje u vrijeme adventa van države, osim ako ne bi išli na 2 ili više dana. ako idete na jednodnevni izlet, izgubit ćete previše sati na granici i nećete ništa vidjeti kada napokon stignete na odredište. prije dvije godine sam tako išla na jednodnevni izlet austrijska jezera i samo na granici sa slovenijom smo čekali oko 5h (bez preuveličavanja). u Austriju stigli prekasno, sve je bilo samo protrčavanje na brzinu, a Hallstatt koji je najljepši po rasporedu je bio posljednji. u njega smo stigli tek oko 18h kada je mrkli mrak i ništa se ne vidi + nakon 16-17h u Hallstattu NIŠTA ne radi tako da nismo imali gdje jest, pit ili piškit' drž'te se RH :) ili odite negdje van RH na više dana. moje preporuke su bilo koji grad u Austriji, Slovenija (Ljubljana, Bled, Bohinj), Prag i Budimpešta. S tim da su svugdje neeeeeenormalne gužve i budite spremna na vucaranje puževim korakom po ulicama Beča ili Praga ako odete tamo.
2019 11 07