Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Markirana kutija

> NadaMihaljevic: > > ninabrkic78: > > u rangu sa tim kutijama su mi obične pamučne majice na kojima je logo nekog od ovih danas popularnig brendova...cijena tih majica je za podići omanji kredit.... > Jao, da! I meni je to zapelo za oko, ali sam mislila , tko će ga znat, možda je od nekog organski uzgojenog pamuka kojega isključivo u osvit dana beru tek propupale djevice :D 😂😂😂
2019 11 21
> dobrojutro: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a10652b2f48db49eba077994ed375b01.jpg) > u nadi da svaka roba ima svog kupca, prodajem vreće za smeće, original:) Ovo je vrh i koliko košta, :') :') :') :') :') :') :') :')
2019 11 21
> NadaMihaljevic: > > ninabrkic78: > > u rangu sa tim kutijama su mi obične pamučne majice na kojima je logo nekog od ovih danas popularnig brendova...cijena tih majica je za podići omanji kredit.... > Jao, da! I meni je to zapelo za oko, ali sam mislila , tko će ga znat, možda je od nekog organski uzgojenog pamuka kojega isključivo u osvit dana beru tek propupale djevice :D :') :') :')
2019 11 22
1 2 3